Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Ty Paszczaku okropny! Olałaś mnie! Najpierw dawałaś buzi, a później pożuciłaś i poszłaś spać :( Czuję się taka... taka niekochana :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no, aerobik w wodzie :) Proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh gupolu no naprawde zle sie czuje. a Ty nie umiesz obierac ziemniakow to myslalam ze zdaze sie wyspac zanim wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - jeszcze ja daje rade przyszlym aparatkom - zrobic zdjecia zwykle i RTG paszczy przed leczeniem, najlepiej wycisk tez - z datami i trzymac w domku. Czasem (odpukac) zdarza sie,ze lekarz cos spartoli za przeproszeniem (czytalam o tym i az po mnie ciarki przeszly) a cala dokumentacja jest u lekarza. Wystarczy,ze ja usunie i nie macie dowodu,ze zle leczyl... Ja jestem ciekawa - poprosze tego dentyste co mi wpuscil cos tam w zuchwe,zeby mi ODDAL moje zdjecie RTG sprzed leczenia. Ciekawe,czy to robi :) W ogole zdjecia RTG, wyciski - to jest u dentystow,czy orto,ale tak naprawde jest wlasnoscia nasza, (zaplacone zreszta) wiec mozemy w kazdej chwili zazadac wydania... Ja niestety glupol jestem i nie zabezpieczylam sie w ten sposob przed leczeniem, nawet zwyklych fotek zgryzu i buzi (np. profilu) nie mam... Ale przemyslcie, bo niejedna z nas miala watpliwosci... Leczenie jest drogie i bolesne. A zle leczenie moze miec zle skutki - jak zmiana ksztaltu twarzy, pogorszenie wady lub 'zmiana' na inna, rownie ciekawa itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie ciąża :D:D:D Dlatego wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczynki, muszes ie wyspac bo miałam noc pełną wrazen dzien tez nie był najlepszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża, ciąża :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, noc pełna wrażeń... mmmmmmmmmmm :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, aparatko, jak mowie, obserwuje moja orto :) Ogolnie jako pacjentka jestem bardzo posluszna, to,ze sie teraz pogorszylo moglo byc zlem koniecznym. zobacze co dalej. Nie bede jej narzucac leczenia, ale znam swoja paszcze i wiem co mi pomoze. Rozszerzenie ch..lernego dolu, bo juz wymiekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia. wykraczesz zobaczysz. i tak mam wszelkie podstawy by sadzic... eeehhhh zły temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ty zboczuchu:-), nie spałam z bólu:-) Sunshine słoneczko trzymaj się wszystko bedzie dobrze:-) Kociulinda, no tak to sie nie zabezpieczyłam wrazie nieudanego leczenia;-), ale nie obawiam sie takich kłopotów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos ciazy... :D Wlasnei czekam na ciezki chwile w zyciu kobiety, neich sie zaczna i skoncza, bo mi staniki tzreszcza w szwach... Co najmniej rozmiar wiecej a i tak jestem biusciasta. Moze to taki dodatek do PMS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE juz milcze i nic nie mówię. Nie chce wykrakać bo mnie zlinczujesz, a tego nie chce... chociaż :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda/// ja czekam az sie zacznie. i niech trwa ile chce... byle sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, doszło:) Zaraz odpiszę ;) Tylko ciiiii, nie mów SUNSHINE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Promyczku, draznilam sie z Toba... Ale mam ochote zrobic glupote jak bede w kraju... Mam dosc cholernych gumek... A pigulek nigdy nie bralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ja juz 100 razy myślałam ze jestem w ciąży;-), był stres łzy i zawsze wszystko dobrze się konczyło, trzymaj sie🌼, uciekam bo jutro nie wstane:-) i znów wolne bede musiała robic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczylam sobie kiedy sie puknac z Kocurem,ale on w trasie bedzie na poludniu. A jak bedzie w Polsce centralnej i na polnocy, to bede na granicy ryzyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×