Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Beti280, aparat retencyjny nosisz po zdjęciu stałego ok. roku / dwóch aby efekty leczenia stałym się utrwaliły. Jest to aparat zdejmowany zakładany na noc. Wskazane jest nosic go także w domku. Jest to aparat wykonany z akrylu i łuku wargowego (wykonanego z drutu) obejmującego wszystkie ząbki. Czasem nawet brokacik Ci dodadzą:) Najfajniejsze jest to seplenienie podczs noszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________ 67._ina24__________________________________________________________________________ 68._magdalena_____________________________________________________________________ 69._rogasiowa______________________________________________________________________ 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X______________________________________metalowy 71._Beti280________________________________________________________________________ 72._di5___________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> rafalst@autograf.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni -->hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłałam do Romka zdj., ale mail mi wrócił, może nie ma miejsca w skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti280 juz cala napisala o tym aparacie ja nie zdarzylam:) juz powinnas wiedziec wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierpliwoscia na zdjecie dory :) zalozycielki naszego zacnego forum:))zaraz podesle swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> rafalst@autograf.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni -->hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti280
Jakie gumeczki są waszym zdanie najładniejsze??? A jakie wy macie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam szare dopiero zaczynam nosic aparat i lepiej zeby on nie byl kolorowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!dawno mnie nie bylO!:) moje pierwsze gumeczki sa jasno niebieskie, tez chcialam jakies neutralne szare albo cos, ale odrtka polecila mi je powiedziala ze sa bardzo eleganckie i rzeczywiscie jestem z nich bardzo zadowolona:)ladnny blekit!:) i wszyscy ktorzy powiedzieli ze mam fajny aparat to wspominali wlasnie o gumeczkach:) pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Dzieki wszystkim za zdj 🌼 Dora twoje zdjecie bardzo mnie zaskoczyło - wybrażałam sobie ciebie jako brunetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a propo gumek:) to mam pytanko czy ma ktoras kolorowe??? tzn rozne kolory???bo chcialabym nastepnym razem cos polączyc ale nie wiem jakie kolory:) moze ktoras ma i cos poradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia w mojej stopce masz wybór gumeczek. Możesz kursorem myszki zmieniac kolor każdej gumki na inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22
eno..nie odpisujecie mi na @.... :( a ja czekam i sprawdzam....i nic.... sprężajcie sie dziewczyny,bo mam nadzieje ze moje foty doszły? do uslyszenia jutro bo ide sie zbierac ---->knajpa------>piwko-----> drugie piwko---------->trzecie piwko-----------> humorek.....--------> IMPREZKA :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dora fajna z ciebie dziewczynka ty tu opowiadasz o krzywych zabkach a tymczasem nic ci nie brakuje bo zdjecia bardzo udane nie powiem az wstyd wysylac wlasne ale zaraz to zrobie bo wczesniej mi sie poczta nie ladowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki ide na kolacje a jedzenie z aparatem to wyczyn nielada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22 ja chyba do Ciebie wysłałam Emma23 - dzieki :) Właśnie sie szeroko nie usmiecham bo mi wystają czwórki piętrowe i mam żółte zeby :-( Co do wysyłania fotek z aparatem to jak bede go juz miala to Wam wyślę. No i jak sobie zrobię zdj. szczeki - zebów krzywych to też wyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti280
A właśnie jak to jest u was z jezeniem w aparacie. Wygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to cala historia z tym jedzeniem mam aparat drugi dzien i juz wiem ze slodko nie bedzie najpierw musze wszystko kroic na drobne kawalki a to i tak nie daje gwarancji ze to dokladnie pozuje jem raczej rzeczy w stanie plynnym lub kaszki kisielki itd. jak mi ten bol nie przejdzie to nie wiem jak beda wygladac swieta przeciez bedzie tyle pysznosci:(.ale mimo wszystko warto zaozyc aparat aby miec piekny usmiech potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora:) nie martw sie tymi zabkami juz bo niedlugo bedziesz sie szeroko usmiechac chociazby po to zeby pokazac swoj aparat ja teraz tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jedno: dlaczego promieniowanie rentgenowskie jest szkodliwe? W jaki sposób szkodzi? Co robi lub co może się zrobić? Dzis byłam niepotrzebnia 2 razy więcej naświetlona, bo babki nie umiały zrobić zdj. cefalometrycznego :-( W sumie 4 razy pod rząd się naświetliłam i teraz panikuję.... :-) W necie pisze, że zwiększają zachorowalność na nowotwory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem dora, ale te kolory to troche inaczej wygladaja niz w rzeczywistosci! Emma 23 ja tez tak zaczynalam a po tygodniu jadlam juz lepiej, a teraz po 2 juz calkiem normalnie, tzn unikam twardych rzeczy ale jest ok:)jemjuz nawet kanapki:)tylko ze kroje na mniejsze bo tak mi wygodniej! autobusiki!:)jak w przedszkolu....za mamusie....za tatusia.....:):):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora ale taka dawka prominiowania jak przy zdjeciu to chyba nie jest szkodliwa!nie martw sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek jesli moge to ponawiam moje pytanie:) \"Romek mam do Ciebie pytanie i bede wdzieczna za odpowiedz na pierwszej wizycie u orto na zdjeciu widac cos nad 6 7 8. moja orta stwierdzila ze to jest polip w zachyłku zębod. czy cos takiego. zeby wykazują zywotnosc. odesłała mnie do laryngologa, bylam u 3. pierwszy mnie zlal i nawet nie obejrzal zdjecia, drugi powiedzial ze to jest takie male ze na zdjeciu zatok tego nie widac(a orto powiedziała ze na tym zdjeciu nie moze byc tego widac bo jest za jasne), a trzeci zapisal mi krople do nosa i tabletki! czy soptkałes sie z czyms takim? czy to jest grozne? i dlatego usunieto mi 4 bo nie wiadomo co by bylo gyby usunęla mi 6. pozdrawiam! \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO milego wieczorku wszystkim!:) ja lece na skalki powspinać sie troszke:) polecam wszystkim!:) tylko czasem pojawia sie mysl co bedzie jak uderze sie w zabki???ale mam nadzieje ze tak zle nie bedzie:):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×