Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

A wiecie po aerobiku boli mnie tyłek i nogi, chyba działa, trzeba sie wiecej ruszać, doszłam do wniossku ze musze tak chodzic bo jak nie to zastygne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) ale dyskusja wieczorem sie rozpętała jak poszlam spac:):):) ja rowniez uwazam ze aparat to najlepsze co moglam zrobic (lepsze to niz uzalanie sie nad soba ze ma sie krzywe zeby!!!) po wizytach prawie mnie nie boli (bolalo tylko po zalozeniu i to niemocno) a piwko nie tylko na bol:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka wiem co dzis przezywasz ja ledwo zylam w poniedzialek po nartach bolalo mnie wszystko (brak spotku szkodzi) nie wiedzialam ze mam niektore mięsnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma nie jest tak źle da sie wytrzymać, to lepsze niz to co było dzis w nocy, obudziłam sie z bólem głowy i tego okropnego dziąsła, myslałam ze mi eksploduje;-), zjadłam 2 ibupromy i po jakiejs godzinie przeszło, chyba juz dziąsło sie uspokoiło bo sie znów robi twarde takie jak powinno byc:-)zrobiłam sobie dzis wolne;-), w srode za tydzien pójde do ortodontki i jak najszybciej sie umawiamy na ta ósemeczke, nie ma na co czekac:-), moze juz za tydzień jej nie bedzie oby tak było:-) Hehehe, wczesniej sie bałam nie chciałam iść a teraz sie nie moge doczekac kiedy juz ja wyciagna:-), rany tyle zamieszania przez zęby mądrości:-), Emma a ty masz ósemki??, cos chyba pisałas ze jeszcze nie i nie wiadomo co z nimi bedzie, ale nie wiem czy dobrze pamietam:-) Mam nadzieje ze Dora nie wydlubała tego skrzepu:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydłubałam .... bo jestem w pracy, ale mnie korci :P Z górnych dziur wydłubywałam i było dobrze :) Czuje juz po woli smak ropy, fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościcie dzisiaj? A mnie się marzy na kolację pizza z sosem czosnkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora nie wydłubuj tego:-), czy ja poszcze tak, nie jem dzis mieska ale nie głoduje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka nie mam tylko jednej osemki na gorze druga jezeli tylko sie pojawi jest do usuniecia ale orto na razie nie kazala jej usuwac chyba nie bedzie w niczym przeszkadzac na dole mam jedna urosnieta osemke ale ona zostaje bo nie mam z tej strony szostki wiec bedzie przesuwana siodemka i osemka zeby zamknac dziure (tej szostki nie mam moze z 14 lat jak bylam jeszcze w podstawowce sprytna dentystka ja usunela zamiast leczyc!!!!!!!!) a z drugiej strony na dole bedzie usuwana ale na razie nie mam jeszcze aparatu na dole i orto nic nie mowila czy wydlubywac ja z dziasla czy czekac az urosnie i wtedy usuwac szczerze wolalabym zeby kazala mi je usuwac od razu przynajmniej bym sie nie zastawnawiala co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i powiem na pocieszenie wszystkim przed usuwaniem osemek ze jak ja swoja usuwalam to nic mnie nie bolalo i trwalo cale 10 sekund nie moglam uwierzyc ze to juz koniec i nie chcialam wstac z fotela i jak wychodzilam to bardzo dziekowalam pani chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
witam:) ja jeszcze nie wiem czy poszczę, dopiero wstałam i zastanawiam się co zjeść:) aparatka - zdejmuję aparat w okolicach czerwca, więc dla mnie to niedługo:) została mi jeszcze jedna szparka a tak to już w zasadzie się pościągały ząbki do siebie, mają się jeszcze poustawiać odpowiednio i koniec - orto mówi że na pewno przed wakacjami czyli ze jeszcze jakieś 4 miesiące i się go pozbędę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstałam juz poraz drugi bo odsypiałam noc:-)Emma ja na dole nie dam wyrwac, zreszta mam juz aparat i tak ma zostać, jedna juz urosła bo tak jak ty straciłam 6 w podstawowce, a druga urośnie bo dobrze siedzi i mam miejsce:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_miSka_, striping wliczony jest w wizytę. Ja miałam robiony striping przy zakładaniu aparatu i pewnie jeszcze będę miała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tez cos płowała do pierscienia, moze to był ten striping;-), nie mam pojecia jak coś to nie było za to dodatkowej opłaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, pewnie tak. Pewnie miałaś taki lajtowy striping robiony taśmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia czym zawsze zamykam oczy na wizycie ;-)ale to nic nie bolało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że sliczna! Mam identyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala a jak się nosi??, i czy sie nie niszczy w praniu mocno?? moze się skusze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosi się fajowo. Trochę może krótka jest. Nery na wierzchu. Pierze się spoko, na zimno. Tylko trochę tego futra zostaje w pralce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się ze jak bym kupiła to byłaby to taka rzecz której byłoby mi szkoda nosic i zanim by sie zniszczyła to bym wyrosła albo cos:-), albo by sie zmniejszyła w pralce;-), moze sobie odpuszcze ją, ale jest taka sliczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie muszę się powstrzymywać przed zbyt częstym jej noszeniem ;) Tak ja lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że rozmowa o piwku mmmmmmm nie mówcie nawte bo mam ochotkę:) Dziś na Julianach dużo ludzi no chyba ze rano to nie. Ale wyciągi są oblodzone i przykryte puszkiem sztucznym. ech ech, jutro Korbielów, dłuższa wyprawa ide wysłać kewci mój krzywy ryjek i krzywe ząbki:D X-MEN może ty podzielisz się fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, miałaś do mnie jakiś interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, ty mozesz cos o zebach wiecej wiedziec:-), co to jest jak takie dziąsło sie zrobi miekkie i chyba jest tam ropka;-), obleśne ale pytam:-) juz mam takie od niedzieli i mnie troche boli nie wiem co z tym robic, to chyba nie 8 bo by bardziej bolało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Powodów może być kilka np.: zapalenie dziąsła, ropień dziąsła, jeśli mowa o ropie. To się dzieje na miejscu, gdzie wyżyna Ci sie ósemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×