Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

zapomnialam, pomieszalam, pomylily mi sie dni, spierdzielilam przerwe i zamiast 7 dni bylo inaczej.. no wlasnie jestem w szoku bo jutro mi sie konczy przerwa na okres ktory zawsze sie pojawial jak w zegarku- niedziela po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, nasuwa się jedno krótkie słowo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala zamknij sie bo bedziesz matka chrzestna. nie.. ja sobie tlumacze to nadmiernym stresem ostatnio. taka wersja jest nice. mozemy zmienic temat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, powodzenia jutro :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Tak Kociulinda! Miałam namyśli FUKSA :D Ach Ty to jestes domyślna :P A Ty SUNSHINE co sie czepiasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Chcestna nigdy nie bylam, wiec... z przyjemnoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrzestna rzecz jasna :) Seplenienie udziela mi sie na klawiaturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wlasnie, Sunshine, co sie czepiasz? :D :D Serio, zrob test bedziesz miala spokoj. Quick View kilka dni po zapyleniu wskazuje i jest bardzo czuly. Po co sie stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka Chrzestna... Fajniej brzmi! Idę na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, sugerujesz, ze jestem wyluzowana? :) Cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o.... swoje... wszystko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Słońca nie ma mnie :) Dobranoc Kociulinda :) P.S. Zapisuję się na aqua aerobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno mnie tu nie było i pwnie mnie tu nikt nie pamięta. Wczoraj założyłam aparat. Nic mnie nie boli, po dwóch godzinach jadłam frytki. Teraz na sniadanko jem kaszkę bo sie boję ze mi zaraz wszystko poodpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiruni - jak to nikt nie pamieta?! Ja pamietam!!!! Mam Twoje zdjęcia nawet! I czasami ogladam sobie zdj. wszystkich aparatek :) (tych, które mi wysłały) Masz aparacik metalowy? Góra i dół? Opiszesz jak wygladało zakładanie? Jak orto czyści zabki to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina24
hejka wszystkim, za tydzień zakładam aparat(yuppii:)zdecydowałam się już na metalowe zamki ale zastanawiam się jeszcze czy np mogę wziąść do tego łuk kosmetyczny(czy wogóle taki istnieje??) i gumki przezroczyste? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kolejny leniwy dzien :):)):): hiruni ja cie pamietam masz podobna wade do mojej z tym ze moje dwojki po 2 miesiacach noszenia aparatu sa juz w luku jutro mam wizyte kolejna zobaczymy co mi tym razem zalozy:) napisz jak ci sie nosi aparat i czy masz oba na gorze i na dole od razu?? i co masz metal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
hejoo, ale pustki tu były wieczorkiem..:) ina - nie ma czegoś takiego jak łuk kosm. - zamki są kosmetyczne - żeby nie było ich widać, metalowe będzie, niezależnie jaki kolor gumek założysz, ale oczywiście możesz przezroczyste jak najbardziej pozdrawiam aparatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×