Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witam was 🌻 Tak was podczytuje i czekam,ktora dzis urodzi. Moj synek dzis konczy roczek i tak sobie wspominam i troche wam zazdroszcze :) To byly takie fajne czasy ;):) Zobaczycie tez zatesknicie za rok. Trzymam kciuki za szybki i latwy porod i zdowe dzieciaczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa mac... mojej neonatolog nie ma, lata cos na oddziale zalatwia. mam dzwonic probowac ja zlapac. mam nadzieje ze sie uda bo juz mi nerwy siadaja... dodatkowo jestem zestresowana bo nie mielismy wczoraj kupki :( w naszym przyapdku to juz powod do nerwow wiec jak dzisiaj do poludnia nic nie bedzie to z czopeczkami musze powalczyc :( Ania1706 🌻GRATULACJE, dla tatusia takze no i buziak w nosek dla Amelki! czekamy na fotencje Stonka jak czytam o twojej corci to jakby o swojej czytala :) tyle ze u nas uidzie od wrzesnia do 5latkow. teraz moja mama jest na urlopie wiec zabiera ja juz po 7ej na dzialke i wracaja dopierok ok 18 no a wtedy przyplywom milosci do mamy i Krzysia konca nie ma ;) wiem ze kocha malego ale ja mam ciagle stresa ze ona z tej milosci moze mu krzywde zrobic. Kapiele to tez jej duuuzy udzial. wczoraj usilowala mi pomagac myc glowe ale na szczeszcze zrozumiala ze jej sa nozki i raczki :D ja tez mam wrazenie ze ja zaniedbuje i staram sie jej to wynagrodzic wieczornymi wyglupami plus roznymi drobnymi prezencikami. Madzik no to masz pierwszy krok za soba, teraz tylko czekac az cos zacznie sie dziac Zatroskana a ty u lekarza to bylas po tym odejsciu czopa? przydaloby sie skonsulotwac moze czy wsyzstko ok. Kokopelasiowa corko - usciskaj mame i powiedz ze my tu juz kciuki mocno za nia 3mamy Telimena to ja 3mam kciuki za ikeowskie wywolywanie porodu. mam pomysl - zrob meeeeeega duze zakupy to jak do kasy dojdziesz to z wrazenia i zeby uniknac placenia od razu sie akcja zacznie :D:D:D:D:D Marylko jesli idzie o pediatre to my mielismy w domu tzw wizyte patronazowa. jak zadzwonilam ze wrocilismy ze szpitala to jednego dnai przyszla polozna a w nastepnym tygodniu przyszla pedaitra. teraz do przychodni jedziemy dopiero na szczepienie w przyszla srode. a propos poloznych moja jest przekochana, wiedziala ode mnie ze idziemy z Krzysiem na wazenie to zadzwonila zapytac jak tam jego tycie i co lekarz na pepuszek powiedzial. ledwo skonczylysmy gadac a ona znowu dzwoni zapytac czy aby w natloku obowiazkow i spraw zwiazanych z malym nie zapomnialam ze to juz czas do gina na wizyte sie udac :) nie zapomnialam i w przyszlym tyg ide ale swoja droga milo z jej strony ze tak dba o swoje podopieczne!!! Istraa - u nas wit d3 od 2tyg zycia byla a cebion multi dopiero po ukonczeniu miesiaca ponoc sie wprowadza. jesli idzie o ciemiaczko to u nas 2 na 1.5 a propos allegro - ja postanowilam ze w przyszlym tygodniu szykuje paczki i wystawiam rzeczy dziewczynkowe na allegro. ubranka juz popralam i poprasowalam i teraz tylko zestawy porobic. te wczesniacze tez chyba przygotuje bo przeciez dla Krzysia juz nie dobre. przynajmniej kaska nowa wpadnie na szalenstwa zakupowe online :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a mi chyba wszytskie objawy przeszły - wstalam juz bez bólu krzyza i calkie rześka i z energią.... Takze chyba na porod sie jednak nie zanosi. Na ale na 12:00 jade do gina i zobacze co i jak i popytam o me moje dolegliwości :D zatroskana - to ja miałam podobnie. Tez mi sie szyjka zczela skracac i bralam fenoterol przeciw skurczom jakos od 32 do 37 tyg. Moze on jakos skurcze zastopował albo cos? U ciebie przynajmniej jakies skurcze są, takze napewno jestes bardziej zaawansowana :D :P U mnie cisza na morzu.... Pewnie powinnam pospacerowac, ale sama sie boje, a męzuś przewaznie wraca z pracy ok 19:00. Moze dzis popoludniu choc posprztam mieszkanie, to cos sie ruszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1706 - seredeczne gratulacje !!! Bardzo sie cieszę ze z Toba i Amelka wszytsko w porzadku. Pozdrawiam równiez męża Ani :) To czekamy na fotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...ja niestety jeszcze nie urodziłam..widocznie wczoraj to były tylko skurcze przepowiadające....w nocy nic mnie nie bolało... teraz boli mnie brzuch i plecy...zobaczymy może w końcu coś się wykluje.. gratulacje dla dzielnej ANI... kopelasa ZA CIEBIE TEŻ TRZYMAM KCIUKI!!!!I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
oj to sie biedna aneczka nameczyla:( ale jestem pewna, ze powie iz bylo warto:) u mnie tez nico. na szczescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Troche mnie nie bylo ale nic sie nie zmienilo nadal jestem podwojna. Prowadzilam dosc aktywny zywot ostatnio a to do znajomych na grila, a to kilka dni w naszym domku nad jeziorem z ciaglymi wizytami znajomych i rodziny, a to wyprawa do supermarketu na łajzy i nic to nie dalo. Wczoraj minal moj termin i kompletna cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W piatek na wizycie pomimo ze wszystko pozamykane to ktg wykazalo pewne skurczyki ale niestety chyba sie cofam w rozwoju bo we wtorek w szpitalu na ktg juz ani jednego. Maly fka tak jak fikal i chyba zapomnial ze mieszkanie w moim brzuszku tylko wynajal na czas okreslony a nie kupil na wieczna wlasnosc. W kazdym razie nie ma chyba zamiaru sie z niego ewakuowac w najblizszym czasie. W piatek mam isc na ostatnia wizyte do gina i tam zdecyduje czy moge na weekend jeszcze zostac w domu. Ale od poniedzialku juz bezwzglednie do szpitala mam isc i jestem przerazona bo panicznie boje sie szpitali. Co innego jak juz sie jest tam z maluchem ale takie wegetowanie i czekanie az cos sie zacznie to raczej przyjemne nie jest. Mam nadzieje ze jak naszybciej podejma decyzje o wywolaniu. Mam strasznego dola wszystko mnie boli ledwo sie ruszam!!!!!!!!!!! Maz juz na urlopie robi co moze zeby mnie czyms zajac ale jakos to nie pomaga i moja psych jest naprawde w kiepskim stanie!!!! Gratuluje wszystkim nowo rozpakowanym i pozdrawiam wszystkie mamuski i te ciagle oczekujace!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwalam w koncu neonatolog. powiedziala e wyniki nie sa wesole no ale ponoc po zabiegu chirurgicznym trzeba sie tego bylo spodziewac. za 3tygodnie mamy znowu wyniki powtorzyc. maly dostal zelazo kwas foliowy witb6 i c plus multiwitamine no i sie zastanawiam jak ja mu to bede podawala?? chyba lyzeczka najlepiej, z tego co wiem na metalowej ani srebrnej lyzeczce podawac nie mozna, plastik tez mi kolezanka powiedziala ze niewskazany, to co kurcze mam jakas gumowa kupic??? poradzcie mamuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąz ANI1706
czesc dziewczyny Ania urodziła wczoraj AMELKE o godzinie 21:30 Obie czuja sie dobrze Amelka wazy 3550 i ma 55 cm wyslemy zdjecia jak beda w domu pozdrowienia od ANI dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u gina. Rozwarcie mam zewnetrzne na 3 cm a wew. na ok. 6 cm (nie wiezialam ze jest wew. i zew.), szyjka b.skrocona, łapek Emilki napiera.... Ginka potwierdzila, ze to odszedl czop sluzowy i nadal odchodzi - czyli ze etapami... Powiedziala ze skurcze/ bóle mogą iśc od krzyża... i ze daje mi kilka dni. I najlepiej zebym masowała sutki, zeby oksytocyne wywołac. Gorzej, ze jak to bole od krzyza, to nie wiem iedy mam jechac do szpitala... :( :( Powiedziala ze jak nastepnym razem bedzie b.bolec krzyz to mam jechac. Ale to troche bez sensu chyba, bo dzis o swicie tez mnie bolał, ale przestał. A teraz tlyko pobolewa.... Czy ktoraz z ropakowanych zaczęła poród od bólów krzyza??? CzY ja nie moge miec normalnie - jakiegos twardnienia brzucha czy cos bardziej rozpoznawalnego jko pordód? :( Ale z mała wszytsko w porzadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 właśnie wróciłam z Ikei z siatami zakupów po drodzę wskoczyłam do galerii także na małe conieco i nic!!! Chyba zacznę tak jak mówi Madzik sobie sudki masować pumeksem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, gratulacje dla Ani i meza. Aneczka-nie wiem dlaczego na plastikowej nie mozna,nie wiem czy to dobry pomysl,to moze z malego kieliszeczka po kropelce do buzki saczyc?Moze inne dziewczyny cos poradza,albo zakrapiaczem,one sa ze szkla. Madzik-3mam kciuki,ja przy pierwszym porodzie tez mialam bole krzyza,ale potem doszly brzucha i juz byly regularne,moze u ciebie tez pojawia sie regularnie,to wtedy pojedziesz do szpitala.Moja polozna powiedziala mi jak mozna sprawdzic ,czy bole sa wlasciwe czy nie .Nalezy wziac ciepla kapiel,jezeli bole przejda,to jeszcze nie te,jezeli zostana lub sie nasila,to juz sa bole do porodu,ale nie wiem jak dlugo one moga trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka moja kolezanka ma do podawania witamin dziecku taka lyzeczke wlasnie z gumowa koncówka. Do kupienia w dzieckowych sklepach lub aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Mamuski :) Gratulacje dla nowej Mamusi Anusi :) I Tatusia Michala :D A my dalej nic :) Chyba zaczne biegac kolo bloku :P Pobolewa mnie krzyz i brzuszek troche ale skurczow jak nie bylo tak nie ma... Nie bylam u lekarza, bo powiedziala mi wszystko co moze sie dziac i kiedy sie zoabczymy i co i jak - wiec teoretycznie jestem przygotowana. Poki co po odejsciu czopa mam czekac na akcje, chyba ze odejda wody to natychmiast do szpitala, jak sie nic nie bedzie dzialo to w 7 dniu po terminie mam jechac do szpitala. Aaa... a wlasnie odwiedzila mnie bratowa i zobczyla, ze kupilam chusteczki nawilzane Nivea Fresh-Lotion i mowi mi, ze wlasnie moj 6 miesiaczny chrzesniak dostal od nich uczulenia... no i chyba zuzyje je do wycierania rak a malemu kupie pampersowe, albo z cleanica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu1706, gratuluję serdecznie, mężu Ani, dzięki za info. Córko Kokopelasi, dzięki, trzymam za was kciuki. Aneczko, chyba wczoraj przechwaliłam córcię hihi... Wieczorem w pewnym momencie mi zniknęła i znalazłam jam śpiącą z mężem w naszym łóżku. Dla mnie miejsce jeszcze się znalazło ale mały musiał spędzić noc łózeczku a ja w czasie karmienia wisiałam z nim na brzegu łóżka. Oj, wysypiam się dużo lepiej z małym przy sobie. Czekałam dziś na wizytę położnej, jakoś nie za bardzo wiem czego się spodziewać. Jak córa była malutka to pies z kulawą nogą nie przyszedł a gdzie tam dopiero położna. Aż kiedyś znalazłam w książeczce zdrowia wpis z patronażu. Znaczy miałam zaoczny :D No ale zyjemy obie. W ogóle mam dylemat straszny. Moja pani pediatra nie dostała zgody NFZ na bycie pediatrą i neurologiem jednocześnie i musiała wybrać. Została w przychodni jako neurolog i nie mogłam Rafała do niej zapisać. Innych nie znam więc nie wiem do którego przepisać córcię. No i najważniejsze, ufam jej. Poznałam ją jako neurologa. Przychodziła na kontrolne wizyty w trakcie rehabilitacji małej.Później się okazało że ma etat pediatry w przychodni wiec zapisałam do niej dziecko. Po 6latach przychodzenia do niej wiem już że ma trafne diagnozy i nie zrobi krzywdy mojemu dziecku. No i teraz zonk. Małego zapisałam do swojej przychodni bo będzie najłatwiej na szczepienia. A w razie draki zostają mi wizyty prywatne, Przez te 6lat byłam u niej prywatnie ze 2-3razy, raz jak była na urlopie i nie było jej w pracy, raz w weekend, bo w tygodniu chorować to nie atrakcja i chyba na tyle. Obym jak najrzadziej musiała chodzić z dziećmi do lekarza ! Zresztą wy wszystkie też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a - dzieki za info o ciepłej kapieli. będę to musiała wypróbowac jak znow mnie złapia takie mocne bóle krzyzowe. Bo na razie cos tam tylko pobolewa to w krzyzu to w podbrzuszu, ale nic powaznego... marylka - dzieki za pocieszenie. Czyli jak nie skurcze to jeszcze nadzieja w odplynieciu wód :) Swoja droga, to dziewcyna sie musiala zdziwic, jak najpierw ja odeslali ze zadnych skurczy a tu nagle wody chlust. Ciekawe od czego zalezy kiedy pękają.... telimena - hehe, moze z tym masowaniem pumeksem to troche jednak zbutni hard-core :P Az mi sie chlodno zrobilo przez chwile.... :D Ale cosik je pomietolic bede musiala, ew. dam męzowi, o ile sie zgodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja poczytam was za chwilke... a teraz mam do was pytanie, chcialabym zamowic mezowi na imieniny koszulke z jakims nadrukiem typu \"super tata\" albo z ze zdjeciem zosi, jest kilka ofert na allegro, ale moze wy juz cos takiego kiedys zamawialyscie i macie jakas firme sprawdzona?? chodzi mi miedzy innymi o to zeby po pierwszym praniu nie zrobil sie rozmiar dla zosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada - nie moge pomoc w kwestii koszulki, ale pomysł jest super! Podbijam pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ANIU :)) A za ciebie Kokopelasa trzymam kciuki, chyba ze juz powinnam pogratulowac :) Mam do was jeszcze jedno pytanie, piszecie o wizycie u pediatry...czy macie taka zalecona wizyte? czy to z wlasnej inicjatywy? bo ja to juz glupia jestem, wiem ze sie mamy stawic 20.08 na szczepienie i tyle...nie myslam wogole o wizycie u pediatry. napiszcie mi czy wy tak z wlasnej inicjatywy czy nie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy wlasnie po 3godzinach spaceru. wlasciwie to spaceru byla godzina a pozniej 2h siedzenia na laweczce w parku a to dlatego ze nie kupilam parasolki do wozka jeszcze. u nas oryginalna kosztuje 50zl wiec postanowilam na allegro kupic i parasolke i folie i wyszlo mi z przesylka 47zl wiec wiadomo taniej, teraz tylko kwestai tego kiedy te rzeczy do nas dotra, oby jak najszybciej bo dzisiaj od siedzenia to dupsko mnie az zabolalo ;) Telimena - twearda z ciebie sztuka :) ja w ciazy mialam tendencje do omdlen przy kasie jak juz placic podchodzilam :) Pestka dzieki za wiesci, w takim razie sobie nic nie ubzduralam i takie lyzeczki istnieja :) jak Krzynio bedzie mial humor to jeszcze dzisiaj podryptamy takowa lyzeczke kupic. Zatroskana dla mnie cleanic ma slabe chusteczki juz lepsze sa rosmanowskie babydrem, ja przy corce i przy malym jestem jednak wierna pamperson tym tradycyjnym, zadne sensitive czy lawendowe, moim zdaniem te tradycyjne sa najlepiej nasaczonymi chgusteczkami na rynku. co do nivei to mielismy w centrum te chusteczki i byly w miare ok (chcoaiz za suche) ale ogolnie nie lubie tej firmy bo i ja i dzieciaki maja z nia zle doswiadczneia i alergie stonka - zapytaj tej sowjej lekarki kogo poleca w przychodni. w razie watpliwosci i powazniejszych chorobsk po prostu wizyty prywatne u tej ci zostaja. wiesz ja robie tak samo - normalnie mam fajna pediatre w przychodni i z reguloy do niej chodzilam ale w weekendy czy swieta (a tak najczesciej Gabrysi sie chorowalo) to z reguly dzwonilam i pryawntie nasza neonatolog (ta co teraz i Krzysia prowadzi) do nas przychodzila, koszt wizyty 50zl a pani dr spedzala u nas i godzine wszystko dokaldnie sprawdzajac. Madzik mietolenie po pol godziny 3 razy dziennie :) tak zalecala moja polozna, no a mezowi taka propozycja powinna sie bardzo spodobac wiec myk myk i zachecaj go do masazyku :) Blada niestety nic takiego nie zamawialam i trudno mi kogos polecic, sprawdz opinie jakie wystawiaja allegrowicze i na nich bazuj. my wizyte musielismy miec u neonatologa ale z reguly to pediatra przychodzi do domu po porodzie na wizyte patronazowa, ty sama zglaszasz sie dopiero do przychodni na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka -dzięki :) tez za ciebie trzymam kciuki :D Wiesz, faktycznie troche sie wpyachm do kolejki, ale skoro sie tak upominasz, no to ok - przepuszczam Cie :D Tylko z werwą! Zebym sama nie czekala nie wiem ile.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
eee, to basie juz calkiem powinnysmy spakowac na powrot, ta to dopiero sie wepchala. ty wisienko sie smiejesz, a ania miala termin na dwa dni przed nami. ale mi jej strasznie szkoda, ze sie tyle czasu meczyla. ciekawe ktora pierwsza, ja, ty czy malwinistka. mezus u lekarza, a my sie szykujemy nad jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
A ja cos czuje ze to juz niebawem :) niby mam termin an 26 lipca czyli dzien po Was, ale ostatnia miesiaczke mialam 16.10 a Wy piszecie ze mialyscie 18.10 wiec juz samam nei wiem co myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
to kto ci ten termin wyliczal:O chyba ze to z usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
z usg tez ale wyliczala mi gin ktora ciaze prowadzila i wlasciwie wiekszosc tych kalendarzy w internecie tez na 26 podaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
19 mial byc... :) az sprawdzalam, bo cos mi sie pokrecilo juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
czyli wszystko sie zgadza :) jestem po Was w kolejce wiec bierzcie sie do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam do czytania. Nie wiem czy będę nadrabiać. Może cos napiszę o swoim porodzie, ale najpierw wpiszę się do dolnej tabelki. Kokopelasa....Asia.....28...Brzeg Dolny..40...07.07.07..17..Oliwier Myszka1975....Bożena....31....Katowice.....40.....08.07. 07.+14synuś termal.........Teresa......28.....podkarpackie.38....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta......23.....Białystok.....40....11. 07.07…..+12...syn _fernanda_.....Iwona.....24.....Gdańsk.....40.....12.07. 07...córeczka sosim......Marzena....30.....WROCŁAW.....40...17.07 .07.....+13 córka Olcia81.......Ola.......26......śląskie.....40.. ..18.07.07....+12 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie...40..18. 07.07 ....+20 chłpoiec Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 Hoogata......Agata.......28......Kraków........40.....22 .07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka..29..Włocławek...40..22.07.07. .+14 chłopczyk Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....40.....23. 07.07.....+3 Ania1706...Ania...23....Wadowice......40...23.0 7.07.... +23 Córeczka Terka76.......Teresa...31....Lubelskie.......40....23.07 .07……+7 córka malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek paula21.......Paulina...21...małopolskie....39.....26 .07.07...+15..synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.07. .+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..?????????........10.07.07...????????...3500. ........??........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650.......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak innym razem napiszę, no i muszę w końcu zdjęcia małego pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×