Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

NIe taka wiejska- urodzilam sie w bydzi gupku. a blizn mam duzo, chcesz obejrzec? jedna nawet od noza:D dresiarskiego noza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* dzięki! Ja właśnie od przemarźnięcia złapałam to hujostwo:o Teraz jak przemarznę to już wiem, że na noc należałoby wziąć furagin. Mi pomaga Furagin. Jest niezawodny i niezastapiony. Działa wręcz natychmiast. Od antybiotyków się wzbraniam. Pamiętaj o zakwaszaniu moczu (witamina c, herbata z cytryną, sok żurawinowy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fakt umieszczenia stopy z tylu Ciebie\"? No i nadal nie czaję. Albo ja mam problemy z kojarzeniem, albo Ty z przekazywaniem swoich myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dresiarskiego noża? Za co Cię tak potraktował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabyś zobaczyć mojej blizny... Wielka locha na froncie piszczeli. Klej typu super glue, jednak z większą ilością cyjanowodoru (?) wylał mi się na nogę, kiedy mialam założone takie bawełniane dziecięce rajstopy i je zjarał, aż dym leciał, a rozpuszczona rajstopa przyległa do skóry. Po czym zdjęłam rajstope razem z nią :O Historia mojego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora.. przykro mi:( a dlaczego leczysz nie przyczyne a efekty? no bo wiesz moze powinnas pecherzem sie zajac a nie piczka:P to sie da wyleczyc trwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calunia:) blizne na piszczelku tez mam. na lewym:) kilka szwow bylo:) ktore mi sie zerwaly bo nie chciala lezec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 troche mnie nie było ale to wszystko przez moja \"ukochana\" neostrade -całe szcęście w walentynki bierzemy rozwód :) :) od srody bede na tydzien odcieta od swiata ale jakos to przezyje ;) Cala spóźnione zyczenia urodzinowe- wszystkiego naj naj naj ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dora dziękuje za kartke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kartkę o ale fajnie :) Dora:** wysłałam ufo do: Dora Agarra Cala Kasia aparatka1@op.pl MalutkaMałaJa do kogo jeszcze? a teraz wysyłam do aurora102 ;-) ktoś jeszcze chce ufo?:] ale niektórzy mówią smigol, do wybory do koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 🌻 ❤️ nie ma mowy zebym was opusciła :) na razie zrezygnowałam z neo wiec w srode mnie odłacza - podpisłaam umowe z nowym operatorem ale to moze potrwac nawet 2 tyg zanim znowu bede miala neta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to fajnie :) A jaki ten drugi operator? Co to? Radiówka może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, ja też na lewej :) Masz kropka na prawym półdupku, ja na lewym, masz bliznę na lewej piszczeli, ja też na lewej... To oznacza, że jesteśmy sobie przeznaczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie spotka Sunshine z Cala to nie mozna nadarzyc z czytaniem;-), Dora to straszne co piszesz o tej ósemce, jakie podłaczenie krwi???Ja musze usunąc do aparatu bez tego mi nie załozy, współczuje a nie da sie jakoś poprawic tej krzepliwości???, Jak ten zabieg jest konieczny to nie odkładaj , bo to jeszcze powiekszy stres i strach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- A czemu musisz wyrwać do aparatu? Przecież to w niczym nie przeszkadza, hmmm... To o podłaczaniu krwi te pewnie chodziło, ze jakbym mocno krwawiła to by mi podłączali krew :O Straszne! Muszę jeszcze rz zrobić to badanie krzepliwości krwi :-( Czytałam w necie, że jedną z przyczyn niskiej krzepliwości jest m.in. niedobór wit. K. Może by zacząć łykać? Nie wiem juz co robić. Ja bym sie na razie wstrzymała z tą ósemką. Ale czemu ją trzeba wyciąć do aparatu? Później nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala i SUNSHINE :) Jak to ładnie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze ja wyrwać bo jeszcze nie wyrosła, i jakby mi ortodontka wyrwała 6 to co jak zacznie rosnąc 8? straciłabym jeszcze 8, a tak strace jeden zabek którego i tak nie mam:-) Sunshine biedactwo, co te twoje ząbki takie delikatne, albo ta ortodontka drastycznie je traktuje, trzymaj sie dzielnie. Ski nie dostałam zdjęc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bede tesknic ❤️ Dora przechodze na Netie bez ograniczeń transferu ,bo w neo 15GB starcza mi na jakies 10 dni a nie miesiac i pózniej musze czekac nawet kilka minut zeby mi sie jakas strona otworzyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do ósemeczki, ana nie wyrośnie normalnie raczej rozwaliłaby korzeń od 7, dlatego ja bede usuwała:-) to juz ostatni ząbek do wyrwania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... aparatka-, mnie już zębole nie bolą :) No prawie ;) Lekko przy nagryzaniu, a tak to już w ogóle :) W ogóle to zajebista jestem:D Zapomniałam wymienić końcówki probrith na ortho:) Przez prawie tydzień myłam ząbki i aparat zwykłą, a ortho leżała smutna w szafie;) Dzisiaj nastapiła oficjalna zamiana końcówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE, a Ty masz wątpliwości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez musze sobie kupic ta ortho, ja mam takie normalne i tez dobrze szoruja:-), a widzisz a nie mowiłam ze przestanie bolec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×