Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza.bell

co powinnam zrobić? jestem przerażona.

Polecane posty

Gość widziałem już ten film
sie daliście pannie wkręcić na maxa Ciekawe czy poprawiła sobie nastrój czy tez juz sie tak wkręciła ze w to uwierzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że ona pisze prawdę. Teraz się nie odzywa, bo wyjechała pewnie do Rodziców na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro boi sie ze on czyta
wszystko co ona pisze w komputerze, to dlaczego ona pisze to wszystko w komputerze? dlaczego dzieli się tym z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowboy from hell
myslę że się dowiedział o tym topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mus śliwkowy
brzmi przerażająco... a jeśli się dowiedział to nas też może namierzyć i zlikwidować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowboy from hell
prześladowca jest wśród nas-czuję to bardziej niż wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej no
iza czemu nie piszesz jak sie sprawy mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallee
do góry! a autorka pewnie u rodziców,jak ktoś mądry napsiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na koncept, że to kochająca mama nie radzi sobie z klimakterium i wyjazdem ukochanej córki ... Brrr! Strach się bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
dokładnie-może to rodziców sprawka? dobrzy ludzie ale jednak ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
zwłaszcza że autorka do nich pewnie na święta pojechała, może już nikt nie dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, może jeszcze wziąć pod uwagę samą autorkę topiku - że może nie pamięta, że sama do siebie dzwoni? ;) W ten sposób to można zacząć podejrzewać całą Polskę i jeszcze pół Europy. Z tymi rodzicami to owszem możliwe - ale sądzę, że mało prawdopodobne - tym bardziej, że autorka sama raczej jest w stanie stwierdzić, czy są do tego zdolni (owszem, ludzie zaskakują czasem nawet najbliższych - ale to marginalne) Zresztą ta teoria ma jedną wielką wyrwę - skoro rodzice mieszkają w innym mieście to skąd wiedzieli by co ona robi, jak zrobili by zdjęcie? Raczej osobiście by nie chciało się któremuś z nich fatygować (bo wynika z tego, że to w miarę często się zdarza - tj. ta inwigilacja) Musieli by kogoś \"wynająć\" - a to jeszcze bardziej wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cowboy from hell
jeżeli autorka się nie odzywa to ja ten topic p........e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona się już nie odezwie
wiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbałem o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się odezwie, bo topic, chociaż przerażający, to jednak bardzo wciągający:) Chciałabym wiedzieć co postanowiła z tym \"fantem\" zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
no właśnie-ciekawski jestem jak baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlpesze ejst to,ze mialam podbna sytacje!!czesto typ do mnie wydzwanial i ciagle mowi lze to poymylka...mowilam mu\"to osle zapsiz sobie nuemr to bedziesz wiedzial do kogo dzwonisz\" nic nie skutkowalo.. w koncu postraszylam policja to na kilka miechow byl psokoj..potem to samo.... domyslam sie ze to sprawka mojego ex(moz ejakis jego znajomy) bo nawet on sam od 2 lat nie daje mi spokoju;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy end//
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka klinka
widze, ze to wkreta, jakich bylo juz wiele np o kalekiej dziewczynie, ktora sotawil chlopak, a potem spotkala go z piekna blondynka w mini, a ona taka biedna, chodzi o kulach i bylo jej przykro. Watek ciagnal sie przez kilka stron wszyscy zalowali autorki, az w koncu ktos sie zorientowal, ze to popieprzona mitomanka. Teraz znowu sie nudzi kretynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..sama jestem ciekaswa jak pociagnie sie dalej ta sprawa...O ile to nie jakis falszywy topic.. No ale historia p[rzerazajaca... Ja bym chyba z komisariatu nie wychodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem wam moja
historie i tak nikt nie uwierzy ale co tam.Kupiłam sobie tel.I po jakims cxzasie zaczełam dostawac głuche tel na poczatku ignorowałam to ale po jakims czasie zaczeło mnie to denerwowac.Zmieniłam numer i dałam tyko najblizszej rodzinie.Sytuacja sie powtarzała.Potem kupiłam sobie nowy tel i juz nikomu nie dałam numeru a to sie dalej powtarzało nie wytzrymałam i jak tel znowu dzwonił to zaczełam płakac do słuchawki i pytac czemu \mi to robi i po co dzwoni a jakis facet powiedział ,,usłyszałem tweoj glos teraz moge sie rozłączyc"dostałam gesiej skorki.Nie wiedziałam co mam robic.Teraz nie mam tel i mam sokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×