Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

witam :) ja nosze aparat od grudnia i juz jest poprawa :D musze nosić az 3kombinacje z gumkami ..... na poczatku wydawało mi sie ze coż one pomogą ale to naprawde działa :D. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, nic sie nie przejmuj, mi się wydaje ze mam ciemniejsze pod zamkami a jaśniejsze nad zamkami, ale tak chyba jest pod zamkami zbiera się ślina i się tak robi moze dlatego, nie martw sie zapytaj orto, co masz z tym robic, ja sobie i tak w marcu pójde na piaskowanie:-) MautkaMalaJa, juz o zebach mądrości przeczytałam chyba wszystko,dziekuje za ten link, ja juz nic nie szukam na ten temat bo dostaje gesiej skórki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazam ze pod zamkami są ciemniejsze jak stoje na swiatłach i szczerze sie do lusterka jak słoneczko przyswieci to widać:-):-), a tak to trzeba sie przyjrzeć:-), nie załamuj sie Kociulinda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ale ja mam cale zolte,.. Bardzo zle to wyglada. Myslalam,ze z aparatem bede sie duzo usmiechac. Pierwsze pare dni wygladalo spoko, ale teraz - te jasne, srebrne zameczki na tle zoltych zebow... Chyba bede myc pastami wybielajacymi, trudno. Jestem negatywnie zaskoczona, nie myslalam,ze az tak zle bedzie. A przeciez mam aparat od tygodnia! To co bedzie dalej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie załamuj się, bedzie dobrze zapytasz orto co z tym robić, nie smuć sie i nie nastawiaj negatywnie do tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede u orto za dwa miesiace. A w tydzien mi zzolkly BARDZO :( Jedyne, co wymyslilam, to slabsza herbata i koniecznie z cytryna (bez herbaty zyc nie moge, bo zmarzlakjestem) i minimum raz dziennie jakos delikatnie,ale jednak pasta wybielajaca. Ale watpie,czy to cos da, teraz to po ptokach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem niemożna myć wybielającymi jak się ma aparat ale może źle zrozumiałam... PROSZE NAPISZCIE JAKIE KOLORKI FAJNIE WYGLĄDAJĄ ALBO DAJCIE ZDJĘCIA. ALE JAKIEŚ FAJNE MŁODZIEŻOWE W KOŃCU MAM 14 LAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Ski trudno bedzie nam Ci pomóc bo częsc z nas jeszce nie ma aparatu a ze jestesmy raczej wiekowe :P to trudno nam sie wczuć w to co lubią nastolatki czytałam gdzies ze ładnie wyglądaja jasne niebieskie bo wtedy zęby wydaja sie bielsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
poczytaj sobie strony o aparatch - tam na pewno beda zdjecia - Dora {kwiatek] ma fajne linki w stopce - mozna sobie kolorki poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io-io
Kociulinda, Mam ten sam problem, choc kolor jest bardzo zależny od oswietlenia, czym gorsze (w windzie na przykład), tym ciemniejsze mi sie moje zęby wydają. A spis produktów zabronionych jest bardzo długi -praktycznie wszystko, co ma silny kolor:kawa, nawet z mlekiem, herbata, czerwone wino, przyprawy typu papryka, curry, warzywa jak marchew, buraki... Biedne my, biedne...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, a propos gołych facetów... ;) U mnie na ścianie do tej pory \"wisi\" grudniowy prężący się lenny kravitz na gołej klacie:D A te jego zakolczykowane sutki... Jami;) Qrcze żałuję, że nie dostałam już tegorocznego kalendarza Cosmo z najsexowniejszymi facetami świata:( No, ale cóż... Rozeszły się jak świeże bułeczki i nic w tym dziwnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam błękitne gumki w liczbie 4 :) i, kociulinda nie martw sie ze zolkna, orto mi powiedziala ze to norma, jedyne co Ci moge polecic- u mnie dziala- to te malutkie szczoteczki z rossmana czy z oral-b obojetnie- takie co wygladaja jak mini wyciorki do butelek, ja raz na dwa dni nabieram na to jakas porzadna paste- wierze w blend-a-med complete7 plus white ale ze wzgledu na white niby nie mozna myc codziennie wiec codziennie myje elmexem, a wlasnie raz na dwa dni czy kiedy tam potrzebuje czyszcze blend-a-medem wyciorkami wszystko naookolo zamkow (zęby znaczy) i jest od razu poprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale zawsze możemy sobie popatrzeć na żywych, prężących się facetów na plaży nad morzem :D:D:D Kto jedzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, jesteś pewna, że tak szybko Ci żółkną ząbki? Czy to jest w ogóle możliwe żeby zęby żółkły z dnia na dzień? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pierścienie czy metalowe zamki to faktycznie ząbki wydają się ciemniejsze. Dzieje się tak tylko dlatego, że zęby są przezierne i przykładając do nich coś ciemniejszego (np. metal, o którym mowa) wydają się ciemniejsze. Jest to tylko iluzja. Po zdjęciu aparaciku ząbki \"powrócą\" do swojej prawidlowej barwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pochwalic sie mam? juz po miesiacu leczenia z jedynek ktore bardzo mocno na siebie sie pchaly- wysle wam zdjecie odlewu, zrobily sie jedynki miedzy ktore mozna wsadzic nic juz!! (a byly jedna na drugiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, no to mamy podobną wadę. Jedna z moich jedynek górnych wchodzi lekko na drugą :) Mam nadezieję, że moje też tak ładnie i szybko się rozsuną;) Gratuluję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
SUNSHINE23 No to super że po miesiącu widać juz róznice :) Ja postanowiłam ze jutro zapisuje sie do ortodonty, nie bede czekac do konca sesji :) im szybciej załoze aparat tym szybciej bede miec proste zeby :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem w szoku, szczegolnie ze mialam ten delikatny drucik - skrecany, jak romek tlumaczyl:) i teraz orto mowila do asystentki- wpisac pania na za dwa miesiace , bo teraz po zalozeniu tego drugiego drucika beda drastyczne zmiany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
SUNSHINE23 zebyś tylko potem nie miala problemów z poznaniem siebie w lusterku :P :P :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam na filmik. Jest fajny na tvp 2 :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×