Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ja tez nie wiedziałam, ze jest cos poza drucikiem i gumkami:-), bajery to spręzynki łańcuszki :-), no i zobaczymy co jeszcze poznam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,Dora... Lasencja jestes! Chyba zbiore Wasze fotki i pokaze Brytolom jak losowo wybrane Polki z topiku super wygladaja. I od jutra sie odchudzam :) Jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tymi aparatkami prostymi i zlozonymi, to nie byl dobry pomysl. Elyta topikowa sie tu klaruje ;) :D :D :D Nie pasuje mi to, bo.. prosta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - nie przesadzajmy! Ale dzięki! I Tobie również niczego nie brakuje!!!! :) Jeszcze wysyłam Ci moje krzywulce piętrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora,nie brakuje, bo mam nadmiar!! Bylam 10kg szczuplejsza na studiach :/ A teraz wkurza mnie moj biust, bo lubie spac na brzuchu i choroby morskiej mozna dostac! Dora ile Ty masz wzrostu? Troszke chudzinkowata jestes, fakt... Ale ja jestem z kolei kluska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - szczęke wyslę jutro, bo pojawił sie błąd i nie udało sie zalączyć załacznika.... Sunshine - coś przyszło, ale nie moge otworzyć, bo mam teraz jakiś błąd na poczcie.... Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koculinda ty chyba kluski nie widziałaś:-), ja uważam ze nie masz niczego w nadmiarze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka, bo to propagandowe fotki byly :D W realu jestem kluska. Ale chodze na fikness. I troszke mniej slodkiego jem... w dni robocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wzrostu ok. 170 i ważę 51 kg. Chciałabym ważyć 60 !!!! Najbardziej mnie wkurzają nogi, mam strasznie chude łydki :-( i ręce (w ramionach ) :O Chodze na siłownię i ćwiczę :) Mam nadzieję, że porosna mi jakieś \"chałki\" na tych partiach ciała. No i chciałabym cycki większe!!!! Kiedyś miałam pól rozmiara większe, jak wazyłam 52 kg., ale potem schudlam 7 kg (tak tak, nie żartuję - wyglądałam jak szkielet) i schudły cycki :-( Potem udało mi sie wrócic do dawnej wagi, ale cycki nie wróciły. I została miseczka B, obwód 70, kiedys kupowałam 75 B albo 70 C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema, ema drogie panie:) sie rozgadalyscie.. Dora, jak to nie mozesz otworzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Dora, ja mam 169cm wzrostu i waze 64 kg. A na studiach wazylam 52-58. I uwazam,ze miedzy 55 a 58kg jestem lasencja. Zdarzylo mi sie najmniej wazyc 48kg jak mnie dupek jeden rzucil, ale wtedy bylam szkielet... Mam drobne gnatki i sadelko latwo na mie widac... Buzke mam dosc koscista, wiec jak jestem klusia, to troszke podbrodek widac, poza tym OK. Dora, jesli cwiczysz dla przybrania masy, pamietaj, zeby koniecznie sie prawidlowo odzywiac (bialka) - musisz wiedziec ile, jak i kiedy je przyjmowac. Pytaj na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, jak tobie ma to pomagac to sie odchudzaj:-), ale nie masz po co takie jest moje zdanie:-), tylko tak rozsadnie sie odchudzaj, a na jakis sport sama musze sie wybrac:-), ale nie odchudzac sie tylko poruszac dla siebie smaej i lepszego samopoczucia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie wody z basenu śmierdzi;-), myślalam cos o takim czyms jak soft aerobik albo pilates bardziej takie relaksujace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka to sie na basen z wodą ozonowaną wybierz. Kociulinda, kończę pisać do Ciebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko na horyzoncie:) O tej godzinie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - wygladasz jak rasowa modelka. Teraz takie ksztalty w modzie, wiele kobiet Ci zazdrosci. A jak masz problemy, ze zbyt latwo chudniesz, to spytaj lekarza o testy na przyswajalnosc bialek. Ja latwo chudne ale i latwo tyje... Bylam jeszcze wieksza kluska... Ale duuuzo schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kociulinda! Wiem, wiem na temat odżywiania przy ćwiczeniach na siłowni :) Ułozyłam sobie dietę wysoko białkową, ale trudno mi jej przestrzegać. Troche to kosztuje kasy, zeby na okrągło jeść :) Sunshine - coś nawala w poczcie, bo nie moge sie w ogóle zalogować. Ale najważniejsze, że Twoj mail doszedł! Idę spać dziewczoszki, dobrej nocki! Chyba na walentynki znowu zrobie Tiramisu :P Ale nie z sera Mascarpone tylko kupie zwyczajny twaróg kilkakrotnie mielony. Bo tamten jest drogi. 250 g kosztuje 8 zł :O Papapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :) Aż się zarumieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja uciekam spac:-), Trzymajcie sie , slodkich snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwilka jutro chyba bedzie drugi szampan:-), dobijemy chyba do 200 stronek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine wysłałam tobie na ten adres z którego przyszły te szczeki:-), znaczy odlew, na ten gdzie było imie i nazwisko:-), jak nie doszło to później jeszcze raz wysyłam:-) miłego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×