Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Justyna!!!!!!!!!!Nie musialas tego pisac czarno nabialym,ludzilam sie,ze nie wszyscy wiedza ile wzrostu ma Kylie Minogue. A pozatym ja mam jeszcze 8 kilo do zrzucenia.Wczoraj przymierzalam moje spodnie,ktore kupilam krotko przed zajsciem w ciaze i jeszcze sie nie mieszcze.Na razie mam rozmiar 36,ale mam nadzieje,ze powroce do 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,w koncu musze isc juz do lozka,moze jak troche poczytam,to zachce mi sie spac.Moj maz tez jeszcze nie spi.Jestem ciekawa kto wstanie do Raoulka?Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a ja mialam z mezyskiem dluga rozmowe na temat kredytow:) ciekawe, zalozmy ze zarabiamy z nim te 3,5 kawalka, bierzemy kredyt i po roku mam 3000zl z wynajmu w skarbowce udokumentowane, to moge go z tego kredytu wykluczyc i on moze wziac kolejny kredyt juz na siebie i kupic np jakis dom na wsi do remontu??? eva, czego ty sie wstydzisz??? boze, toc kobieta winna miec kompleksy jak jest wierza dwumetrowa, a nie jak jest drobniutka, zgrabna kobietka:D to mi mowili \"wielka jak brzoza...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczyny :) my juz na nogach :) Kubus obudziłsie w nocy o 2:00 na herbatke, o 5:00 na mleczko i troche przed 7:00 na pogaduchy, ale nie wstałam do niego, bo mi sie nie chciało, to jeszcze przysnął na pół godzinki :) teraz dziadek wygonił mnie od małego abym sobie troche przy komputerze posiedziała, bo chce sie pobawic z wnuczkim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski poranne!!! ja tylko na chwile ... z Jula juz ok ... ma jeszcze tylko ta wysypke ... ale z tego co mi mowila lekarka schodzi kilka dni ... Aniu moze pamietasz ile u Gabrysi schodzila????.... pozatym Ania tez juz lepiej wiec powoli sie prostuje ... Myszko pisalas o butelce tommyy tippe.. powiem ci tyle gowno prawda ...ja ja kupilam tez sie zapalilam i zaluje popierwsze jula jej nie toleruje ...a pozatym nie ma ci podobnego w ssaniu piersi i tej butelce ... 30 ml mojego mleka probowalam w jule wlac przez godzine ... i wkoncu zrezygnowalam ...kupilam jej taka szeroka nuka ... nie pamietam jak sie nazywala ..frist cos tam ....i jedynie z tej cos pociagnie ... ogolnie jula jest antybutelkowa i antysmoczkowa ... ale wkurza mnie jak pisza ze dziecko ssie to jak piers ... bo to nieprawda ... ale wsumie sama mozesz sprobowac ja osobiscie nie polecam ... dzieciaczki sliczniusie ... caluski dla wszytkich:).... pozatym najlepsze zyczonka dla naszych solenizantow ... :*:*:*:* Aneczko mam nadzieje ze u ciebie juz wsio ok ,... a nifuroksazyt jest dobry pod warunkiem ze to bakteryjna biegunka ... (sallmonela i inne ) w innym wypadku nie pomoze ... jula przy tej trzydniowce tez miala luzne kupki ... i lekarka dala mi dicoflor 30... i zeczywiscie po kilku dawkach kupki sa juz normalne ... ma troche inne dzialanie niz lakcid i te inne i chyba duzo wieksza dawke tych piobriotykow bo w jedenej saszetce az 3 miliardy bakterii Justyna co od odstapienia od kredytu....nigdy o czyms takim nie slyszalam ... jak sie juz bierze kredyt to do jego calkowitej splaty jestes kredytobiorca .,... nie mozesz odstapic ... ...przynajmniej za moich czasow tak bylo ...byc moze sie cos zmienilo ale watpie w to ... pozatym w tej chwili z tego co wiem ...przepoisy zaostrzaja .. poza zaswiadczeniem potzreba rmua zusowskie ... takze ciezko wogole udokumentowac dochody ... Marylko Tatianka sliczniutka ...jakos dawno jej nie ogladalam i wszkoku jestem bo zdaje mi sie ze sporo urosla:).... dla wszytkich duzo zdrowka ... pozniej sie odezwe ... a eva :)).... zeczywiscie fajna babka z ciebie.... i szcerze ci powiem ... ja mam 168 cm i chcialabym byc nizsza ... wiec luzik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhahah Basienko wiedez ze ostatnio mnie wyprzedzasz;):)) pozdrowienia dla Kubusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka twoje dzieciaczki przesliczne :):):) justynko zgadzam sie z tobą w 100%!!! dopiero jak napisałas, ze Eva to śliczna dziewczyna przypomniałam sobie, ze patrze na góra 30 letnią laske, a przecież Ewa jest starsza :) ja dodatkowo jestem pod wrażeniem wisienki . piękna kobieta i piękne zdjecia :) zawsze nie mogę sie na nie napatrzec :) nie mówiąc o tym że wsyzstkie mamusie są super laskami :):):) o lalik witaj :) no to jestesmy pierwsze :)mam nadzieje, ze ta nieszczesnsa wysypka zejdzie błyskawicznie. niezłego strachu musiałas sie najesc. buziaki dla Juleczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie basiu zastanawiam sie ile ta wysypkatak naprawde bedzie ;):))....bo kilka dni mozna roznie interpretowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wysypkach sie nie znam, ale ważne ze nie kilkanascie :) poxza tym to pewnie nieźle uciażliwe. człowiek ma sie rozdrapac jak go cos swedzi, a co dopiero takie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wysypki nie wiem czy to swedzi ...nic mi o tym nie mowila ... a sweterek zajefany:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, no to nie pospalam,pewnie dzisiaj nocki juz nie bedzie.;) O 3 poszlismy spac,a o 4 maly chcial jesc,potem spanko do 7.30,karmienie no i juz sie nie polozylam,boinaczej chodzilabym do tylu caly dzien. Zgadzam sie z Basia,ze my lipcowki,to lajne babki jestesmy,a nasze dzieci,to super fajne. Wszystkiego najlepszego dla kolejnych solenizantow. Jak tam chore dzieciaczki-lepiej? Raoul i tata probuja ponownie zasnac,a ja jem sniadanko. Cos mi sie wydaje,ze Raoul tak szybko nie zasnie,gaworzy az milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik-ja w zasadzie nie mam kompleksow co do wzrostu,poprostu nie uwazam sie za piekna.Zawsze mialam tez wysokich facetow,wiec ok.Moja corka jest takiego wzrostu co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka-pomylilas mi sie z Justka,dlatego napisalam wczesniej,ze masz mnie wsrod znajomych.No ale wlasciwie,to juz mnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweterek przepiekny mmmmm kurcze Basiu moze jak zalozysz na body z dl.rek.i golfikiem to nie bdzie gryzl . Lalik wielkie dzieki sprobuje tego co ty mowisz bo tez ten toomy wydaje mi sie za sztywny tak jak pisalas. A jak Kuba nie bedzie chcial to zrobie tak ze jak bede w pracy to bedzie jadl zupki,deserki,soki i kaszke na moim mleku, dobry pomysl?a jak wroce to cycek jego:)chyba tak moge nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja tez tylko awaryjnie jak wysc musialam zostawiam mleko w butelce i zwazywszy na to ze jak zostawilam mleko w tommy tipe jula glodowala ...to lepoiej jednak jak cie nie ma\'\'\' dawac obidaki ..butelka to butelka;)....coprawda u mnie jula nawet jak zje caly sloik to i tak musi cycusiem popic a moze u ciebie wystarczy ... musisz wyczuc;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie objadłam!!! zero rozumu :) ze sweterkiem dzisiaj cos bede kombinowac. musze go najpierw w occie przepłukac, aby kolorów nie stracił, potem jakies płyny :) ale nie ma to jak wejsc na forum i z wami pogadac, aby sobie od razu humor poprawic :) pokomplementujemy sie od rana i od razu wszystkim raźniej :):):) a co najważniejsze wszstko szczerze!!! jk was tak czytam to sobie mysle, ze to dla mnie wielkie udogodnienie, ze Kuba pije juz butelki. z jednek storny szkoda, ze nie mogłam karmic go dłuzej, ale teraz po powrocie za miesiac do pracy nie bede miałą najmniejszego problemu. przynajmniej tym nie bede musiała sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek coś ostatnio marudny i nie chce spac w dzień. Zawsze ładnie zasypiał w łóżeczku, a ostatnio nie chce tam spać. No i teraz go uśpiłam na swoich ramionach, pierwszy raz, nigdy tak nie usypiał. Dobrze że nocki przesypia całe, chociaz ostatnio budzi się około 5, ale daje mu smoka i idzie dalej spać. Wisieńko smoczki super, ale Jasiek już raczej nie weźmie innego jak z aventu. Jak zmieniałam mu jak skończył 3 miesiące, to kilka razy robiłam podchody. No i się obudził, tylko pół godziny, dobre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka-to po ile sie skladamy?Nie moge cie znalezc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszlismy sobie spac po 5 bo mezu nie mogl zasnac:P lalik, z tym kredytem chodzi mi o to, ze biorac go, dokumentujemy jego dochody, a pozniej jak mam przez rok dochody z wynajmu, to kredyt juz tylko na siebie przepisuje... nie umiem wyjasnic, ale jak mowisz ze sie nie da to szkoda:( kuzwa, co ty wygadujesz ze jestes za wysoka??? ja juz w tej chwili jestem normalna, tylko na zdjeciach z podstawowki bylam dachem klasy... mozecie zajrzec, ta wielka to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wy biedne matki skladac sie bedziecie na poczatkujacych milionerow??? oni chyba wiecej urzytkownikow maja niz allegro... a dochody z reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to byl zart, chodzi o to, ze oni w ciagu roku dorobili sie kokosow na tym serwisie i nie rozumiem jak moga dopuscic do takiej sytuacji, ze wszystko sie sypie. traca tylko przez to wielu uzytkownikow:O dobra i tak nikt nie zrozumie o co mi chodzi, nie wyspalam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, ja wiem, ja zartowalam z tymi biednymi matkami;) mam nadzieje, ze do kokopelaski doszla w koncu ta paczka:( ale juz mam po dziurki w nosie tej calej poczty i wszystkiego z nia wspolnego... najgorsze jest to, ze to monopolista... a teraz dorobilby sie ktos, kto uruchomilby konkurencyjny serwis, ale sprawny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pewnie beda dlugo szly paczki ja tez czekam na kombinezon z allegro juz 2 tydzien - okres swiateczny sie zaczal wiec............ ja mam nadzieje ze ta butla dojdzie przed moim powrotem do pracy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×