Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kwecia gratulacje jakie śliczne ocenki:-), a skaling to chyba to usuwanie kamienia ultradzwiekami:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zaczeło mocno dmuchac wiatr jak nie wiem co, ale w domku cicho i ciepło:-), coś mnie gardło boli jakas grypowa pogoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. skaling to usuwanie kamienia ultradzwiekami i uwaga! raz w roku jest refundowany przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się przyda z 5 kg conajmnej taa w różnych miejscach bym SE dała;] Plizz powiedźcie coś o tych mini aparatach! jak nie wiecie o co kaman do strona do tyłu i czytać bo bardzo bym chciała mieć małe ale nic mi orto nie pytała się nawet.. a w pon zakładanie aparatu co mam zrobić? prosze pomóżcie a i mam zły humor bo mnie boli jedna strona od gumek separacyjnych ugh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat na prostych ząbkach wyglada zupełnie inaczej niz na krzywych ja jak zobaczyłam u siebie na poczatku to byłam lekko załamana:-):-)ale teraz jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie było mnie tu kilka dni i musialam czytac godzine zeby za wami nadążyć:) tyle zmian i tematów poruszyłyście:) Dora ty tak nie zartuj bo sie mało nie zachłysnęłam:):):):):)heheh Kewcia ty juz po egzaminach??? dziewczyny a kiedy wam sie zdąrzyła sesja zacząć jak moja jeszcze przede mna teraz jest najgorzej tyle kół ze szkoda gadac dzis napisalam 3 i juz ledwo zyje:( a w przyszłym tygodniu codziennie cos do zaliczenia ach jak ja bym chciala miec wakacje:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no że metalowy, powiedziała koszty, omówiła \"gumeczki\" dała separatki i koniec więc teraz nie ma szans na te mini? one są drozsze? jakie wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam ide jutro do ortodonty pierwszy raz z aparatem i boje sie okropnie gdzies czytałam że pierwsza wizyta ze zmianą łuku bardzo boli i ma sie wrażenie jakby ząbki sie łamały och och........jak ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski ja mam mini zamki ale moja orto od razu takie mi założyła i nie pytała jakie chce a w sprawie gumek to ci nie pomogę bo nosze szare żeby nie było widac jakoś tak wole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski moze zadzwon do ortodontki wszystko ustalic:-), albo w poniedziałek wspomnisz o tym:-) Emma, gdzie ty wyczytałas takie głupotki:-), nie boli, mnie nigdy nie bolało, a wrazenie jakby sie zeby łamały pierwsze słysze:-) nic sie nie bój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli możliwe że dopiero na miejscu w dniu zakłądania to się ustala. A ile płaciłaś za mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie będe dzwonic, chociaż... przecież jak gumki wybieram tuż przez założeniem to może mini też? ale koszty już podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma,powiem ci jak wyglada u mnie wymiana łuku i gumeczek:-), zebys była spokojniejsza przed ta wizyta:-) Siaam , a raczej sie kłade na fotel, pani cos przecina chyba te gumki albo je jakos sciąga co nie sprawia bolu, nastepnie wyciaga drucik:-), wtedy jest taka fajna ulga:-), po tym myje ząbki znów sie kłade na fitel, chyba wprowadzany jest nowy drucik i nakładane gumeczki, przy nakładaniu gumeczek czuc takie ściśniecie, ale takie same wrazenie jak przy zakładaniu aparatu pierwszy raz:-) nie bój sie , no i trzymaj sie dzielnie:-), po jutrze beda ciebie zabki bolały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski nie mam pojecia jak to jest z tymi zamkami, ja zdałam sie na to co proponowała ortodontka, chodziło mi najbardziej o to zeby były dobre efekty a wyglad, no cóż, urocze są blaszki:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex wiem błękitne i do tego jesczez jeden kolorek walne chyba. Może róż. Zobacze jakie będzie miała ładne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błekitne najlepsze i najładniejsze:-):-), ciekawe czy kiedys sie odwaze załozyc inny kolor niz błekitny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka Takie rewelacje wyczytałam na tej stronce gdzieś jest taki temat http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23692 i od tygodnia jestem blada ze strachu no wiem że pewnie przesadzam ale nosze aparat od 14 grudnia i to bedzie pierwsza wizyta z aparatem po założeniu a po założeniu starsznie bolało na początku jak pomyśle ze od początku:( och...... ale dzieki za slowa wsparcia:) jutro jak wrócę to zdam relacje co sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka mam jeszcze małe pytanko:) czy orto sama proponuje umycie ząbków czy musiałaś ją o to prosic?? bo ja tez bym chciała po zdjęciu drua je wyszorować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co emma, ja jestem przed usuwaniem 8 ktora siedzi jeszcze w kosci czy dziąsle i tez szukałam różne rzeczy na ten temat i juz dziekuje bardzo jakbym jeszcze troche poczytała to bym oszalała ze strachu:-), wiec stwierdziłam ze nic nie czytam bo bede bardziej panikowała, kazdy inaczej odczuwa ból, wiec kazdy napisze cos innego, trzymaj sie dzielnie, nie bedzie strasznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i doczytałam się gdzieś że planujemy tu jakiś mały zjazd aparatek:) doskonały pomysł heheh było by zabawnie tak sie spotkać wszystkie zadrutowane:) A i morze to super miejsce sprzyjające takim zjazdom:) JESTEM ZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domyśle miałam ze błękit połącze z.. oczywiście;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, ja tez mam mini:) z błękitnymi gumkami:) chwilowo. byly przezroczyste ale wydaje mi sie ze aparat jest wtedy bardziej metalowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×