Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Sunshine - dzięki za fotki :) To błękitne gumeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kahakaha. Hej jestem teraz z Warszawy,bo niedawno sie przeprowadziłam.Mam 25 lat. Do Aparatka.Mieszkam na Tarchominie i tam poszłam do Dental Club Tarchomin nie wiem czy ktos moze słyszał.Podobno baradzo dobra klinika.hm gdybym wiedział ze gdzies sa nizsze ceny to bym z checia poszła.lecz juz za pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie dziewczyny ile wazycie.Ja waze podobnie jak Kociulinda.Mam 168cm wzrostu,waze 65 kg.-stanowczo za duzo.przez 1.5 roku przytyłam 15 kg bo przewaznie wazyłam 50kg no najwiecej 55 a jak złapałam stresa to waze 65.Mam podbródek,zle siez tym czuje,no i oponke na brzuchu.mam nadzieje ze jak mi załoza aparat to troche schudne, bo słyszałam ze tak zeby bola ze nie mozna nic jesc.Zobaczymy.a jak tam jest u was z jedzeniem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillakamilla, to prawda, można schudnąć. Ja się właśnie tego obawiam (przy wzroście 1,75 cm ważę 50 kg). Póki co boli mnie jak jem. Każdy posiłek jem w malutkich porcjach, powolutku i ostrożnie. Z aparatem jem mniej niż bez niego, a to dlatego, że męczę się jedzeniem, jem długo i tylko tak żeby zaspokoić głód, nie objadam się chociaż bym chciała. Zawsze jadłam tuż przed snem. Wczoraj ostatni posiłek zjadłam kilka godzin przed nim no i byłam głodna. Chciałam coś pochłonąć, ale na samą myśl ile to czasu zajmie i bólu wymaga, a później ponowne mycie zębów... zrezygnowałam. Położyłam się spać z lekkim odczuciem głodu, chociaż tego nienawidzę:o Teraz wlaśnie zmykam na śniadanko, niedawno wstałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka a jak juz sie przyzwyczaisz do aparatu bedziesz jała normalnie:-), na poczatku jest tak jak mówi Cala, no i oczywiscie wszystko sie zgadza z tym wieczornym podjadaniem, jak juz umyje sie ząbki to na sama myśl o tym ze trzeba bedzie jeszcze raz odechciewa sie jeść:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka, bo ja korzystam z outlooka i widze ze ten gnoj sobie wysyla z jakiego adresu chce:/ no juz szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałas ze nie masz naszych zdjęć to jeszcze raz tobie wysłałam:-), zebys nie zapomniała jak wygladaja twoje kumpelki z forum:-) Sunshine jeszcze nie ubrudził mi sie ten łańcuszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dostalam aparatko dziekuje👄 moze te inne małpy też mi wysla ponownie:( no tak szybko to on sie nie brudzi, daj mu czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba wyłazi mi ten łańcuszek z 6 na której mam pierścień, trudno obetne go najwyżej:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pierscienia a i tak szóstka mnie solidnie napierdziela od wczoraj:( i leci mi krew z niej, tzn gdzies obok niej. co jak mi wypadnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!! a powiedziala Ci orto jakie funkcje spelnia ten lancuszek przeuroczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine nic ci nie wypadnie:-), zęby nie wypadaja tak łatwo,masz wrazliwe dziąsła juz pisałas ze jak myjesz to ci krwawia, jest taka pasta lacalut chyba sie nazywa, na wrazliwe dziąsla:-) moje jak sie ruszały to tez sie bałam ze wypadna, po tej stłuczce o której juz ze 100 razy wspominałam:-), mój ledwo zywy samochodzik i tak sie bardzo dobrze zachował, co prawda obkrecił sie o jakies 360 stopni, miał rozwalone drzwi , na szczescie nie moje tylko te z tyłu:-), jakas uprzejma pani wjechała mi w bok:-), jeszcze sie upierała ze to moja wina:-), pan policjant uraczyl ja mandatem i punkcikami:-), i juz nie było watpliwości czyja to była wina:-), przez kilka sekund jak sie obracałam to zastanawiałam sie czy jeszcze bede miała szanse wysiąsc, no ale na całe szczescie ucierpiały tylko zęby:-)chyba rzuciło mnie na kraweznik i szczeke mocno zacisnełam, zreszta nie pamietam, za szybko sie to działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak sie boje.. no coz ale jak Tobie nie wypadły to mi tez nie wypadna, prawda?:) i zaczynam sie wkurzac, bo dziura po piatce z prawej strony sie szybciej zmniejsza niz ta z lewej:( i w ogole jak mnie moze bolec szostka skoro nawet nie dolazi do niej druciK? (po tym jak mi sie wyczepil orto go obciela w polowie drogi miedzy czworka a szostka, czyli w dziurze po piatce i teraz jedyne co laczy 4 i 6 to jest ten lancuszek nieszczesny..) no wlasnie z zaciskaniem zebow trzeba sie pilnowac kurcze, a ja sie czasami budze w nocy bo mi sie cos sni i zaciskam kły:P doobra, koniec narzekania, pomarudzilam sobie od rana to teraz pora na jakies pozytywy:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypadnie:-), marudz sobie ile chcesz:-),jak ci wyrwali piatki to widziałas korzenie??, przeciez ząbki siedza mocno w szczece:-), ja jak zobaczyłam moja 4 to az sie przestraszyłam ze taki długaśny korzen:-), a dziurki po wyrwanych sie zejdą, moze ten łańcuszek ma w tym pomoc, bo ja mam go tylko z tej strony gdzie wyrywany ząb był;-), jak dobrze ze na gorze nie bede miała szparek:-), ósemek i tak nie widac to mała strata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam korzen, mam tego zeba w domu:) tzn mialam gdzies bo pozniej sobie robilismy jaja z zębowej wrózki i chyba gdzieś w akcji się zagubił.. no prawda- dlugi ten korzen byl niesamowicie.. tak mysle ze skoro dentysta mial problemy by je wyrwac to same nigdzie nie pojda nie? a gdzie jest nasz szczurek etatowy, Cala niejaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam! \"Szczurek etatowy\"? SUNSHINE Ty to masz bujną wyobraźnię:P Właśnie wcinam poćwiartowanego pączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz , Cala, jak sobie o Tobie pomysle to od razu jakies dziwne okreslenia mi sie na kalwiature pchaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie dlatego, że mnie kochasz jak sama pisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tobie czuję się kochana i potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się popluskać :classic_cool: P.S. *Dora*... Dziś jest ten magiczny dzień, w którym możesz w tabelce przy moim nicku wpisać \"21\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja sie zastanawialam co sie stalo ze sie zamierzasz umyc, a to święto jest..:) Wszystkiego najlepszego Wypłoszku👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala co sie nie chwaliłaś, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ !!! NIECH SIE TOBIE ZĄBKI SZYBKO PROSTUJA I NIECH NIE BOLĄ!!!:-), Jeszcze mały bukiecik:-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 21 nie ma świeczek beda kwiatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz SUNSHINE raz w roku ewentualnie mogę ;) aparatka- śliczny bukiecik :) Dziekuję Dziewczynki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×