Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

don doggy no rzeczywiscie teraz swietnie wygladaja , bo niezle miałes schowana ta dwójkę za jedynka i 3jka tez byla tak o 30- 45 stopni w góre przekrzywiona jesli dobrze patrzałam. No rewelacja!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja he he fajnie byc aparatką pelna buzia :D nawet Mnie nic nie boli:) no moze dzisiaj w nocy bolalo ale poszlam spac wzielam tabletke i nie pamietam :D a co zadziwiajace moje 3 ktora byla u gory looo hooo hoo hoo i jeszcze wyzej jest jus o jakies pare milimetrow nizej Mmm slicznie to wyglada =] szkoda ze na 1 i 2 nie mam jeszcze zamkow i drucika przywiazanego :D i jesc moge prawie wszytsko a wczoraj aparat zalozylam kwestia przyzwyczajenia :D dodala bym jakies fotki ale cyfrowke musze znalesc zreszta moje zabki sa leee bardzo lee :( ale juz nie dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatki szukające pracy ! od poniedziałku zaczynam moją pierwszą po studiach pracę, także nie martwcie się, w aparatach też można :) a wręcz należy :) ależ się cieszę :) szybciej uzbieram pieniądze na dolny łuk :) jak nie zacznę pracować to nie uwierzę więc na razie ze spokojem, nie zapeszam za bardzo, chociaż nie należę do przesądnych :) pozdrawiam, zwłaszcza Was Szukające-Pracy-Aparatki :) niech MOC będzie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) strachliwa prawie trafiłaś :) owszem mieszkam w Poznaniu, ale przeprowadziłam się tutaj dopiero po rozpoczęciu studiów, tak więc woje pytanie czy w mojej miejscowości, było jak najbardziej na miejscu :) ale nie, nie w mojej miejscowości (60km od Poznania) ale w samym Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie:) W samym Poz chyba nie ma dużego kłopotu ze znalezieniem pracy...chociaż nie wiem na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam 3 tygodnie. ogólnie nie wiem jak jest, bo nigdy się tym nie interesowałam. cieszę się, bo przynajmniej zarobię sama również na aparacik part 2 :) zmykam do wyrka :) dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirie................... ja od czasu gdy mam założony aparat to w poznaniu widziałem ok 20 osób z aparatami orto. Widziałem ich min:na meczu lech-zagłębie (fajna laseczka ) , w multikinie, na półwiejskiej,nawet kiedyś jedna laska do mnie podeszła i się pytała o jakąś ulicę. PS : NAJNOWSZE NAGRANIE 50 CENTA (OSOBIŚCIE WOLĘ SNOOPA) ALE UTWOREK TEN JEST CAŁKIEM FAJNY http://www.youtube.com/watch?v=dTCjHUzDWvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracy bede szukała za niecały rok :) bedzie trzeba, bo mam wziety kredycik studencki :( ale dzieki niemu mam chociażby aparacik :)) Dirie gratulacje i oby ci sie dobrze pracowało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybielanie kosztuje róznie , zalezy jakie. Ja tez chialam, ale moja kolezanka i jej mama która jest pomoca u dentysty powiedziałay mi, ze to niszczy zeby strasznie, bo niszczy szkliwo i lepiej zebym jakis past wybielajacych uzywała (ale takich tez za czesto nie mozna stosowac pewnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamaja eee i pewnie za tanie tez nie jest :) ale Mi przez 2 lata nie bedzie potrzebne =] a potem zobaczymy ;) he he mam nadzieje ze przed studniowka mI zdejmą już to cacko :D a i mam pytanie tak ogladam twoje fotki zabków i to biale wokol zamków to klej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd noszę aparat zwracam większą uwagę na druciki u innych. Rzeczywiście w Poznaniu trochę osób nosi (także na stadionie ;) ) Dodatkowo też widzę teraz każdą wadę zgryzu u innych :) Nawet u osób które jak wcześniej myślałam mają proste ząbki - po prostu zboczenie takie, że każdemy w paszczę zaglądam :) Czekam teraz już na kolejną wizytę i na nowe gumeczki - tym razem niebieskie :) Pozdrawiam wszystkich cieplutko 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma pojęcie jak wygląda pierścień na ząb w aparacie stałym. Nie chodzi mi o te od których odchodzi caly aparat tylko taki pojedyńczy, np przy dosztukowanym zębie który tak jak inne jest pod aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziub.................. kurde też zwracam uwagę na uzębienie innych. To już jest zboczenie ale co tam ważne że my sobie ząbki prostujemy;) ps. a byłaś na tym meczu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia ja kiedys szukałam na necie fotek aparacików z gumeczkami i gdzies napotkałma fotke jak kiedys wygladały aparaciki i wlasnie wygladało to jak bys miała na kazdym ząbku pierscien. W okół zabka był metalowy pasek tak od dziąsła do połowy zeba, poszukam jakis fotek na necie ale ciezko bedzie, bo wtedy przez przypadek na to trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy -> Byłam, oczywiście że byłam. Ciekawe ile osób zadrutowanych by się tam znalazło. Od czasu do czasu ktoś mi mignie :) Zawsze się miło zrobi jak się zobaczy \"towarzysza niedoli\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia znalazłam na angielskiej stronie ten aparat widac pierscienie wokół przednich zabków ty pewnie bedziesz miała na jednym zabku cos takiego i bedzie ten pierscien wyzej. Jest na tej stronie http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://library.thinkquest.org/5029/nidcr1.jpg&imgrefurl=http://library.thinkquest.org/5029/history.htm&h=408&w=496&sz=19&hl=pl&start=19&um=1&tbnid=cFuk_keHhGUURM:&tbnh=107&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dorthodontics%2Bhistory%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG zdjecie pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes super, dziekuje ale ja nie mohe otworzyc tej stronki czy mozez zapisac ta fotke i wsylac na lidzziaa@o2.pl jezeli nie to chociaz powiedz czy to nie jest przypadkiem efekt\"caly zab z metalu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziub................. to chyba ciebie widziałem na tym meczu i nawet byliśmy na tym samyn sektorze . tylko ja byłem niżej a ty wyżej . czy jesteś blondynką. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 99% to bedzie cos takiego, ale nie jest zle , widac kawalek zeba wiec nie bedzie ze mam caly z metalu .Dzieki, fajnie wiedziec ze sa jeszcze pomocni ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chetnie pomagam :)) No mam nadzieje ze nie bedzie ten pierscien wiekszy a jesli miał by byc to życze zeby nie za duzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don doggy - nie jestem blondynką, wprost przeciwnie :) Aparatów ci więc u nas dostatek, byłam pewna, że to o inną kobitę (może nawet forumowiczkę) chodziło, ale świat naprawdę mały jest :) Ciekawe ilu jeszcze kibiców się ujawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×