Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

A czy ktos z tego forum spotkal sie z jakakolwiek nieprzyjemna sytuacja zwizana z noszeniem aparatu? Ja raz slyszalem jak moj znajomy cos wspomnial ze balby sie pocalowac dziewczyne z aparatem - zapomnial sie koles ze mowi to komus kto nosi aparat ale ja przemilczalem sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
obserwuję różne fora i ludzie się właśnie tak wypowiadają - przykre dla mnie.. ja mam kosmetyczny, zdejmuję już niedługo, ale wiecie, też mnie razi na przykład jak dziennikarka przeprowadza wywiad w wiadomościach z Kimś Ważnym i wygląda przez ten metal jakby ne miała zębów.. na takich stanowiskach chyba naprawdę lepiej wyglądają niewidoczne aparaty (nie linczujcie mnie proszę:) ) ale ogólnie - przypadki się takie zdarzały i to nie jest fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam moim zdaniem to ze ktos dba o siebie i o swoj wyglad plus o zdorwie zebow nie jest czyms co trzeba chowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta gdyby bylo z ta praca jak piszecie to pracowalyby tylko modelki, bo tu by byl aparat, a tu krzywe nogi, a tu pryszcze, a tluste wlosy.. jest duzo wiecej odrazajacych rzeczy ktore powinny wykluczyc z pracy a jednak nei wykluczaja czyt. cholernie smierdzaca sprzedawczyni u mnie w sklepie osiedlowym spozywczym. toz to sie wyrzygac mozna jak podaje bulki. ale co zrobic, poci sie kobita bidna i mimo tego ze akurat w sklepie spozywczym to nie na miejscu- pracuje. ja tam sie nei spotkalam z niczym niemilym odnosnie aparatu, jestem dumna z tego ze go mam, a co, w koncu to wyraz tego ze dbam o siebie i swoje zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
no właśnie, jak ktoś nosi okulary to nie ma problemu, a tu akurat bywają.. ok, wracam do 187strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta- aparat wyglada lepiej niz ta tandetna \"bizuteria na zeby co to ja niektore panienki nalepiaja:D\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne nie? bo jak sie nosi okulary to sie mniej widzi. a aparat to co niby ogranicza? mniej sie podżera co najwyzej i nie robi sie co chwile przerw w pracy na batona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
no co ty - ja słodycze moge non stop:D kurcze, ale szalałyście - a wieczorne rozmowy hmm.. intymne - powalające:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te nakladki na zabki w ktorych lubija sie ciemnoskorzy raperzy to smiech na sali :) A ja jem wszystko i niczego sobie nie zaluje w szczegolnosci batonikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa BTW- ostatnio widzialam z profilu laske z kosmetycznym i moj mlodszy brat ujal to tak- ojej ona ma garbate zeby:D Wolszczak jaki miala? bo tez wygladaja jakby miala sprochniale zeby z daleka:P kazdy aparat jakos tam widac, mi roznicy nie robi jak wiec mam metal, ale pewnie gdybym sie tym przejmowala to zalozylabym kosmetyczny- zdecydowalam jak zdecydowalam- i tak nie ja placilam wiec wybor nie byl kasa uzalezniony i na razie nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarłoki:P ale bedzie fajnie jak juz pozdejmujemy te stworki nie? juz zapomnialam jak wygladaja moje zeby:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
ja sobie nie wyobrażam jak będzie po zdjęciu... na wizycie jak zdejmuje łuk i każe umyć ząbki bez drucika - mam wrażenie, że zaraz powypadają, ale nie tak "w dół" tylko "każdy w inną stronę":) dziwnie tak jakoś:) piszecie, że nic nie bierzecie po wizytach.. kurcze, ja od soboty na ketonalu i chyba nie zamierza przestać.. fakt - w zasadzie już jedna dziura między 2 a 3 została do "sciągnięcia" więc nieźle się wyprostowały, ale boli też nieźle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila wrzucilem nazwe tego leku w google i wyszlo ze ten lek to jakis niebezpieczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten KETONAL jest silnie przeciwbolowy i tylko na recepte mi jak zakladono aparat to znieczulalem sie jedynie piwem tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
no ogólnie jak sie za dużo weźmie to nieźle kopie:) pisałam kiedyś ja ważę 45kg i biorę forte bo po normalnym zero reakcji.. 1 max 2 na dobę, ale chybabym nie wyrobiła z bólu.. ogólnie - przepisał mi go lekarz, chirurg po dłutowaniu 8 i po kazdej kontrolce przez ok 5 dni się tym faszeruję żeby przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
ooooooooooooo ja nie cierpię piwa!!! fuuuuuuuuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to widocznie malo zeby bola bo nawet do borowania nie biore znieczulenia. Wole zeby chwile pobolalo niz potem przez 3 godziny miec pol buzie zdretwialej. Czy jest ktos kto tez rezygnuje ze znieczulenia podczas borowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
twardziel z ciebie:) ja się nie daję dotknąć bez znieczulenia, eeetam, i tak płacę i tak, to ma nie boleć:) poza tym to takie śmieszne uczucie kiedy to zdrętwienie schodzi, albo jak się wraca przez pół miasta z niedomkniętą buźką bo się nie czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niektore dziewczyny krzywia sie juz na sama nazwe PIWO ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
zależy, ja na przykład nie lubie i już. smaku piwa nie lubię, nie słowa:P w ogole to winko tylko lubię dlatego, dlaczego tylu facetow sie krzywi na słowo "zakupy" etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rewelacyjna riposta robienie zakupow to wybieranie cos sposrod 100 bardzo podobnych do siebie rzeczy. A kryteria wyboru sa dla mnie niejasne i wole w zakupach nie uczestniczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko ja chyba ide powoli spac coprawda na jutro mam urlop ale chce sprawy pozalatwiac i nie spac do poludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
spoko spoko, mi jeszcze 20 stronek zostało, o ile nie padnę przed monitorem:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
D.O.S.Z.Ł.A.M:D do końca topiku oczywiście:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale dp czytania duzo było:-) Sunshine, kopnij w tyłek tego faceta, co on sie na ciebie bedzie wydzierał, tak mi przykro, ze taki jest, nie daj sie krzywdzic🌼 Aparatka z wiekszym stazem, a kiedy zdejmujesz aparat??, pisalas ze juz niedlugo. X-men, ja jak lecze ząbki to bez znieczulenia, zalezy jaka dziurka, ale od czasow podstawowki nie mam dziurek takich do ktorych trzeba znieczulac wiec nie znieczulam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale z was gaduły :D Nie było mnie wczoraj bo byłam na ostatkach :P W dziurze po wyrwanym zebie mam zaschniety skrzep krwi, nie wiem czy go nie wydłubać.....? Bo kiedy on odpadnie? Nie chcę go połknąć :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora wariacie, nie wydłubuj tego!!!! Nie mozna skrzep ma zostac na miejscu, nie wypłukuj ani nie wydłubuj, on tam musi być, nie boj sie nie połkniesz tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _miSka_
thx za odpowiedź a nie wiecie ile może kosztować striping??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wydlubiesz moze sie zrobic tzw. suchy zebodol i bedzie bolało, ja tak miałam dawno dawno jak mi 6 w podstawowce wyrwali, chodzilam codziennie przez tydzien do dentysty i wkladali mi takie tabletki czy cos do tej ranki, a pozniej takie cos jak gabka czy glony;-), juz nie pamietam ale pamietam ze bolało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×