Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

kamyk jezeli ci jest źle z twoim wygladem i codziennie rano patrzac w lustro chcesz zmienic swoje zęby to nie ma sie nad czym dziewczyno zastanawiac:) skonsultuj sie dla świętego spokoju z chirurgiem moze on bedzie mial lepszy pomysl i przekona cie on:) a tak na marginesie u ilu orto bylas oprocz tej pani ostatnio???a i nic sie nie przejmuj bo my tu wszystkie za ciebie kciuki trzymamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak masz uczulenie na metal to sa ponoc aparaty dla alergikow wiec nie ma sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka:) teraz jestem ja oczywiscie ostatnio jak sie pojawiam na forum to juz nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda chciałabym zeby to były tylko wzgledy etsetyczne najwiekszy problem mam z oddychaniem i to głownie chciałabym zmienic, podobno z wadami zgryzu zwiazana jest tez wada postawy, pózniej moga pjawic sie problemy ze stawami, bóle głowy - Romek cos kiedys o tym pisał a Jak na razie zaczełamz tym wszystkim cos robić, ide na zabieg usuniecia migdałków, zapisłam się na fizjoterapie no i te zeby zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 do tej pory byłam u 4 orto - zobaczymy ile jeszce przede mna :P Dzieki dziewczyny za wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie juz zasiegnelas wielu opinii ale nie martw sie na pewno w koncu znajdziesz swojego lekarza zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kamyk, bidulo. Nie poddawaj sie! Mysle, ze to byl dobry pomysl z chirurgiem szczekowym, czy twarzowym...W koncu fachowiec , popatrzy calosciowo, nie tylko na szczeki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z kociulinda a moze sie okazac ze nie taki diabel straszny jak go maluja:) przynajmniej po konsultacji u chirurga bedziesz miala opinie innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie wybiore, pzy okazji jak mi beda migdłaki usuwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cala Chyba masz racje pomyliłam sie.to hyrax chyba takie cos co bedzie przylegałodo podniebienia.dzis mialam załozone 3 gumeczki separacyjne na prawa strone górnych zeów 2 miedzy 5 i szóstka i po prawej strpo 5-tce i zakładanie tych gumeczek nie bolało lecz teraz odczuwam takich mały ból lecz jeszcze jest do zniesienia. A ty droga kolezanko moze miałas zakładany ten hyrax? jesli tak to mozesz cos o tym mi blizej napisac?Ja 22.lutego ide własnie na załozenie tego hyraxu i aparat ceramiczny narazie na górne zeby.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk jako dziecko usunieto mi migdalki:) ma to swoje dobre strony:) nie bedziesz juz chorowac na angine ja nie choruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillakamilla, u Ciebie orto zaleciła rozszerzenie szczęki? Właśnie hyrax do tego służy. Hyraxa na szczęście nie miałam zaszczytu przetestować we własnej gębi;) Hyrax to nic innego jak aparat do rozrywania szwu podniebiennego. Brzmi sadystycznie jednak (tu Cię pocieszę) takie sadystyczne nie jest:) Hyrax nosi się kilka miesięcy co jakiś czas rozkręca śrubę. W momencie jej rozkręcania moja koleżanka miała ciemno przed oczami;) Ale zapewniała, że to nie boli, tylko dziwne mroczy przez moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatonka, wedle życzenia wyslalam fotki :) Ski, Ty też masz wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, to mówisz, że wyrwałaś chwasta? :P Przystojny chociaż? :P No, ale skoro zadzwonił to fajny na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ku**** wlasnie dzien przed walentynkami poklocilam sie z facetem:/ shit.... moje zabki juz sie nie bujaja az tak, a Ty Kamyczku sie trzymaj i nie dawaj, na pewno bedzie jakis dobry sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa SUNSHINE :( Czyżbyś Ty zawiniła? ;> Ja właśnie szukam jakiejś fajnej sentencji do walentynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty gadasz??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolisz! To tylko kłótnia (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze nie tylko... generalnie wybuchnęło mi sie i wyrzucilam z siebie wszystko.. nawet to ze seks dwa razy w miesiacu to moze zaoferowac psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cala dzieki za odpowiedz . sama nie wiem czy to o to chodzi wiem ze mam nosic jakas płytke przyczepiona do podniebienia przyczepiona od 6-tek to chyba to.Podobno sie po tym sepleni,nie wygodnie mówi i to mnie przeraza i ciekawi czy mozna sie do niej przyzwyczaic i czy z czasem dobrze bedzie mozna dobrze mówic bo z tydzien no moze dwa to przyzwycziła bym sie chodz sama nie wiem lecz nie wyobrazam sobie seplenienia przez pare miesiecy.mam nadzieje ze bede mogła sie dobrze wysłowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sunschine wiesz co kolezanko ty i tak masz dobrze bo 2 razy w miesiacu a ja raz na 1.5 a k... jestesmy młodym małzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wybuchy sa zdrowe dla psychiki JAk ochłoniecie to sie dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taz czasami sie o to kłócimy teraz jest na szkoleniu w Katowicach powiedziłam mu ze jak tak dalej bedzie to poszukam sobie kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA.D1
CO PRAWDA JUZ DO WAS PISALAM CZY WIECIE COS NA TEMAT APARATOW SZKLANYCH...ALE NIKT PRAWIE NIE ODPISAL:(:(RODZICE MNIE NAMAWIAJA NA TEN METALOWY..A JA JUZ SAMA NIE WIEM...DORADZCIE!!!CZY TEN SZKLANY TO NAPRAWDE JEST TAK PRZEZROCZYSTY ZE NIC NIE BEDZIE WIDAC??MOZE JEST JAKIS GORSZY OD METALOWEGO???MOZE SLABSZY?MOZE ZOLKNIE?KTORY LEPSZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA.D1- widac oba, metalowy jest podobno trwalszy, przecztaj wczesniejsze opinie, tam wszyyystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE jutro pogadacie na spokojnie i rozmowa skończy się dzikim sexem. 3mam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×