Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Weź telefon i się umów na wizytę. Koniecznie weź połówkę relanium albo xanax. Ja brałam to drugie. Dziś poszłam do dentysty po długiej przerwie i się strzęsłam na fotelu :) Aż dent. zauwazyła :D Ja za wyrwanie pierwszego korzenia ze znieczuleniem zapłaciłam 60 zł. A za drugiego wzięła tylko 50 zł. Można wyrywać darmowo na kasę chorych. Ja później żałowałam, zaoszczędziłabym stówkę. jeszzce mam jednego do wyrwania. Leczenie ze znieczuleniem 0d 60-70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda ja tez wole bez znieczulenia, ale jak trzeba to trzeba:-), masz racje dentysta wie jak daleko bedzie wiercił i sam moze doradzic czy sie opłaca braz znieczulenie czy nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora nie szalej z tymi tabletkami, a relanium to chyba bardzo silne są, ja bym odradzała tabletki stres to stres trzeba go przezyć:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszkiecik Calej ma już a dużą cene szkoda;/;/ spadam uczyć się ---> nanananannana--> uwaga-->>> B-I-O-L-O-G-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi biologia wchodziła praktycznie bez uczenia się. Duzo pamiętalam z lekcji. Pewnie m.in. dlatego ją lubilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sie pytal ile mam lat- 23. Zeby(dokladnie 2) zaczely wracac na swoje stare miejsce juz w czasie noszenia retencji i przez to ze wrocily nie moglam wlozyc juz plytki na zeby i przestaleam je calkiem nosic. To było jakies poł roku po zdjeciu aparatu stalego. Wiem że duzo jest w tym mojej winy i dlatego ostro się za siebie wzielam. Jestem juz po drugiej wizycie u czeskiej ortodontki, juz nosze na zabkach aparat - tym razem ruchomy ale sciagam go tylko do jedzenia. Cale leczenia ma trwac ok 1 roku i bedzie mnie kosztowalo 3500 koron czyli ok. 500 zl - wliczone sa wszystkie wizyty i jest rozlozone na raty, place po troche kiedy mam i kiedy chce. Troche przez niego seplenie (co strasznie mi przeszkadza w pracy) bo mam mala plytke na podniebieniu od ktorej odchodza druciki. co do wyciskow to przezylam juz to trzeci raz i to nic strasznego - jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
dzięki raz jeszcze! miło poczuć, że są osoby, które rozumieją tę fobię i potrafią doradzić coś konkretnego a nie tylko wyszydzają:* to tak przy okazji jeszcze zapytam co można zrobić z odsłonięytmi szyjkami zebów? czy to jest jakaś choroba, którą też trzeba leczyć, czy już się nie da nic z tym zrobić? wiem, że to forum o aparatach, ale ja właśnie dojrzałam do pierwszych malutkich kroczków, które trzeba poczynić w tym kierunku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kahakaha, w aptece dostaniesz specjalna pastę na odslonięte szyjki. Ma ona za zadanie ściagnięcie błony śluzowej (dziąsła). Aby uniknąć odsłaniających się szyjek nie można zbyt mocno przyciskać szczoteczki do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsloniete szyjki zebów to paradontoza i o i le mi wiadomo trzeba szybko leczyc bo moze dojsc do rozchwiania i wypadania zebow. sa do tego celu pasty do zebow np Lacalut activ i warto zaiwestowac w koenzym Q10 do ssania podobno daje dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka ja się pytałam kiedyś o Twój wiek :) Miło, że wróciłaś do nas... A jak długo nosiłaś aparat stały i jaką miałaś wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie mylić odsłaniających się szyjek z paradontozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat nosiłam 2 lata a dokladnie to 2 lata gora i 1,5 roku dół. Miałam stłoczenia na dole i na górze, na dole mniejsze i szybko sie wszystko wyprostowalo. Na górze najgorzej było z dwojkami bo prawa siedziala z tylu a lewa brzydko wychodzila odwrocona bokiem do przodu. Wyrwałam 2 zeby jeden na dole drugi na gorze i efekt byl imponujacy. bylam naprawde zachwycona, dlatego kazdemu polecam aparat staly - to prawdziwe cudo oczywiscie w rekach dobrego ortodonty. ja trafilam tak sobie. Moja byla nastawiona na masowke i kase dlatego pod koniec nie bylam z niej zadowolona. Mialam wrazenie ze sie mna nie interesuje tylko moja kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale przeciez odsloniete szyjki to poczatowe stadium paradontozy. A wszystkiemu winne są plytka nazebna i osad z ktorego robi sie kamien. Chyba dobrze rozumuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wy oceniacie swoich lekarzy? sa u nich duze kolejki i czy traktuja was kompetentnie czy przedmiotowo (kolejna, kolejna, kolejna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze juz dzisiaj leciec ale odwiedze was jeszcze na pewno to jest swietny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie te dwie dolegliwości charakteryzują podobne czynniki. Jednak trzeba pamiętać, że paradontoza powstaje w skutek inwazji bakterii, osadzania się kamienia nazębnego i braku higieny (tak jak napisałaś). Zaś odsłonięte szyjki mogą wynikać z przyczyn mechanicznych (niewłaściwego szczotkowania) i nie świadczą one od razu o paradontozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________ ********************************************************************************************************** Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_____rodzaj_____ ********************************************************************************************************** 1.__*Dora*__________27_______________X____________________3_l.______metalowy 2.__brown_eyed_girl_16_______________X_______________X____2_l._______________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X____________________2_l.____kosmetyczny 4.__minka__________22____________________________________2_l._______________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X___1,5_r.______metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X_______________________________________ 7.__Ileneczka_______16_______________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X____________________2,5_r.______metalowy 9.__kamyk22________22______________________________________________________ 10._markotka_______21_______________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X ____2_l._______metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X______________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_r.__porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X____2_l._______metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X___________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X______________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X______________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X______________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X____________________2_l.______ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X____________________2_l._______metalowy 21._Onaa21_________21______________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06___________________________________________ 23._hiruni___________________________X_______________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X___3_l._______metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X_____________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X_____________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X_____________________ 28._kabansa_________________________________________________________________ 29._najeli___________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06____X____17.11.06____X___2_l.____kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06____X____________________1,5_r._____metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06____X________________X___2_l.____kosmetyczny 33._beata_81________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06____X____14.12.06____X______________metalowy 35._an_ette_________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17______________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27____19.01.07____X____17.03.07____X_________kryształ_górski 38._olaszu2__________________________________________________________________ 39._cranberry________24______________________________________________________ 40._aneczka_20______________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X____________________2_l._______metalowy 42._ewelll___________22______________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X______________________ 44._amaalka_________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X____________________________kosmetyczny 46._gini*____________27______A_P_A_R_A_T___R_U_C_H_O_M_Y___________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X______________________________________ 48._diam____________________12.06____X______________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X___________________________kosmetyczny 50._Ewdzia___________________R_E_Z_Y_G_N_A_C_J_A___________________________ 60._Cala____________21____06.02.07____X____06.02.07____X_____________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X____22.08.06____X___2_l._______metalowy 62._Braces__________________08.06_____X______08.06____X__¬_2_l._____kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X________________X_____________metalowy 64._Chester_________________________________________________________________ 65._ona81___________________________________________________________________ 66._malutka22_______________________________________________________________ 67._ina24___________24______________________________________________________ 68._magdalena_______________________________________________________________ 69._rogasiowa_______________________________________________________________ cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X_______________________________metalowy 71._becia280________13______________________________________________________ 72._di5_____________________________________________________________________ 73._Vira_____________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05____X______________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X_______________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X___2_l.______kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X___________________1,5_r.____kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y_________3_l._________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X___2_l.____kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X___________________3_l.________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X___1_r.________________ 82._meegi__________17____21.12.06____X______________________________metalowy 83._andżolnka_______18______________________________________________________ 84._mayica__________23______________________________________________________ 85._X_MAN__________26____29.09.06___X___________________1,5_r._____ceramiczny 86._aparatka________23_____________________20.11.06___X______________metalowy 87._czarna_inez21____________________________________________________________ 88._Karola___________________09.06___X_______01.07____X______________________ 89._justa21__________________________________________________________________ 90._moja_historia____________________________________________________________ 91._gramatik________26_______________________________________________________ 92._Self_confidence__18_______________________________________________________ 93._aparcik_metal____________________________________________________metalowy 94._kokoha_________30_______________________________________________________ 95._vanityfair26______________________________________________________________ 96._janiołek_________________________________________________________________ 97._Ola…___________18_______________________________________________________ 98._karolcia19_______________________________________________________________ 99._dSign___________28_______________X_______________X___2_l.________metalowy 100.em44___________________________________________________________________ 101.LILI2___________________________________________________________________ 102.k8_____________________________________________________________________ 103.skittle__________________________________________________________________ 104.tatonka_________23_____APARAT_ZDJĘTY_/_APARAT_RUCHOMY_______2_l.______ 105.Netopia______________________________________________________przezroczysty 106.ski_____________14____22.01.07___X_______________________________metalowy 107.klaudyna99+______________________________________________________________ 108.Anka_29_________________________X_______________________________metalowy 109.ATENA_86_____________________________________________________kosmetyczny 110.EWELINA262_____23______________X________________X____________kosmetyczny 111.lilia*____________________________________________________________________ 112.keybess_________________________X_______________________________________ 113.blondi-bytom____21____________________________________________kosmetyczny 114.obolała__________________________________________________________________ 115.TAKA_JEDNA_KASIA_______________________________________________________ 116.skaa____________________________________________________________________ 117.Clara25__________________________________________________________________ 118.Marthaaa________________________________________________________________ 119.kahakaha________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl venlaa --> venla@poczta.fm spinaczowa --> spinaczowa@tlen.pl meegi_ --> moowe@o2.pl X-MAN --> mefisto1980@gazeta.pl Ewdzia --> widewcia@wp.pl aparatka- --> aparatka1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdzie się podziały tamte rozmowy, gdzie te aparatki, gdzie one są?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
kurcze, to mam nadzieję, że to nie parodontoza:/ Wiecie co jest najgorsze? że jak byłam młodsza to zalecano mi noszenie aparatu, ale ja głupia nie chciałam, lamentowałam i w ogóle i do dziś pamiętam słowa mojej mamy "dobrze, to nie będziemy z tym nic robić, ale jak za parę lat zacznie ci to przeszkadzać, to nie miej pretensji do mnie". No i mieć nie mogę, bo to tylko i wyłącznie na moje życzenie. Ech, ja będę "wyrodną" matką i nie bedę słuchała próśb moich dzieci w tym temacie: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadkowi zachciało sie amorów i mówi do babki: - Chodź babka do łóżka, pokochamy się. Babka na to że nie ma ochoty. Dziadek zaczął głowić się jak tu babkę zaciągnąć do łóżka i wymyślił: - Chodź babka do łóżka, to dam ci stówę! Babka myśli stówa piechotą nie chodzi, zgodziła się, poszła do łóżka, pokochali się, dziadek dał stówę. Wtenczas babka zapala światło i mówi: - Te dziadek, ale to jest stara stówa jeszcze z Waryńskim...! A dziadek na to: - Stara dupa - stara stówa! Rozmawia dwóch dziadków: - Ja to już seksu nie uprawiam... - A ja to jeszcze raz w tygodniu mogę! - Jak to możliwe?! Przecież jesteś ode mnie dwa lata starszy! - No wiesz, jem cały czas ciemne pieczywo i to pomaga. - Nic o tym nie wiedziałem! Nikt mi nie powiedział! Tego samego dnia poszedł dziadek do sklepu i poprosił ekspedientkę o ciemne pieczywo. - Krojone czy w całości? - A jaka to różnica? - No wie pan, krojone to szybciej twardnieje. - Kurwa, wszyscy wiedzieli... Wpada facet do apteki i krzyczy: - Ludzie! Przepuście mnie bez kolejki! Tam człowiek leży i czeka!! Przepuścili, podchodzi do okienka i mówi: - Prezerwatywę prosze. Nieśmiały gostek podchodzi do prostytutki stojącej na ulicy i próbuje zagadać: - Ładna dziś pogoda? Na to ona: - Ładna... - Wczoraj też była ładna pogoda. - Była... - Ciekawe jaka pogoda będzie jutro? Na to ona: - Panie! Ja KURWA jestem, a nie barometr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobre: Mąż do żony: - Jutro kupię kilka kondomów o różnych smakach, a ty po ciemku zgadniesz jaki to smak... Żona: - OK. Na drugi dzień, żona próbuje i mówi: - Serowo-cebulowe??? Mąż: - Głupia! Jeszcze nie założyłem! Czym się różni kobieta od mężczyzny? - U mężczyzny między nogami są wciąż te same jajka, a u kobiety wciąż inne! Żona do męża podczas stosunku: - Rżniesz mnie jak byle jaką dziwkę! Powiedziałbyś przynajmniej ze dwa miłe słowa! - Wyżej dupę! Są trzy etapy seksu: Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego stosunki nowożenców odbywają się często i w różnych miejscach, np. w kuchni, w gościnnym, na podłodze, w wannie itd. Następnie przychodzi etap zwany SEKSEM SYPIALNIANYM podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni. Z czasem, nieubłaganie pojawia się trzeci etap zwany SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM. Podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: \"Pieprz się\". Na poboczu autostrady superhiperblondyna w superhipermini wypina swoją superhiperpupę wymieniając koło w swoim superhipersamochodzie. Zatrzymuje się policjant i najdelikatniej jak umie zwraca uwagę: - Rozumiem, że jest Pani zdenerwowana, ale stoi Pani niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu, a ja coś nie widzę trójkąta..! - No.. Bo.. Ja.. Mam wydepilowany - zarumieniło sie dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam aparat na zębach od 9 miechów jeszcze 3 i będę wooolnaaa!!! nareszcie!! plusem jest to ze bede miala zeby na dolnej szczece proste :P minusów jest wiele ;/ ból pocięty jezyk, warga, czeste łazenie na wizyty kontrolne, dyskomfort podczas jedzenia ;/ łoj nienawidze jesc w miejscach publicznych bo mam wrazenie ze mi cos w tym złomie utkwiło a jeszcze bardziej nie lubie jesc przy kims bo pozniej nie moge sie usmiechnac :P czego si enie robi dla prostych zebów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Katowice-Kraków. Przejeżdżający biskup zauważył prostytutkę stojącą na poboczu. Zatrzymał się i mówi: - Dziecko, jesteś na złej drodze... - A co! To Tiry już tędy nie jeżdżą? Sekretarka odbiera telefon: - Dyrektor jest? - Właśnie wychodzi, oooh.. wchodzi... oooh... wychodzi... wchodzi... - A mówiłaś, że byłaś dziewicą... - No bo byłam, zapytaj Mariana!! Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: - Jaki rodzaj seksu preferujesz? - Ja lubię po bożemu odpowiada a ty? - Ja uwielbiam kochać się \"na rodeo\". - Na rodeo o co w tym chodzi? - Na początku kocham się w pozycji na jeźdźca potem po 20 sekundach mówię że mam AIDS i próbuję się utrzymać. Jedzie sobie facet drogą i nagle widzi szyld \"DOM PUBLICZNY SIÓSTR SZARYTEK\". Zaciekawiony skręca w podanym kierunku i zatrzymuje samochód przed klasztorem. Wchodzi do środka i pyta pierwszej napotkanej zakonnicy (bardzo pięknej oczywiście): - Siostro ja w sprawie ogłoszenia... - A tak, tak synu. Zostaw tu 100 złotych i wejdź w tamte drzwi. Facet zrobił jak siostra kazała. Otwiera drzwi i widzi siedzącą na krześle bardzo piękną, blond włosą siostrę. Habit ma ona podciągniety tak że widać jej długie nogi. - Siostro ja w sprawie ogłoszenia... - A tak, tak synu. Zostaw tu 100 złotych i wejdź w tamte drzwi. Facet otwiera kolejne drzwi, a tam siostra brunetka. Habitu już wcale nie ma tylko piękną czerwoną bieliznę. - Siostro ja w sprawie ogłoszenia... - A tak, tak synu. Zostaw tu 100 złotych i wejdź w tamte drzwi. Facet wchodzi, drzwi się nagle za nim zatrzaskują, on oszołomiony odwraca się i widzi za sobą na drzwiach ogromny napis: \"WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ WYRUCHANY PRZEZ SIOSTRY SZARYTKI!\" Był sobie bardzo brzydki gej. Na nieszczęście nie mógł nikogo poderwać ze względu na swój wygląd, tak więc szukał innego sposobu zaspokojenia się. Pewnego dnia przechodzi obok wystawy, na której leży dojarka. Zastanowił się, po czym stwierdził, że to nie taki zły pomysł wykorzystać ją w trochę inny sposób. Zadowolony wrócił z dojarką do domu, usiadł na fotelu, podłączył dojarkę... Było mu wspaniale, orgazm za orgazmem. Po pewnym czasie wszystko zaczęło go boleć, tak więc szuka wyłącznika, ale z przerażeniem stwierdza, że wyłącznika nie ma! Zrozpaczony dzwoni do producenta: - Panie, kupiłem od was dojarkę! Jak się ją wyłącza ? - Proszę Pana, to najnowszy model duński. Wyłącza się automatycznie po 25 litrach! Pewna kobieta przechodziła obok domu publicznego, gdzie odbywała się wyprzedaż sprzętów. Kupiła papugę w klatce. Przyniosła ją do domu. Klatka była przykryta płachtą, którą kobieta podniosła. - O nowy burdel, nowa burdelmama - odzywa się papuga. Kobieta szybko zakryła klatkę płachtą. Po jakimś czasie ze szkoły przychodzą córki i dopominają się aby im pokazać papugę. Matka postanawia zaryzykować i odkrywa klatkę: - O nowy burdel, nowa burdelmama i nowe panienki... Klatka zostaje zakryta. Przychodzi z pracy mąż i też chce widzieć papugę. Kobieta postanawia dąć jej ostatnia szansę i odkrywa klatkę: - O nowy burdel, nowa burdelmama, nowe panienki, tylko Zygmuś ten sam stary, wierny klient... Nauczycielka matematyki wchodzi wściekła do klasy (prawie same chłopy) i krzyczy: - No zobaczymy jak was tu wszystkich pod tablicą przelecę... (pod nosem) pały postawie z góry na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet przychodzi do burdelu i zamawia specjalność dnia po korzystnej cenie. Potem idzie do pokoju, w którym ma się spotkać z prostytutką, patrzy, a tu co chwila z pokoju wywożą trupy na taczkach. Facet myśli: co jest grane, ale w końcu wszedł. Widzi, na sofie leży taka rozjechana dziwka, a nad nią szyld: KTO MNIE NIE ZASPOKOI, TEN GINIE! Facet myśli: - Kurde, co tu zrobić? Nagle wpadł na pomysł, zerwał ze ściany gaśnicę i dalej! Na co ona: - Widzę, że od palcówki zaczynamy !? Nawalony facet wraca do domu i kładzie się do łóżka. Nagle zebrało mu się na amory więc zaczyna przystawiać się do żony, łapie ją za nogę: - Ogoliłaś nogi kochanie ! Wsuwa rękę w majteczki : - Wygoliłaś cipeczkę, mniam ! Ręka wędruje wyżej głaszcze po brzuszku: - Schudłaś kochanie pewnie dużo ćwiczyłaś... ...Nagle facet krzyczy: ALE PIERSI TO STANOWCZO ZA DUŻO ZMNIEJSZYŁAŚ, WIESZ ŻE LUBIĘ OBFITY BIUST ! Z pod kołderki nieśmiały głosik : - Tatusiu ja mam dopiero 13 lat! Idą cztery zakonnice do nieba i stają przed świętym Piotrem. Św. Piotr stawia przed nimi miskę z wodą świeconą i pyta pierwszą zakonnicę: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? - Tak, dotykałam go palcem... - To niech siostra zanurzy tu ten palec a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i odchodzi. Św. Piotr pyta następną: - Czy siostra dotykała kiedyś męskiego członka? - Tak, miałam go w dłoni... - To niech siostra zanurzy tu tę dłoń, a będzie rozgrzeszona i pójdzie do nieba. Zanurza i po chwili odchodzi. Już ma iść trzecia, ale w tym momencie ostatnia wyrywa się i krzyczy: - No nie! Jak ona d*** zanurzy, to ja tego nie wypiję! W zakonie siostra przełożona zwołuje zebranie i mówi: - W zakonie był mężczyzna... Wszystkie siostry: - Oooh! Jedna: - Hihi! - Znaleziono prezerwatywę... Wszystkie siostry: - Oooh! Jedna: - Hihi ! - Była pęknięta... Wszystkie siostry: - Hihi ! Jedna: - Oooh !!! - Dzieci, co jest najprzyjemniejsze na świecie? - Wakacje! - Święta! - Wycieczka! - Imieniny! A Jasiu mowi: - Pogrzeb! Pani zbaraniała: - Jasiu, czemu pogrzeb? - Ja nie wiem proszę pani, ale kiedyś mamusia powiedziała do tatusia - pogrzeb stary, pogrzeb, to tak przyjemnie! Leży sobie gościu na plaży, podchodzą do niego jakieś ekstra laseczki w strojach bikini i jedna mówi: \"jak puścisz bąka, to ściągamy staniki\". Gość zdziwiony troszkę, niemniej bonga sprzedał. Dziewczyny zgodnie z umową ściągnęły staniki. Pojawiła się następna propozycja: \"jak jeszcze raz puścisz bąka, to ściągamy majtki\". Gość: prrrruuuuuukkk. \"A teraz jak puścisz serię bąków, to będziesz mógł nas podotykać\". No to gościu: prrruk, prrrruuuuuuk, brrrrruk, pruk, pierrrrrd i nagle słyszy: \"Kowalski, nie dość, że śpicie na zebraniu, to jeszcze pierdzicie!\" Wpada facet nago do pracy, w ręce tylko aktówka. Jego szef: - Co pan?! Facet opowiada: - Byłem wczoraj na imprezie, nagle zgasło światło i padło hasło: \"Panowie, ściągamy krawaty!\". Zaświecili światło, panowie stoją bez krawatów. Znowu zgasło światło, pada hasło: \"Panie, ściągamy bluzeczki!\". Świeci się światło - panie bez bluzeczek. Znowu zgasło światło: \"Panowie, do naga!\". Światło się świeci - panowie stoją nago. Znowu światło gaśnie: \"Panie, do naga!\". Zaświecają się światła - panie nagie. Ponownie gasną światła: \"Panowie, do roboty!\". To ja za aktówkę i jestem! Kobieta bierze lekcję golfa, ale nie może trafić w piłeczkę, gdyż ciągle źle chwyta kij. W końcu zniecierpliwiony instruktor mówi: - Niech pani weźmie kij tak, jakby pani dotykała członka swojego męża! Kobieta bierze zamach i... piłeczka toczy się na jakieś 10 metrów. - Dobrze... - cedzi instruktor. - A teraz proszę wyjąć kij z ust i uderzyć porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×