Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza.bell

co powinnam zrobić? jestem przerażona.

Polecane posty

Gość briggs
choć tak w zasadzie to detektyw też niewiele da bo dalej i tak trzeba na policje z efektami jego pracy iśc-polskie prawo nie jest tu najciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka klinka
briggs, na psychologii, to ty sie niestety nie bardzo znasz. Ani w DSM IV ani ICD 10 nie istnieje takie zaburzenie jak psychopatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka klinka
a fiksowanie sie matce ma z przesladowaniem tyle wspolnego, co kura z betoniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
nie z samym prześladowaniem a z wyborem obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
psychopatia nie jako zaburzenie a jako cecha dająca się na skali umieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promiscuous girl
1. Przede wszystkim POD ZADNYM POZOREM NIE KONTAKTUJ SIE Z NIM!! 2. W zadnym wypadku nie odbieraj telefonow od niego, chocby dzwonil 50 razy na dzien. 4. 3. Kup sobie PSA. 5. Zaloz sobie skrzynke pocztowa i niech tam bedzie kierowana twoja korespondencja. 6. Nie zmieniaj numeru telefonu, gdyz to zdobycie nowego, bedzie dla niego wyzwaniem, ktorego z checia sie podejmie. Zaloz jednak nowy numer telefonu, dostepny tylko dla znajomych i rodziny. A ten psychol niech sobie dzwoni na stary i najlepiej niech odbiera sekretarka automatyczna, NIGDY TY!!! 7. Zbieraj wszelkie dowody, nagrania, listy, itp... 8. Zapisz sie na kurs samoobrony 9. Jesli wydaje ci sie, ze jestes sledzona, nigy, przenigdy nie jedz do wlasnego domu, ani do znajomych. Jedz do najblizszego posterunku policji. 10. ZAalarmuj wszystkich znajomych, soasiadow, wspolpracownikow, pania z warzywniaka, czlonkow rodziny...Beda oni bardziej wyczuleni jesli nieznajomy bedzie chcial wyciagnac jakies informacje o tobie. 11. Policja wychodzi z zalozenia, ze ty sam a musisz poradzic sobie z tym problemem. I tak jest nie tylko w Polsce :O Z reguly, przesladowcy, ktorzy wydaja sie byc nieszkodliwi, sa najgrozniejsi... Wiem, ze to co mowie jest straszne, ale jestes w powaznym niebezpieczenstwie. Skontaktuj sie organizacjami lub osobami, majacymi doswiadczenie w podobnych sprawach. W wielu przypadkach ofiary przesladowania sa zmuszone sie przeprowadzic i zyc w ukryciu. I PAMIETAJ: TO CO CI SIE PRZYTRAFILO NIE JEST TWOJA WINA. TEN FACET MA POWAZNE PROBLEMY ZE SOBA, TY JESTES OFIARA. W linku ponizej wiecej informacji na temat ochrony twoich prywatnych danych: http://www.stalkingvictims.com/survival/menu.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"choć tak w zasadzie to detektyw też niewiele da bo dalej i tak trzeba na policje z efektami jego pracy iśc-polskie prawo nie jest tu najciekawsze\" wtedy raczej trzeba \"pozaprawnie\" takiemu delikwentowi \"wyjaśnić\" że ma tego nie robić - a czasem wystarczy chyba, że koleś dowie się o tym, że nie jest już anonimowy i mu się \"odechce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celija
napewno hce sie umowic i nie wie czy bedziesz na tak, czy na nie dziwie, sie bo tyle razy widac jasno, ze jestes na tak:) niech poda ci swoj nr, ten co ma i ALka:) a co, ona ma ten wlasciwy pisze kiedy cche a ty masz miec ten drugi?:) w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
tak właśnie-trzeba mu po prostu wpierdolić i koniec, albo wyprowadzka do warmińsko-mazurskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wciągasz
innych w nasz związek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego/tej powyżej
bo im więcej ludzi tym fajniej :) prosze nie robic sobie żartów! do Autorki---> nic nowego nie napiszę,bo to co bym napisała byłoby jedynie powtórka kilku postów powyzej...Ale trzymaj się dzielnie :)jesteśmy z tobą:) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinnas zrobic
Sa dwie opcje mozliwe...albo autorka topiku cierpi na schizofrenie( jest w wieku w ktorym ta choroba sie ujawnia, ma za soba stresy ktore mogly chorobe wyzwolic a opisy ktore podaje sa charkterystyczne dla schizofrenikow itp.) albo to wszystko prawda i chora osoba ja przesladuje...tego niestety nie oceni nikt z topiku....Mam nadzieje, ze autorka znajdzie niezbedne oparcie w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wciągasz
sorry, głupio zrobiłem-w zamian uśmiech przesyłam wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że najlepiej zmienić numer i nikomu nie podać nowego;).To się okaże gdzie przeciek był;).Ale chyba muszę przyznać że świr się zna;).Sam bym tak chciał potrafić:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrrrrrrrka
amant - twoja "logoka" jest porazajaca ... gdzies ty sie tego nauczyl "gieniuszu"? "Myślę że najlepiej zmienić numer i nikomu nie podać nowego.To się okaże gdzie przeciek był" jak nie poda NIKOMU to zadnego przecieku nie bedzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie poda nikomu numeru
i ten delikwent sam do niego dotrze tzn, ze znajomi i rodzina sa "czyści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotne chwile
nie wiem.. ale jakos nie chce mi się w to wszystko wierzyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJJJJJJJJ
a gdzie się podziała autorka topiku? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJJJJJJJJJJ
ps. ta opcja ze schizofrenią autorki jest najpardziej przerażająca... aż ciarki mi przeszły po plecach jak to przeczytałam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorka żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy też nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie
człowieku za kretyn nieśmieszny to słów brak-na każdym topiku wkurwiasz mnie totalnie-cwel nie amant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garstka_szczęścia
Amant....jesteś żałosny, Twoje posty nic nie wnoszą, potrafisz tylko drwic, to choroba idź się leczyc, żegnam, do zobaczenia po kuracji, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
coś się autorce stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze to jakis sasiad, jesli nie z tego samego to z innego bloku, mogl nawet chodzic jako cieć i udawac ze zbiera tel. od lokatorów czy cos. Nie wiem, za krotko czytam ten topic ale mi sie takamysl nasunela! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest grane
gdzie prześladowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×