Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Patrzcie no! Przez moment mnie nie ma, a ta juz się dobiera do aparatki-! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________ ********************************************************************************************************** Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_____rodzaj_____ ********************************************************************************************************** 1.__*Dora*__________27_______________X____________________3_l.______metalowy 2.__brown_eyed_girl_16_______________X_______________X____2_l._______________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X____________________2_l.____kosmetyczny 4.__minka__________22____________________________________2_l._______________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X___1,5_r.______metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X_______________________________________ 7.__Ileneczka_______16_______________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X____________________2,5_r.______metalowy 9.__kamyk22________22______________________________________________________ 10._markotka_______21_______________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X ____2_l._______metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X______________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_r.__porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X____2_l._______metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X___________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X______________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X______________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X______________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X____________________2_l.______ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X____________________2_l._______metalowy 21._Onaa21_________21______________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06___________________________________________ 23._hiruni___________________________X_______________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X___3_l._______metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X_____________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X_______________DAMON 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X_____________________ 28._kabansa_________________________________________________________________ 29._najeli___________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06____X____17.11.06____X___2_l.____kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06____X____________________1,5_r._____metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06____X________________X___2_l.____kosmetyczny 33._beata_81________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06____X____14.12.06____X______________metalowy 35._an_ette_________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17______________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27____19.01.07____X____17.03.07____X_________kryształ_górski 38._olaszu2__________________________________________________________________ 39._cranberry________24______________________________________________________ 40._aneczka_20______________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X____________________2_l._______metalowy 42._ewelll___________22______________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X______________________ 44._amaalka_________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X____________________________kosmetyczny 46._gini*____________27______A_P_A_R_A_T___R_U_C_H_O_M_Y___________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X______________________________________ 48._diam____________________12.06____X______________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X___________________________kosmetyczny 50._Ewdzia___________________R_E_Z_Y_G_N_A_C_J_A___________________________ 60._Cala____________21____06.02.07____X____06.02.07____X_____________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X____22.08.06____X___2_l._______metalowy 62._Braces__________________08.06_____X______08.06____X__¬_2_l._____kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X________________X_____________metalowy 64._Chester_________________________________________________________________ 65._ona81___________________________________________________________________ 66._malutka22_______________________________________________________________ 67._ina24___________24______________________________________________________ 68._magdalena_______________________________________________________________ 69._rogasiowa_______________________________________________________________ cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X_______________________________metalowy 71._becia280________13______________________________________________________ 72._di5_____________________________________________________________________ 73._Vira_____________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05____X______________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X_______________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X___2_l.______kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X___________________1,5_r.____kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y_________3_l._________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X___2_l.____kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X___________________3_l.________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X___1_r.________________ 82._meegi__________17____21.12.06____X______________________________metalowy 83._andżolnka_______18______________________________________________________ 84._mayica__________23______________________________________________________ 85._X_MAN__________26____29.09.06___X___________________1,5_r._____ceramiczny 86._aparatka________23_____________________20.11.06___X______________metalowy 87._czarna_inez21____________________________________________________________ 88._Karola___________________09.06___X_______01.07____X______________________ 89._justa21__________________________________________________________________ 90._moja_historia____________________________________________________________ 91._gramatik________26_______________________________________________________ 92._Self_confidence__18_______________________________________________________ 93._aparcik_metal____________________________________________________metalowy 94._kokoha_________30_______________________________________________________ 95._vanityfair26______________________________________________________________ 96._janiołek_________________________________________________________________ 97._Ola…___________18_______________________________________________________ 98._karolcia19_______________________________________________________________ 99._dSign___________28_______________X_______________X___2_l.________metalowy 100.em44___________________________________________________________________ 101.LILI2___________________________________________________________________ 102.k8_____________________________________________________________________ 103.skittle__________________________________________________________________ 104.tatonka_________23_____APARAT_ZDJĘTY_/_APARAT_RUCHOMY_______2_l.______ 105.Netopia______________________________________________________przezroczysty 106.ski_____________14____22.01.07___X_______________________________metalowy 107.klaudyna99+______________________________________________________________ 108.Anka_29_________________________X_______________________________metalowy 109.ATENA_86_____________________________________________________kosmetyczny 110.EWELINA262_____23______________X________________X____________kosmetyczny 111.lilia*____________________________________________________________________ 112.keybess_________________________X_______________________________________ 113.blondi-bytom____21____________________________________________kosmetyczny 114.obolała__________________________________________________________________ 115.TAKA_JEDNA_KASIA_______________________________________________________ 116.skaa____________________________________________________________________ 117.Clara25__________________________________________________________________ 118.Marthaaa________________________________________________________________ 119.kahakaha_______24_______________________________________________________ 120.agarra__________26____31.01.07___X____________________2_l.___kosmet.-metal. 121.Anijka__________28_______________X_______________X______________metalowy 122.Agata123________________________________________________________________ 123.ekspert2002________________________________________________________DAMON 124.polska_hiszpanka_23______________________________________________________ 125.Nescafe_________28______________________________________________________ 126.Aparatkaaaaaaaaaa_______________________________________________________ 127.czupurka________37______________________________________________matalowy 128.Kwiatuszek11____________________________________________________________ 129.igunia90________________________________________________________________ 130.suzanka143______________________X________________X______________________ 131.Markowa________________________X_______________________________________ 132.kryniczanka25___________________________________________________________ 133.kamillakamilla___25______________________________________________________ 134.novata__________25______________________________________________________ 135.niun_ia_________________________________________________________________ 136.aga.d1__________20______________________________________________________ 137.Ana17__________________________________________________________________ 138.grawi_____________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y____________________________ 139.ania_doniczka___16______________________________________________________ 140.zła_zła_zła______________________________________________________________ 141.trendy___________________________________________X______________________ 142.*Monika*________________________X________________X______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd 134.novata__________25______________________________________________________ 135.niun_ia_________________________________________________________________ 136.aga.d1__________20______________________________________________________ 137.Ana17__________________________________________________________________ 138.grawi_____________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y____________________________ 139.ania_doniczka___16______________________________________________________ 140.zła_zła_zła______________________________________________________________ 141.trendy___________________________________________X______________________ 142.*Monika*________________________X________________X______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................... 🌻 .R.E.K.L.A.M.A. 🌻 .......................... ZAPRASZAM NA FORUM WSZYSTKICH, KTÓRZY NOSILI, NOSZĄ, BĘDĄ NOSIĆ ALBO ZAMIERZAJĄ ZAŁOŻYĆ STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora co bylo w m?? nie ogladałam bo pisze tak streszczenie małe bym poprosiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- - oglądałam jednym okiem ale spróbuje Ci streścić :) \"Piotrek chciał zrezygnować z korepetycji z tą małolatą, ale Honorata - matka - go zagadała, żeby dalej ją uczył, bo są posteępy w szkole. Dała mu podwyżkę. Do Hanki przyjechała Jolka. Jest w ciąży - wpadka - ze swoim szefem i umówiła się na zabieg, bo on nie chce uznać dziecka. Marek jest zły, bo sanepid czy tam coś nie pójdzie do Petera na kontrolę, obawia się, że Peter \"załatwił\" to sobie. Teodor przyszedł do Janeczki i ta się mu wypłakała w ramiona. Ta nowa laborantka zaprosiła Rogowskiego na kolację, ale on odmówił, bo chciał się spotkać z Marysią. Marysia odmówiła i on potwierdził kolację z laborantką.Laborantka chciała zrobić na złość Marysieńce i na jej oczach zagadała do Rogowskiego, że za 2 godz. się spotykają\" To chyba najważniejsze :D Mam nadzieję, że zrozumiałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie ma mnie chwile a tu oczywiscie życie toczy sie dalej :) ski tez chce fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora... zapomnialas o najwazniejszym- ze ta uszata blond idiotka bedzie brala rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje czuje sie jakbym ogladała;-) jeszcze tylko napisze o wdach i kończe na dzis, to sie zmobilizowałam, jutro troszke wstęp rozwine i charakterystyke i oddam to w czwartek:-), ale na czwartym roku bło beztrosko;-), az strach pomyślec co mnie czeka po studiach wtedy to sie skonczy beztroskie zycie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora juz w czwartek:-D, ale super juz sie nie moge doczekac, szybko mi minie czas do czwartku:-), mam sporo zajec, trzeba skonczyć badania i pisanie:-) Kiecka już gotowa, trzbabyło góre zwezic, i jest juz ok, jeszcze tylko rajstopki musze kupic, apropo zakupów, dzis chciałam cos dla chłopaka poszukać i znalazłam bluzke dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam aparatka jeszcze raz;-) dawno nie uśmiałam się jak czytając rozmowę Calej i Słoneczka. Naprawde, możecie w kabarecie wystąpić;-) no jutro nartki albo szpital D: tzn uparłam się żeby jechać na narty chociaż noga mnie dalej nap.... boli :P No aparatka, czekam na wyrok, czy ze mne aż taki maluszek jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski jeszcze ich nie mam, cos ty kombinujesz z tym wysyłaniem;-) aparatka1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka1@op.pl wysłałam już 2 razy! Wrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły. Ski ale chudziutka jesteś, jesz cos czasem:-), maluszek;-), łana dziewczyna z ciebie:-), i tak bede na ciebie mowic maluszek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spokojnie nie wściekaj sie juz zobaczylam, ja wam powysyłam po alu jakies foteczki;-), szkoda ze na tym zdjeciu nie widac aparatu super pasuje do ciebie aparacik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie uśmiechnęłam się bo wtedy wyglądam jak.. nawet nie mów mi o wadze, jem więcej kalorii nawet niż powinnam, jem, jem , jem i i tak wyglądam jak oświęcim. No taka przemiana materii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka tez tak ma jest taka sama chiudzinka jak ty:-)a zajada calkiem sporo:-), ja mam dobrze nie chudne nie tyje, cały czas jestem taka sama, kiedyś tu pisałyscie wzrost i wage, ja mam 173 cm, i waże 63kg, i czuje sie z tym dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 164 (163,5) i hmm zaraz się zwarze z/w juuuż 44 (jupi przytyłam ) wiesz ja juz przez tą wagę się nacierpialam 1) miseczka .. ee niebęde się nawet wypowiadać 2)kazde spodnie udowadniają mi że nie mam tyłka 3)żebra wystają 4)nawet lekkie naderwanie czegoś ciągnie za sobą kilka tygodni a może i miesięcy \"rehabilitacji\" i wiele innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- - a ja mam 170 i chciałabym ważyć 60 kg! A ważę 51 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Nie zagdladam na forum z taka czestotliwoscia jak wy i nie udzielam sie na nim tak bardzo, bo roznie to u mnie z dostepem do neta, ale jak juz zajrze to mam niezly ubaw z coniektorych rozmowek;) Cala i Sunshine -wy to jednak sie doskonale dobralyscie;) Dora bardzo ci dziekuje za karteczke walentynkowo, milutko ze tak bardzo starasz sie integrowac na tym forum wszytskie aparatki, fajna z ciebie babka!;) Wogole wszystkie jestescie wspaniale;) i przyznam, po obejrzeniu wszytskich foteczek ktore od was otrzymalam (wielkie dzieki za nie)-ze kazda bez wyjatku jest bardzo zgrabna i urocza;) Nosze sie z moim aparacikiem juz prawie 2 tydzien, bywa roznie- raz lepiej raz gorzej, denerwuja mnie te druciki, ktore czasem rania mi policzek od wewnatrz albo jezyk. Zauwazam ze leciuteno zaczynaja mi sie przesuwac \"3\"-zrobila sie taka minimalna szpara miedzy zebolami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarra a dostałaś ode mnie zdjęcie? rozpoznasz je po ufo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jakbym miała cos sobie odjąc to troche tyłka;-), ale co tam nie przeszkadzam mi tak jak jest, juz mam dość pisania na dzisiaj, pracy oczywiście, zaraz zmykam do łóżeczka jeszcze poczytam jakies madre książki naukowe natchnie mnie na jutro;-), dobry wieczor agarra:-) z aparacikiem tak jest raz lepiej raz gorzej;-), cześciej jest jednak lepiej:-) Ski zobaczysz przytyjesz:-) moze z Sunshine sie dogadaj o tych winogronach czy czyms;-) To prawda Dora kochana jest gdyby nie ona nie byłoby nas wszystkich tutaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki i do jutra:-),A właśnie dziś jak jechałam samochodem to na swiatłach przede mna stało srebrne auto z kolorowymi literkami bylo napisane \"Cala\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ski- dostalam dostalam;) wielkie dzieki. Ladna z ciebie dziewczyna. Jestes szczuplutka, ja tez taka kiedys bylam, w zasadzie dalej jestem drobnej budowy-ale akceptuje swoj wyglad. mam 168 cm i waze 51kg. Ski napewno masz bardzo dobra przemiane materii i dlatego ciezko ci przytyc. Mam tak samo;) Moge sobie pozwolic na wszytsko, niczego nie musze sobie odmawiac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac z lekkim głodem bo nie chce mi się jeść a to dlatego ze jeszcze bardziej nie chce mi sie myc później zebów, juz wieczorne dokładne czyszczenie sie odbyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×