Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

zrobie jakies jasniejsze to zobaczysz/ to jest bez lampy i w ogole:) ale sie poprawie kiedys. co robicie panienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywisćie nie zauwazyłam jaka masz wade ( pomijajac nachodzace jedynki o ktorych napisalas ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie jest tak zle , widze usta zeby aparat nawet kolor gumek :P czyli wszystko co potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej SUNSHINE23, fajne masz te zębole! Jeśli one nachodziły na siebie i tak się wyprostowały to super! A czemu masz gumki tylko na siekaczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one nachodzily na siebie wieeeeleeee bardziej niz Twoje na przyklad:) moge wyslac Ci foto bez aparatu:P to zobaczysz jaka harmoszka z nich byla. no i byly bielsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale booollli:-(, byłam na wizycie i umieram jakos drastycznie podkrecone:-), Cala o myciu elektryczna zapominam:-) Dora zdejmowanie szwów nic nie boli teho nawet nie czuć, nic zero:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie nowości w buzi:-), moja sterczaca dwójka podłaczona do łuku:-), nareszcie:-), no i jakas przezroczysta gumka nie wiem po co jest dookoła drucika ale nie widac jej:-), pani powiedziala ze to łańcuszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, to ja poproszę foto Twoich krzywusów niegdyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, nie mam pojecia:( na trojkach mam antenkowce, na czworkach zwykły zamek, piatki wyrwane i na szóstkach te takie rurki. od trojki(antenkowca) do rurkowej piatki jest jakis gumkowy łancuch taki jakby. prawie niewidoczny, pozaczepiany o te 3 zamki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja sterczaca dwójka jest na dwie gumeczki zaczepiona:-)chyba zeby nie za mocno było:-) Jak wyrwe ósemke to inne ząbki na górze zostana:-):-), tylko dopiero pod koniec lutego albo na poczatku marca, bo chirurg wyjechał:-), to jeszcze musze byc cierpliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine tez mam taki łańcuch:-), czy coś takiego dzis mnie w to ubrali:-), ale nie widac tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze jak, zółknie??? o nie bede o to dbała, w tym miesiacu nie jem nic co brudzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze mam to tak daleko nie bedzie widac jak sie zrobi obrzydliwie zółte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala jutro Ci wysle bo musze je z komorki przetransportowac. bedzie kiepsko widac ale cos zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak się mają te zamki z antenkami do innych. Ja np. mam te zamki od trójek do końca. Ty na czwórce masz zwykły. Nie czaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, no to razem cierpimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie znalazlam lepszy plan- wlasnie wysylam Ci zdjecie gipsowej wersji mojej szczeki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche niewyrazne- moj brat sie bawi w fotografie i ma aparat na statywie to raz, dwa- ma jakies dziwne szkielka do niego podokrecane i nie umiem robic tym zdjec a moja cyfrowka nie ma baterii wiec musisz sie przemeczyc. mysle ze mala roznice zauwazysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshine jak tez chce zdjecie gipsowej szczeki :P swoja szczene bede miec we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ja tez chce zdjecie;-), Cala ja sie chyba poddaje i wezme ibuprom:-), albo nie bede twarda, właśnie sobie masuje szczoreczka mi to pomaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, je tez nie wiem po co sa antenkowce.. przez pierwsze dwa tygodnie byly po to, zeby mnie wkurzac.. zawsze jak sie smialam to mi sie pozniej wargi o to zaczepialy i nie moglam pyszczka domknac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antenki sa chyba po to zeby dobrze ustawic w łuku znaczy zeby były dobrze pochylne:-), hehe nie wiem cos sie kiedyś pytałam ale zapomniałam jak była odpowiedz, cos takiego:-)ja mam antenki tylko na trójkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×