Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

to znów jaa, hmmm, podejrzewam, że nie ale nie jestem pewna ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, nie szalej z tymi zakupami w Biedronce :) teraz to już praktycznie wszedzie mozna kartą, wiec myśle że tam też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z takim pytaniem wyskocze że pewnie sie polejecie ze mnie- po co są te gumki w aparacie??? tylko dla ozdoby..? bo chyba nie po to żeby nie zajśc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, polałam się przez Ciebie na fotel :D:D:D Gumki moja droga są po to aby utrzymywać drut w zamkach :P:P:P Ale teraz urosłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoho dawno mnie tu nie było.. coś ciekawego słychać dzieczynki ? :D:D U mnie hmm.. zjęli mi to z podniebienia już miesiąc temu mam jużdwa aparaciki załozone na górze i na dole i jest luuuzik :)) w rpzyszłym miesiącu będę miała wyciąganą trójkę z podniebienia.. upss :) i ona będzie o coś zachaczona, żeby jąściągać.. :) boojęsięę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-bytom
Hej dziewczyny! Ja mam 21 lat dzis właśnie załozono mi aparat kosmetyczny. W zasadzie to nic nie bolało płaciłam 2000 zł. Czy umiecie się normalnie całować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje ze gumeczki są po to zeby trzymały drucik:-):-), ale to moze tylko moje zdanie:-), no pewnie po cos tam jeszcze są:-), nie ma jak \"fachowiec\":-) Co do jedzenia barwiących rzeczy, buraków nie jem, wina czerwonego nie pije, czekolade ostatnio w świeta jadłam:-(, jak mi sie zachciało cos słodkiego:-):-), staram sie tez ograniczyc soki z marchewki ale to jest dla mnie zbyt trudne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziołchy :) widze ze jak temat gumek to was od razu pełno... Dora...:) hehe poleciałaś ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o całowanie... hmm to jest suuper, tylko żeby chłopak nie miał aparatu bo można sięzaplątać :D P>S> a tak na marginesie to nie wiem czym to spowodowane ale mam większe powodzenie jak mam aparat :P niż przed hehe Kiedyś myślałam, że to będzie miało właśnie na to wpływ... żę będą się śmieli itpp.. ale to wcale nieprawda :) to wygląda ... poprostu SWEET ... jak to mój \" kolega\" :D:D mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą mi przecinać kawałek podniebienia i sciągać te trójkę... jesuuuuuuuuuu mam nadzieje, że ze znieczuleniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foiss, no to mogę chyba odetchnąc.... jeśli wiecej osób mi powie że z aparatem ma wieksze powodzenie...to ja kurna przechodze w nim całe zycie:P właśnie to jest jednym z powodów dla których odkladalam zalozenie aparatu, bo tak naprawde mogłam go miec juz bardzo dawno ale myslałam ze facetom nie bedzie sie to podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-bytom
Po prostu pytałam dlatego bo mam chlopaka od miesiaca i boje sie ze jak wroci z angli zerwie ze mna przez ten aparat. Ja mu mówiłam ze bede miec zakładany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, mnie też niedawno kumpel uświadomił, że lubi jak dziewczyna ma założony aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jak bedzie Ci orto (wybierz sie do pana :) zakładac aparat i powie jakie chcesz gumki to...Twoj tekst jest idealny : Durexy, bo\" drut najlepiej trzymają Durexy \" buahahaha chciałabym zobaczyć reakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby chłopak miał ze mnązerwać z powodu aparatu to na pożegnanie jeszcze po mordzie by dostał... a tak na serio to skoro zwracałby na to uwage to naprawdętakiśpusty musiałby być ... blondi trochęwięcej wiary w faceta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehehe, malutka22 grubo by było gdyby pan orto się zgodził :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest z netem, ale od kilku tygodni strasznie mi net muli. Przeszłam na nową umowę, szybszy internet a chodzi wolniej niż wcześniej :-( Czy u Was też już tak wieje? Zbliża sie huragan :O Mam nadzieję, że przejdzie delikatnie.... :) dzis po południu wracałam z miasta to mnie zdmuchiwało :) bom chudziutka, hehe. Jutro do pracy będę musiała wyjśc chyba godz. wcześniej. Od kilku dni siedzę i przepisuje pracę na kompie, dorabiam do pensji :) Na znieczulenie do leczenia zeba zarobię ;) Od następnego tyg. zaczyna chodzić na siłkę. W dodatku przechodzę na dietę wysokobiałkową, musze sobie ustalic menu wysokokaloryczne be z cukru. Podobno można nieźle nabrac masy :) Chciałabym tak przytyć z 10 kg! No i korci mnie, żeby się zapisac na kurs tańca, bo od lutego rusza nowy turnus. Marzy mi się na jakiejś imprezie fajnie zatańczyć, np. rumbe czy tam coś takiego. Chciałam się zapisac już w tamtym roku na wakacjach, ale mój facet coś nie bardzo za tym stoi. Zgania, ze nie miałby czasu itp. Że pracuje. Teraz znowu się go zapytam, jak nie zeche to sobie znajde kogoś z ogłoszenia na forum w moim mieście albo w pracy :) Ale lepiej by było, żebyśmy razem chodzili, no bo prtzecież z nim chodze na impry, a tak to co mi z tego bedzie, że ja się nauczę tańczyć a nie będę miała z kim... :-( Co do \"zboczeń\" :) to co? Nie można? Może jak \"pobudzę\" forum to przyjdą jacyś aparatowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka jeżeli chcesz mieć szeroki uśmiech to nie dawaj sobie wyrywać zębów.wiem że ciągle to powtażem ale do niektórych to nie dociera lub jeszcze nie słyszeli że bez wyrywania też można leczyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, je też ostatnio myślałam o kursu tańca, siłowni i basenie :) Jak na razie będzie basen i siłownia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Rromek... mi grozi żę 4 mi wyrwą bo trójkę będą mi ściągać... można nie dać sobie wyrwać, co wówczas zrobi ?? co radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rromku, wiem, masz racje ale niestety ja juz nie mam kilku zebów:/ ile ja mialam lat jak mi je wyrwali...? 15,16..? nie miałam nic do gadania, a ze tacy \"fachowcy\" no cóz... \"teraz już wiem, komu ufać a komu już nie...\" hihi :) teraz ja poleciałam nie mam juz na gorze trojki, szostki bodajże(albo piątki) no i na dole jakichs tez nie mam. gdybym miała to obawiam sie ze bym z domu nie wychodzila bo wygladałabym jak Zombi :) bo ja mam po prostu ciaśniutko te zeby moje.... dobra lece sie uczyc, bo uwierzcie że niewiele na jutro umiem. buzka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foiss wyjście jest w zasadzie jedno poszerzyć łuk poza ty dodatkowo ewwntualnie stripping i tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalm dzis 4.5 i 5 z egzaminow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrocilam z zabiegu skalingu i jestem baaardzo zadowolona - ząbki wyglądają jakby byly wybielone no i nic nie bolało :D (mialam tez usuwanie osadu) kewcia !! gratulacje ! ! ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia, przyjmij moje gratulajcje :) 3małysmy kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×