Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

a jeszcze muszę się pożalić, że mężu dziś pierwszy raz po 4 tyg urlopu do pracy poszedł i tak mi łyso bez niego :-( Justynko paczka może iśc bardzo dłuuugooooo, swego czasu własnie opisywalam swoje przepoje z pocztą i paczkami wysłanymi priorytetem. Rekord... na list priorytetowy czekałam 14 dni!!!! no to i ja sie zastanawiam nad mrożeniem tego pokarmu na zapas. do tej pory wszystko z drugiego kapiacego cyca lądowało w tetrze, bo słyszałam że pokarm zmienia się codziennie, więc jak nie ma potzreby to by nie mrozić, bo za miesiąc np bedzie nie adekwatny do wielu dziecka.... moja mała w przeciwienstwie do waszych maluszków nie wypuszcza z buzi kącikiem jak chce tylko pomymlać, a jej leci tylko \"magazynuje\" w buzi. Potem wyciągam cyca i .....zalewa nas mleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko ten program jest codziennie od 07.30 na zone club chyba czy zone reality, a najgorsze to, że oglądając jadłam śniadanie. Ale mam dziś humorek, jadąc z mężem po kwiatki na taras wróciliśmy bez i z płaczem, ja się rozpłakałam, ale jaja!!! Też jestem ciekawa co z wisienką, miałyśmy ten sam termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawa tabelki
Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a...Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......cc JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...?.........19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn Terka 76.....Faustynka...19 07.07...12.45....3580........53..........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Marylko-twoja malutka jest sliczna,nie tylko dla ciebie,dla nas rowniez.A te glupie pomarancze po prostu zazdroszcza. Malwinistka-ja mam termin dzien po tobie i tez nie wiem ,czy nie przenosze,pytalam lekarza i polozna o wywolanie porodu,to powiedzieli,ze normalnie,to mozna czekac do 10-14 dni po terminie,tylko musi sie sprawdzac na ktg i usg pepowiny,czy przeplyw krwi jest dobry.Jezeli bede chciala,to mozna wywolac porod,ale na ogol przebiega on wtedy ciezej,bo organizm matki a i dziecko tez jest jeszcze nie przygotowany.Wiec ja uznalam,po wczorajszej wizycie,ze poczekam,jak nie przyjdzie w terminie.Obiecalam tylko sobie,ze musze codziennie rozmawiac z malenstwem,ze juz moze przyjsc,to mnie moze poslucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze o 3 dniowym porodzie nie slyszalam, a ze jej wody odeszly to musi byc juz po, wiec zakladam, ze dzisiaj lub jutro sie juz odezwie:) to ty tez ze mna i malwinistka w zawodach startujesz:) ustepuje pierwszenstwa;) niestety sobie nie poogladam, choc lubie( :P ) takie rzeczy, ale poki nie napisze magisterki, satelity miec nie bede:) taki warunek sobie postawilam, choc od dluzszego czasu przymierzamy sie do n. no to mam jeszcze 4 dni wyczekiwania, ale cos mi sie widzi, ze pani zgarnela kase i pojechala na wakacje:O a paczka zjawi sie w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
... dwa dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, odnosnie tych wod mam pytanie. wy cos konkretnego robilyscie jak wam odchodzily, czy one tak same z siebie??? chodzi mi o to, czy np. napinalyscie brzuszek w danym momencie np podnoszac sie, smiejac itp, czy one same polecialy bez najmniejszego wysilku??? bo sie zastanawiam, czy jak grzecznie sobie leze, to mi moga odejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) te rozpakowane i te oczekujace ;) zaraz poczytam co u was, bo mam ostatnoi trudnosci z dostepem do kompa i wykorzystuję teraz moment przy obiadku na uzupełnienie informacji :) u nas coraz lepiej, Kubusia buźka bledsza no i wczoraj bylismy na dłuuuugim spacerze z zahaczeniem o przychodnie :) Kubus w ciagu ostatnich 3 dni przybtrał 120 g!!! bardzo mnie to cieszy, bo ostatn ie 30 gram w 3 dni trochem nie niepokoiły. nawet kupiłam mleko w proszku, ale jak tak łądnie zaczął przybierac to nie bede go dopajac :) zreszta widziałąm wczoraj półroczne dziecko, które jest karmione tylko mlekiem w proszku i bedzie miało poważne problemy z nadwagą. chciałabym ustrzec mojego malucha przed tym problemem. nie wiem, czy za duzo to dziecko dostawało jest, czy po prostu taka uroda karmienia sztucznego. Dzisiaj byłą u nas położna, świetna babka i torche pogadałysmy :) moge jesc juz surowe warzywa i owoce!!! tylko po trochu za pierwsyzm razem, no ale to zrozumiałe. mówi, ze spokojnie moge pomidory, ogórki, papryke (tylko wszystko bez skórki), sałate, z owoców jabłka, melony, arbuza, maliny, morele, jagody, banany tylko z brzoskwiniami ostrożnie. Mówiła, ze mam wcinac, bo inaczej znikne do jej nastepnej wizyty ;) i oiczywiscie ciasta rożdzowe, szarlotki, z galaretką, tylko uważac na jakies przycieżkawe kremy. nawet troche orzechów do musli moge, a pestki dyni ile chce, bo to bardzo dobrze dziecku na jelitka robi :) czyli moja ukochana prazona dynia wchodzi w manu :) dziewczyny któe macie chłopaczków :) maluchu tez wam przesikująwszystkie mozliwe ubranka? ja Kubusia w nocy potrafie w 3 pajacyki ubrac, a od rana już w 3 body jest ubrany :):):) marylko nie bardzoi wiem, o co chodzi z tymi pomarańczowymi wpisami, ale z tego co piszecie, to jakies chamisko podszywa sie pod innych i bzdury wygaduje. nie przejmuj sie, chociaz wiem, ze czasami durne uwagi mogą zabolec. my czarnulki zawsze bedziemy sie wspierac :):):) a niewiem, o co chodzi z Tatianką, ale twoja dziecina jest przesliczna!!!!! po mamusi, ma sie rozumiec :):):) aniu witaj z powrotem w domku :) Amelka prześliczna!!! anulka moj mały po cycu w nocy spi zawsze, tylko czesto zaczął sie budzic, myslałam, ze jest wiecznie głodny przez moje mleko, ale znowu nabrał rytmu, mam nadizeje, ze teraz bedzie ok :) zreszta za radą aneczki napiłam sie wczoraj Karmi i od razu piersi zrobiły sie większe :) a co do płynów, to spokojnie przekraczam 3 litry. zawsze jak karmie, to musze sie od razu napic szklanki wody przynajmniej :) smieszne uczucie, mały zaczyna doic, a ja od razu czuje suchosc w ustach :) a prawda, ze dopiero przy dziecku okazuje sie, jak zwykłe 2 godzinny mogą byc cenne? :):) mój mały tez spi i zamierzam zaraz upiec ciasto :):) a co do słodyczy, to czekolady faktycznie nie wolno, ale jakies kruche ciasteczka jak najbardziej :) ja do tego zajadam sie w hurtowych ilosciach konfiturą porzeczkową, mniam :) aneczko mozesz jest bez problemu śliwki? nie zapytałam o nie położnej dzisiaj, bo wydawało mi sie, ze nie wolno, bo to pestkowe, a uwielbiam sliwki i chetnie pare bym skosztowała :) a karmi faktycznie działa, chociaz o wkłądkach laktacyjnych mogę zapomniec, nic mi nie kapie, tylko do buźki małego ;) a Krzysia my.śle ze powinnas liczyc od terminu porodu, wydaje sie to bardziej logiczne, choc przyznam, ze nie znam sie za bardzo. justynko co do wód, to ja byłam pod prysznicem, wiec raczej sie rozluxniałam pod ciepłą wodą, a nie napinałam :):) potem jak sie ubierałam, to czułąm, ze mi cosleciutko cieknie, dopiero późnie jsie to nasiliło :) wydaje mi sie, ze nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała znów śpi. Chciałam dziś zmienić pampersy na tetre bo mała ma całą pupe czerwoną ale to był niewypał bo wszystko było w kupie ;) dziennie mi idzie chyba z 20 pampersów. Oto uroki macierzyństwa Biedne te nasze lipcówki nierozpakowane. Pocieszające jest tylko to że zostało wam już niewiele czasu w dwupaku. No i faktycznie to są wasze ostatnie chwile na przespanie całej nocy i relaks w ciagu dnia no i muszę lecieć bo chyba się Aniołek obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) moja mala dzis jest super aniolem:) spala w nocy 2xpo4godz, zwykle to bylo 1,5-2,5godz a teraz wlasnie ja nakarmilam i spi dalej po 4 godz spaniu:) a tak wogole to musze dodac ze zosia jest z tych patrzalek czasem potrafi ogladac swiat 4-6godz dziennie, na sczescie potarfi dluzszy czas sama soba sie zajac hehe no i musze spie pochwalic ze wlasnie mamy deszcz :) i to taki normalny nie burzowy i zapowiada sie na dluzej niz 10 min:) ja na malej przetestowalam czekolade i wiem ze nie powinnam jej jesc, mala byla niespokojna bardzo, a na dodatek byla to druga doba w szpitalu:( wczoraj zjadlam pol krowki i luzik hehe pewnie za mala porcyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna- jak mi wody odeszły to akurat leżałam w łóżku. Słyszałam nawet jak pęcherz pękł :). Mężulek zresztą też! Nic sie nie napinałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mielismy dzisiaj przygode poszlismy sobie z Krzysiem na spacerek no i zaczelo sie delikatnie chmurzyc wiec mysle sobie kupimy pieczywko miesko na obiad i do domku smigniemy sie... nim doszlismy do sklepu nadciagnely czarne chmury, wyszlismy z polowa zakupow a tu nagle zaczelo popadywac no i buzrowo buczec. co sil w nogach popedzilam z wozkiem i calym koszem zakupow do domu (szczegol ze podjazdy przy schodach sa po cholerze sliskie w taka pogode a ja bylam w japonkach!!), jak dopadlismy klatki rozpetala sie prawdziwa nawalnica, pioruny ulewa grzmoty.... uffff ledwo sie wyrobilam!!!! co najgorsze jak tachalam wozek do domu (bo malego wnosze najpierw) to zle stapnelam i chyba sobie skrecilam noge... .wrrr boli jak cholera ale tylko ciut spuchla, altacet poszedl w ruch i moze nic nie bedzie a teraz sobie poczytm co zescie stworzyly od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva z tym wywolywaniem porodu to trzymac najlepiej jak najdluzej jesli sie nie dzieje nic z lozyskiem ani wodami. u nas po 10dniach po terminie klada do szpitala i dopiero wtedy leci indukcja. Mam nadzieje ze brzdac sie zmobilizuje i sam sie wykluje bez wspomagaczy :) Justyna my jakis czas temu wzielismy N-ke, jestem bardzo zadowolona bo sama decyduje co chce a i cena przystepna. no i jak dla mnie najwazniejsze ze jest CNN po amerykansku bo ja brytyjskiego angielskiego nie znosze :D a jesli idzie o wody to one moga sobie chlupnac z nienacka, nawet jak spisz wiec juz totalni nie znasz ani dnia ani godziny Basiu no pieknie Kubus przybiera na wadze!!! nie wiem czy czytalas ale moja neonatolog mowila ze dzieci zdrowe powinny minimum 700gram miesiecznie przybeirac wiec sadze ze spokojnie Kuba zmiesci sie w te widelki no a jesli idzie o dzieciaczki i tycie - moja corcia byla na cycu i wygladala grubasnie w porownaniu z dzieciakami na butli, majac pol roczku wazyla 8100 (na bilansie roczniaka 8900 juz tylko) takze mysle to nie ma reguly czy na cycu czy na modyfikowany. mamy totalnie inne dane jesli idzie o jedzenie - mi powiedzieli ze malin kategorycznie jesc nie mozna (pesytkowce), jagod tez nie (zatwardzajaco dzialaja) a pomidory i papryka bardzo uczulaja i to ponoic po kilku dniach dopiero wychodzi wiec na poczatek uwazaj, ja wiem ze u nas pomidorki sa ok ale po papryce Krzys mega smierdziuchy puszcza ;) a jesli idzie o sliwki to wczoraj neonatolog zalecila mi jesc 10-15suszonych dziennie ale tak w odstepach, 1-2szt co godzinke poltorej. moge zjesc rowniez swieze - u nas to ma na celu pomoc w sprawach kupkowych. no i chyba widze rezultat wczorajszych sliweczek - w pieluche sie nie zmiescilo az w reklamowke zbieralam :) Marylko a moze to nie kalafior? kurcze 1 mala rozyczka nie powinna az tak zaszkodzic. nie jadlas nic slodkiego ani smazonego albo tlustego? a z herbatek koperkowych to z opinii kolezanek ponoc najlepszy PLANTEX. Krzys dostal raz i chyba mu smakowal bo wsyzstko wytrabil a woda pluje :D na Grippe Water ponoc jest za silna tak na poczatek, polecaja zaczynac od espumisanu dopiero jak te delikatniejsze nie dzialaja to wtedy ta wode kupowac. tak aptekarka i pediatra mowily. Blada jesli idzie o czekolade to ona ma az 2 dzialania niepozadane, powoduje zatwardzenia i niestety alergizuje. ja na razie nie jadlam a i przy malej dopiero po 2 czy 3 miesiacach czekolade wprowadzilam w sensie kostkami bo taka z ptasiego mleczka to juz po 3tyg szamalam w ilosciach przyzwoitych rzecz jasna ;) zamiast czekolady wlasnie krowka moze byc albo tak jak ja ostatnio nimm2 podzeram toc to lakocie i witaminy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej kobietki,właśnie wróciłam od ginekologa,coś tam zaczęło się dziać,rozwarcie mam tylko 1 cm...na jutro mam termin,ale jak do piątku nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala,i tam moja ginekolog zdecyduje co dalej...ja mam jenak nadzieję że to szybciej się zacznie...chyba wezmę sobie dziś gorącą kąpiel i wypiję kieliszek wina..to podobno pomaga...teraz sobie poczytam co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTI 5X83
MALWINISTKO, Z TEGO CO WIEM WINO DZIALA ROZKURCZAJACO I ZALECAJA JE PIC ZEBY PRZETRZYMAC NP DO PRZYJAZDU POGOTOWIA JAK JESTES GDZIES NA ODLUDZIU. GDZIES KIEDYS COS TAKIEGO WYCZYTALAM, NIE WIEM ILE W TYM PRAWDY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
zapomniałam napisać że pani ginekolog zrobiła mi nie przyjemne badanie (poprostu wsadziła bardzo głęboko palec) żeby moją szyjkę rozruszać i teraz będąc w toalecie poleciała mi krew taka brudna ani mało ani duzo,mówiła że może się pojawić ale myślałam że troszkę w śluzu..narazie włożyłam wkładkę i zobaczymy co będzię się działo...ale chyba w takim przypadku kąpiel nie jest wskazana???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Malwinistka --> wg mnie spokojnie mozesz wziac kapiel - przeciez teraz to juz nic nam nie zaszkodzi a tylko moze porod przyspieszyc :) Gin poruszala Twoja szyjke i stad te plamienie. A jesli chodzi o kapiel - to ja przez cala ciaze tylko prysznic bralam, bo kapiel byla zabroniona, na a teraz nadrabiam - codziennie pol godzinki w cieplutkiej wannie, ale nic mnie nie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pyszny jabłecznik sobie upiekłam :) jutro wysyłąm meża po śliweczki, po malutku spróbuje ze dwie, zobaczymy co bedie :) dzisiaj jeszce uprażyłam sobie troszke pestek dyni :) mniam :) powoli zaczynam jesc normalniej, super uczucie :):) i chyba mam treściwsze mleczko po byłąm w szoku, jak karmiłąm małego, a z drugiej piersi odrobina mleczka mi poleciała :) poza tym mama gotuje mi przepyszne obiadki, na masełku i śmietanie ;) położna mówiła, ze jak mam mało mleka, mam jesc tłusciej, to mały będzie sie łatwiej nasycał. faktycznie je żadziej i starcza mu tylko jedna piers :) no i przezyłąm dzisiaj szok :) jak Kubus leżał na brzuszku, to potrafił tak uniesc główke, ze sobie leżał raz na jednym boczku raz na drugim :) a dumny był z siebie okrutnie :):) aneczko ty to masz zawsze jakaś przygodę!! uważaj, bo kiedys na kostce sie nie skonczy! a włąśnie czytałam jak pisałas, ze dizeci powinny przybierac 700 g na miesiac i dlatego sie zmartwiłam. no ale jak poleciałam zwazyc małego raz jeszcze to kamien z serca :) malwinistko pakuj sie szybciutko d owanny z kieliszkiem wina, bo moze to byc ostatnia szansa dla ciebie ;) relaksuj sie, a wszystko będzie dobrze :) aniu mi dzisiaj położna zaleciła przemywac czerwoną pupe samą wodą i pudrowac kartoflanką. no i przekłądac małego bna brzuszek, odginajac pampersa tak, ze dupka jest golutka i najlepiej sie wietrzy :) bardzo mojemu małemu podobało sie dzisiaj leżenie na brzuszku. podobno dzieci jak sie tak siłują, to sobie masuja jelitka i nie ma problemu z brzuszkiem :) blada to trafiła ci sie ciekawa świata istotka :) ciekawe na kogo twój mały obserwator wyrosnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie kisze w lozeczku, a tu sie fali zatrzymac nie da:( no nic, jutro jade na ktg, zobaczymy co i jak, maluch ostro mi dokazuje:) ja tam z umiarem ale bede wszystko po trochu jesc, a teraz ide po giga arbuza:D no i czeka mnie robienie slubnemu rachunkow. dobrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mała leży w łóżeczku i się rozgląda, a ja mogę cały dzień siedzieć i gapić się na nią Basiu ja też małą podsypuję kartoflanką a wietrzenie dupki skończyło się kupką na wszystkim w koło. CZekam aż jej pępuszek odpadnie i położę ją na brzuchu Poczytam jeszcze co pisałyście i lecę się kąpać Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) nie bylo mnie ale to z wiadomych powodow :-) w piątek 20 lipca przyszedl na świat nasz Szymuś. Kuszynka wazyla 2800 ale za to mierzy 55 cm :-) Porod nie byl ciezki, o 11stej dostalam boli ale ale takie konkretne zaczely sie ok 13.stej a o 15.30 tuliłam juz mojego szkraba. i Powiem Wam ze nie wyobrazam sobie rodzic sama bez faceta, to jednak ogromna pomoc i wspracie. postaram sie nadobic zaleglosci,pzdrawiam was bardzo serdecznie i gratule wszystkim mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka- gratulacje!!!!!! To faktycznie miałaś poród ekspresowy :) Dzisiaj mała mnie wykończyła... uf! Miała dzień przytulankowy i cały czas chciała być u mamy. Udało mi sie ją ululac 2 razy! I spała wtedy łącznie 1,5 godzinki. A tak to cały czas na rękach lub kolanach. Co próbowałam ją położyć w łóżeczku to momentalnie oczyska się otwierały :). W końcu o 18.00 postanowiłam ją nakarmić na leżąco i...przysnęłam :). Niunia wyczuła ze mama leży obok bo spała 2 godzinki :). W piątek przyjeżdżają dziadki :) i tym razem będą u nas nocować. Dziadek już mężulkowi zapowiedział że muszą wypić za zdrowie niuni. No jeśli za zdrowie niuni to OBOWIĄZKOWO! U nas pogoda mokra, pranie nie schnie szybko i ze spacerków nici :( Basiu - u mnie tez jakby troszeczke więcej mleczka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Justka :) gratuluje :) i troche zazdroszcze szybciutkiego porodu :D to jeszcze przede mna wiec zobaczymy jak bedzie :) oby tez w miare sprawnie nam o poszlo :) ale moj Maluch ma byc olbrzymkiem - przeszlo 4 kg wyszlo juz 2 tyg temu... ale zobaczymy. czasem te wagi sie zupelnie nie sprawdzaja. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana - u mnie też jakiś czas przed porodem wyszło że niunia waży 4200. Na porodówce powiedziałam to lekarce i ta zrobiła jakieś magiczne pomiary brzucha i wyliczenia i powiedziała ze według niej niunia bedzoe ważyć 3500-3600. I tak też było, Martynka ważyła 3620 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacia22
Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......39.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......39.....25.07.07…. + 20 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie..39.... 25.07.07...+16 synek madzik80....Magda...26.....Wrocław....39...30.07 .07..+ 16 córeczka ? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a..Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc Agacia.......Majka.......26.06.07.......09.47.....3740........54.......sn sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......c JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...?.........19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn Terka 76.....Faustynka...19 07.07...12.45....3580........53..........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Anulka78 no wlasnie troche sie obawiam, bo najpierw z usg powiedziala, ze bedzie spory chlop - ponad 4 kg ale od razu mowi ze ta waga z usg to zawodna jest i lepiej brzuch mierzyc i zmierzyla potem jakies wylicznia i mowi mi, ze to samo.... :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
najwazniejsze zeby zdrowy byl i tyle :) Dobra ide na kolejna goraca kapiel :) Choc juz dzis raczej z porodu nici... a szkoda... myslalam, ze mi na urodzinki prezencik sprawi Maluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana, wszystkiego naj z okazji urodzin, agacia, tez milo ze sie wpisalas, moze jeszcze do nas dolaczysz:) justka, gratuluje:) Dominisia.....Dominika...25......kuj-pom.......40.....21 .07.07......+7 malwinistka..Malwina..26......Wrocław.......40.....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......40.....25.07.07…. + 20 s? madzik80....Magda...26.........Wrocław......40.....30.07.07..+16 c ? MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś......12.06.07.....9.10......2950..... ...49.......cc Monikaaa1.....Seweryn...19.06.07.....4.25......3400..... ...54.......sn istraa..........Ewunia......23.06.07....12.15.....3095.. .....54........sn Dviki...........Karolek.....23.06.07.....14.15.....295 0.......55........sn Maja............Oskar......24.06.07.....21.30.....3600.. .....54........cc Maja............Klara........24.06.07....21.30.....3750. ......52........cc s-a-m-o-t-n-a..Wojciech..26.06.07....8.25......3280.... ...55........cc Agacia.......Majka.......26.06.07.......09.47.....3740.. ......54.......sn sendi79........Gabrysia....27.06.07....10.29.....3545... .....57.......c JOLKA27.......Zuzia.......30.06.07.....10.10....2800.... .....51.......sn Stonka........Rafałek.......04.07.07.....9.50......3150. ......55.......cc Jolka87........Oliwka.......05.07.07....7.05......3780. .......58.......sn Kaliope_82.....Michał......05.07.07...16.00.......3610.. .....55.......sn Blada...........Zosia.........06.07.07...14:55......2970 .......55........sn Anulka78......Martynka.....07.07.07..12.50.....3620 .......55........sn Marylka......Tatianka.......09.07.07..12.50....3150.... ....55........cc Jumik.........Mateusz.......09.07.07...11.40...3390..... ....57........cc Lalik.......Julia................09.07.07.....0.30...260 0..........49.......cc Agaa1979.....Adaś...........10.07.07....09.05...4100.... .....61.......cc Meggie1977..Julka........10.07.07... 20.00...3500. ........58........sn Asiuelk78......Zuzia..........11.07.07....10.10...3060.. ........54......cc Anulka26......... Xavier.....11.07.07.....10.37....3050.......50....cc ....................Olivier....11.07.07......10.38....32 30.......50....cc _fernanda_....Roksanka....12.07.07....16.05....3550..... ..56........cc gosdan........Jaś.............13.07.07.....12.10...3650. ......55.......sn nowa346.....Nikola..........13.07.07...???????...3425... ......58........cc basia_81.....Kubuś...........13.07.07...18.25...3070.... .....48........cc Olcia81......Semira.....16.07.07.....12.45.....4240..... .59..........sn Ania1706.....Amelia......18.07.07....21.30.....3550..... .55..........sn balladynka32...?.........19.07.07.....02.15.....3390.... ...54........sn Terka 76.....Faustynka...19.07.07...12.45....3580........53..........sn justka_......Szymon......20.07.07....15.30.....2800.......55.........sn wywalilam wisienke, co ma mi sie tu platac jak juz jest po:P ja dzielnie slecze nad pracka, juz 4 stronki wklepane, ale oblozona jestem ksiazkami i nie wiem za co sie zabrac:O ciekawe coz mi z tego wyjdzie jak maluch juz bedzie na swiecie, maz zapowiedzial, ze da mi pare dni odpoczac i bedzie zabieral mala do pracy wiec ludze sie nadzieja, ze w wolnym czasie cos mi z tego wyjdzie:) ja to chyba czekam na pelnie z tym porodem:) meza gryzie sumienie, budzi sie nad ranem i nie moze zasnac, bo tu ciagle nic nie jest przygotowane, a ja ciesze sie na mysl, ze jak maluch juz bedzie z nami to bede mogla mu tu troche popomagac w pracach wykonczeniowych, tak jak bylo z tym pokojem:) uwielbiam robic remonty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zedzisia
wisience będzie przykro, że ją wywaliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka pewnie dzis sie dopisze do dolnej tabelki;) mam taka nadzieje:) a wy spiochy wstawac. ja do 2 siedzialam i pisalam i od godziny juz na nogach:) w efekcie jest juz 5 stron trzeciego rozdzialu:) widzisz aneczko, zmobilizowalas mnie;) trzymaj dalej tego bata:) jakis dobry humor dzis mam, ciekawe co mi go zepsuje:) pewnie wody odchodzace na fotelu przy badaniu:D oj basiu, zes nam stracha narobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×