Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

*Dora* zapomniałam o Tpbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, dziękuję 👄 Mi też cholernie podoba się moje \"sreberko\" :) Najfajniesze w aparatach metalowych są kolorowe gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala cudowny aparacik:-),żółte gumeczki super:-), moze sie skusze ale jutro bede tradycyjnie błękitne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, ode mnie dostałaś, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, dziekuję 👄 Zbieram laury mojego aparaciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora pozime 8 trzeba usuwac zeby nie robiły bałaganu, zeby nie powodowały stanów zapalnych i zeby nie bolało:-), tak mi sie wydaje po prostu nie zostawia sie takich ząbkó w szczęce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Ale super! Ale Wy wszystkie macie ladne, białe zęby! Dziękuję Cala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - a mas zjeszcze ten drut - rotator? Mas zgo nosić rok czasu? A słuchaj, czemu masz niektóre zamki wyżej a niektóre niżej? Żeby się zęby wyrównały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- fajna strona :) Mój przypadek to cos pomiędzy zdj. pierwszym a drugim :) Ale bardziej pierwszym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora zameczki Cali sa równo jak ząbki sie wyprostuja to bedzie wygladało równiutko:-) Popros kogos na tym zabiegu zeby ciebie za ręke trzymał i mocno ja ściskaj, pomaga:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówisz, że to nie jest takie straszne? Bo piszą o znieczuleniu ogólnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest troche bardziej normalny niz ten na 2 obrazeczku:-), ale cos takiego:-), a ten co usunelam to był taki ze na zdjeciu nie widac było korzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktos być obok? Bo pojedzie ze mną mój facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję laski 👄 Cieszę się, że podoba się Wam mój druciak :) Tak, Dora cały czas mam rotator i będę go nosiła rok czasu, około 21 grudnia powinni mi go zdjąć:) Z zamkami jest tak jak mówi aparatka-. Moje zamki są przyklejane do poszczególnych zębów równiutko, centralnie na środku. Jednak wiadomo, mam krzywe ząbki i nie wygląda to równo. Tego się obawiałam bo niefajnie to wygląda no, ale nie jest najgorzej. Poza tym z czasem gdy zęby będą mi się przesuwały będzie wszystko równiutko. Trochę będę musiała na to poczekać... Poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora to co piszą to jedno a to jak jest to drugie, czasami pisza ze \"w gabinecie istnieje mozliwośc leczenia w znieczuleniu ogólnym\", ale to tylko piszą,to dla tych co sie bardzo boją:-), albo jak ktos jest chory np. niepełnosprawny i nie rozumie ze ma miec otwarta buzie, albo po prostu na własne zyczenie:-), nikt ciebie nie bedzie usypiał do zabiegu:-) mi ortodontka powiedziała ze dla jednego zeba się nie opłaca znieczulac ogólnie, ze szkoda zdrowia, i miała racje:-), rozumiem twój strach doskonale ja jak szłam do chirurga to prawie płakałam;-)poproś zeby facet trzymał ciebie za rączke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, napatrzy sie na krew to potem bez problemu bedzie przy porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, Paszczydlaku aparatowy 👄 jeszcze tylko ja zamulam ze zdjeciem... a moje tez byly takie nierowne zamki jakby a teraz sa w jednej linii prawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×