Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Nooo, długa tabelka :) I tak nie ma parę osób, bo to byly takie pojedencze wypowiedzi i prawie nie dotyczyly aparatu. Ale ile z tych osób już się nie odezwie???? Raz tylko napisali i tyle :-( Dzięki aparatka- za wspieranie :D Co będzie to będzie. Jutro odbieram wyniki na krzepliwość. Nie chcę robić zabiegu w szpitalu, bo tam masę praktykantów i studentów :-( Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobrze. Niby jak pobieralam krew to szybko mi zakrzepła \"dziurka\" i się nie lało ze mnie :) To może nie będzie tak źle... Nie wiem jeszcze czy usuwać korzeń ósemki od razu jak będe wycinać ósemkę. To z drugiej strony. Można dwa na raz? Usunięcie korzenia po zębie ok. 200 zł :O A u dentystki 50 zł. Powiem chirurgowi niech go obejrzy i jak będzie taniej to niech usunie. Ale za 200 zl to chyba się nie zgodzę. Wyciananie ósemki z szyciem 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 27 lat (za trzy miesiące 28) a wyglądam na 19-20 :) Przynajmniej tak mi mówią, zwłaszcza jak się nie pomaluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: nie pytaj tylko zarabiaj A co na to wszystko Urzad Skarbowy? ;) Moderie drogie, wyrzuccie ten spam z topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ortodontka powiedziała, ze bedą różne elementy w buzi;-), póki co miałam spręzynke i teraz ten łańcuszek a reszta standard gumeczki i drucik:-), kiedys gdzies w necie na zdjęciu widzialam takie gumki z tym sie chodzi 24 na dobe?? a jak z tym gadac;-)? Moze tez bede miec takie mój chlopak sie ucieszy bo bede mało mówiła;-) Kociulinda, moja ortodontka na pierwszej wizycie zapytała do jakiej szkoły chodze;-), musialam oznajmic ze jestem na 5 roku studiów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - coś kiedys wysyłałam!!! Jaki masz mail? jesteś w akcji \"Poznajmy się\"? Bo ja tylko odsyłam tym kto tam jest. Dobre z tym kamieniem, hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijka
Dora..jestem dokladnie w Twoim wieku...za 3 miechy też będe miala 28 lat..a panie w sklepie mówią do mnie na 'ty":)...czasem mam niezly ubaw z tego:).Kiedyś tak jakaś babka na mnie głos podniosla w autobusie..co to mlodzież nie wychowana..bo przepychala się lokciami i ja jej uwagę zwróciłam:).Traf chcial, że w tym samym czasie podszedł rodzic mego wychowanka...i glosno powiedzial..a dzień dobry Pani Aniu...dobrze że Panią..widze bo mojego syna nie bedzie w szkole przez tydzień:)Ale ta babka miala oczy....:)))jak to usłyszała:),hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka - a nie mowilam? :) Ale Ty cuda bedziesz miala w paszczy... Bedziesz sie znac przynajmniej na tym wszystkim. Moze powinien byc podzial na aparatki proste (drut i zamki tylko) i zlozone (gumki, sprezynki, helixy, hyraxy itp). :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam pewna, że Ci wysłałam! Jak nie to przepraszam, zaraz odeślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętem jest dzień, w którym kupując alkohol expedientka nie spyta mnie o dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D W takim razie ja zaliczam się do tych złożonych:D Nie wiem czy się cieszyć czy plakać ;) Alr tylko jeden może rozłożyć mnie na czynniki pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora zostaw ten korzen na inny raz, z dwóch stron nie ma co sobie takiego bólu robić, jak znieczulenie odejdzie to bedziesz czuła ze masz szczeke:-), no i zebys jadła na drugi dzien chociaz jedna strona, bo i tak chudzinka z ciebie:-), ja jadłam po zabiegu na drugi dzien naleśniki z miesem, a kaszki sobie kupiłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ludzie sa zszokowani, jak slysza, ze mam 29. Szacuja na jakies 24. Albo tylko tak wazelinuja :D... Nigdy nie wiadomo... Ale sciecie wlosow to nie byl dobry pomysl... Jak mialam dlugie, to mlodziej wygladalam... Grunt to sie nie tapetowac i tyle... Tzn minimalnie :D Dla kamuflazu tylko. I wlosy niefarbowane tez odejmuja latek. No i APARATY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala, ja jestem prosta (jak drut by sie chcialo powiedziec,ale nie na tym topicu - u nas drut ma ksztalt luku, a aparatem sie zdjec nie robi :) ). Ale bede ewoluowac do zlozonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Kociulinda - wyglądasz na mniej latek! To komplemencik! :) ❤️ Wysylam Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co? Nie komplemencik? Z czasem jak człowiek bedzie mial 40 to bedzie wygladał na 30 - to chyba dobrze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ja tez jestem ta złożona aparatka;-), juzmiałam 3 rodzaje drucika, pierwszy taki pokręcony, nie ładny, później taki delikatny okrągły standardowy:-), a teraz mam prostokątny ale wyglada jak okrągly z daleka;-), no i jeszcze miałam takie cieniutki dodatkowy tam gdzie była szpara po wyrwanym zebie;-) A wlasnie ktos kiedys juz dawno cos mówil ze zabki sie brudza, wczoraj z dentystka rozmawiałam, mówiła ze maja taka pacjentke ze pod aparatem sie osad jej zbiera i co pół roku jej piaskarka czyszczą:-)czyli to normalne, mi tez sie wydaje ze pod aparatem mam ciemniejsze zęby, ale nie wiadc mocno za jakies 2 miesiące pojde sie piaskowac:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, \"Jestem prosta (jak drut by sie chcialo powiedziec,ale nie na tym topicu - u nas drut ma ksztalt luku, a aparatem sie zdjec nie robi\". GENIALNY TEXT MIESIĄCA!!! Na Twoje konto wędruje nagroda...............drut.............. cynkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, w takim razie od dzisiaj jesteś \"królową geometrii\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - aparat cynkowy ??? A może fotograficzny??? I to w nagrodę za najdłuższego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, gulonie :P Chodziło o drut cynkowy :P Ale proszę nie wymyślaj już innego rodzaju drutu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do maila Kociulindy to faktycznie dłuuuugi. Podkreślam MAILA :D Ja takich długich referatów nie pisałam ;) P.S. Do teraz go nie przeczytałam (tylko ciiiii, nie mówcie Kociulindzie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala poczekaj az tobie zaczna wymieniac i zakladac wszystkie bajery:-) Za maila Kociulinda- medal:-), miło ze tyle napisałas o sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - mam nadzieję, że doszły fotki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie znam innego? ... To znaczy... :D:D:D:D:D:D:D:D Nieważne :P O! Znam jeszcze spręzysto - twardy :P Stalowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, bajery? Ja nic o tym nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×