Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

No właśnie, Karolcia, niestety leczenie ortodontycze jest bardzo drogie, a 400 zł, to nie jest mało. Nie wiem jak z całowaniem, wypróbuję w sobotę, a wcześniej niech się wypowiedzą doświadczone w tej materii aparatki ;) . Ale myślę, że nie przeszkadza, chyba, że noszą go dwie osoby i zaczepią się zamkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THE WINNER IS CALA :D:D:D No to wygrałam darmowy pobyt nad morzem :D:D:D Kiedy mogę odebrać nagrodę??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuję dziękuję MalutkaMałaJa:) *Dora*, gdzie jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - a Ty obstawiałaś różowo-niebieskie? Bo ja tylo niebieskie. Ale chyba nikt nie wygrał, bo potem ski sprostował, że zamiast błękitnych wzięla taki niby fiolet, hehe, nikt nie bedzie darmowo wypoczywał nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całować się mozna:-):-), jeszcze nie pokaleczyłam chłopaka, więc spokojnie;-), no a jakby 2 osoby miały to nie wiem:-), moze by się cos zaplatało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, mnie mój aparat nie krepuje wręcz przeciwnie jestem z niego dumna:-), jak nie miałam to z zazdrością i podziwem patrzyłam na osoby które miały aparat:-), podziwiałam za odwage i zdecydowanie:-), no i zazdrościłam tej odwagi:-), a teraz sama mam i jeśli ktoś sam chce wyprostować ząbki to śmiało moge powiedzieć ze jak założy aparat to nie bedzie załował:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, tak obstawiałam kombinację różowo-błękitną. Ski w gabinecie była zdecydowana na róż i błękit, no ale pani orto (wrrrrr...) poradziła, żeby wzięła fiolet, który na zamkach robi za róż :) Czyli w sumie na to samo wychodzi no nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer - tyle aparatek na forum (hehe, na mnie mowia pieszczotliwie metalowa, a ja sie smieje,ze blachara jestem ;) ) a tylko jedna sie calowala :D Ja jestem w zwiazku na odleglosc i dopiero mojego Kocura spotkam w... kwietniu! A w aparacie mnie jeszcze nie widzial :D Pewnie przy spotkaniu jak sie rzuci z przytulaniem i calowaniem bede musiala go troszke na dystans prztrzymac - mam na mysli jego buziaki, z calej sily mnie caluje, ktos sie moze pokaleczyc,albo obic :D Dalej polecam aerobik w wodzie - dla chudzinek tez, bo cialo sie ksztaltuje, obwody sie zmniejszaja tam, gdzie trzeba,ale masy tez mozna nabrac. I w rekach i w nogach - to istna silownia. I masaz w jednym. Bardzo polecam, chociaz cwiczenia w wodzie nawet dla \'plywaczek\' moga byc klopotliwe, a ruchy niezdarne :D Ale pozniej jaki czlowiek zwrotny sie robi! Czasem takie uklady robilysmy jak w plywaniu synchronicznym - cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy placuszki obstawialyscie! wzyglada jak rozowo+ niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, no to sama zadecyduj czy w ogóle ktoś i kto wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, remis? Myslałam, że kto pierwszy ten lepszy :) No, ale ok... może byc remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala oddaje ci nagrode, bede szlachetna:-):-), masz darmowy pobyt nad morzem, a kto był twórca nagrody? Dora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, nie no jak remis to remis :) Mamy darmowe wczasy nad morzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, trafiłysmy:-), to juz 3 bedziemy jeszcze Kewcia tak:-) Sunshine, mój chłopak sie bał na poczatku:-) całowac:-):-), on ma takie śliczne ząbki proste jak trzeba:-), a z moich razem sie smiejemy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam rozmowy, o wy placuszki jakby rzekla moja kolezanka hihi idem sie kompu kompu a potem musze to nieszczesta noge dac do gory papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- u mnie bylo na odwrot, ja sie balam:D no i po zalozeniu aparatu wrzeszczalam zeby mi sie tak intensywnie nie przyciskal do ust bo mnie zeby bola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, co masz na mysli pisząć \"i innymi rzeczami\"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na nagrode skłądają się wszystkie uczestniczki zlotu a nie tylko twórca konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×