Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Musimy zrobić poznańskie spotkanie wszystkich zadrutowanych...wtedy nie będzie wątpliwości, ze się gdzieś minęliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chętnie przyjadę, tylko w takie miejsce gdzie łatwo dojechać tramwajem, bo ja poznania zbytnio nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszyscy wpakujemy sie do łazienki umyć ząbki po piciu czy czymś takim to ale będzie wesoło heeh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w starym browarze jest jakies fajne miejsce?? Tam wiem jak sie dostac mniej wiecej :)) a moze na rynku, ale tam ostatnio bylam wieki temu. Tylko ja z poza poznania wiec gdzie dokladnie nie zaproponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Browar jest w takim miejscu, że chyba każdy wie jak tam dojechać:) Zawsze możemy z Browaru przejść na Stare Miasto...przeciez to niedaleko;) Tylko kto jeszcze jest chętny na spotkanie oprócz mnie, Ciebie no i Dirie....z poznania sa jeszcze Dzibdziub i Don Doggy:) Dajcie znać czy wy tez jesteście chętni:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama o tym myślałam jakiś czas temu, ale nie byłam przekonana czy to wypali :) Oczywiście piszę się, Stary Browar jak najbardziej, a na jakieś piwko zawsze można gdzieś się potem przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Browarze są chyba jakieś Sfinxy czy pizze gdzie można by usiąść i niekoniecznie zbankrutować, coś zjeść i wypić piwko. Ale teraz jest tak ładnie że może lepiej byłoby usiąść gdzieś w ogródku - na Woźnej na przykład gdzie ceny nie są już takie jak na Starym :) Ale wszystko jest do dogadania, trzeba tylko ustalić jakiś pasujący wszystkim termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie jest Woźna:) Słuchajcie...zawsze możemy się spotkać przy Browarze, bo tam najłatwiej jest sie dostać z każdego miejsca a póxniej gdzieś iść;) jaki Wam termin pasuje?? Mi to wszystko jedno, bo do pracy idę dopiero we wrześniu...tylko na ten weekend wyjeżdzam do rodziców. Podajcie jakiś termin i każdy się wypowie na ten temat:) DON DOGGY!!!ODEZWIJ SIE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca_fe
Witam:D Ja też należę do zadrutowanych;) Mam 24 lata, aparat nosze juz rok, obecnie gora i dol plus rotator na gorze, ktory na szczescie lada dzien mi sciagna (rotator niestety nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy - okolo 2 tygodnie uczylam sie z nim mowic:/ ). Moja wada polega na zbyt waskiej szczece - nie mogly sie pomiescic wszystkie zabki;) wiec ja rozszerzamy. Efekty na gorze sa juz prawie 100%, zrobilo sie miejsce dla wszystkich zebow (nic nie musialam usuwac) i staja prawie idealnie prosto (jeszcze tylko drobna korekta). Teraz trzeba czekac az dol dogoni gore, wiec mam nadzieje, ze to juz niedlugo. Koszt: 1200 gora, 1400 dol, 500 rotator. Kazda wizyta w granicach 40-60 zł (jestem w szoku ze niektorzy placa po 150!!). Nie wiedzialam, ze za zdjecie aparatu sie placi:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca_fe
aaa jeszcze jedno - dla obawiajacych sie o prace: ja tez pracuje i to jako.. nauczycielka (musze duzo gadac i nie ma szans ukrycia aparatu, wszyscy caly czas maja go w zasiegu wzroku;) i nie mam najmniejszych prolemow. Wszyscy traktuja to jak cos normalnego:D Z reszta jesli my bedziemy traktowac nasze aparaty jak cos wstydliwego i starac sie je ukrywac (CO I TAK NIE JEST MOZLIWE) to inni beda to traktowac tak samo; jesli natomiast podejdziemy do tego jak do czegos zupelnie normalnego, to wszyscy to szybko zaakceptuja. Takze wybierzcie ladne kolorowe gumeczki i szeroko sie usmiechajcie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wolne caly sierpien i wrzesien wiec mnie powiedzmy ze obojetnie. Nie moge 22 bo mam wizytę u orto. No i musze wybrac sie do detysty :( zanim zalozylam aparacik byłam i miałam wyleczone wszystko a ostatnio zauwazyłam malenkie ubytki :(( i to z 4ry nawet i nie wiem z kad bo myje dokaldnie zabki nie tylko szczotka ale i wycorkiem i czyszcze nicia i płucze płynem ehhh:( Jak mam takie poczatki to co dalej. W kazdym razie musze sie w koncu wybrac do dentystki i jeszce nie wiem kiedy, a poza tuym to pasuje mi kazdy dzien chocsobota i niedziela tak nie zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-ja chcialabym tez zalozyc,ale slyszalam ze sa drogie?ile tak przecietnie kosztuje taki aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za Starym Browarem wiec miejsce chyba już mamy :) A termin??? Moze za tydzien- nie wiem piatek np. kolo hmmm 16.00 Tak szczelam bo jak ktos nie zacznie to sie nie umówimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolna OsOs
nesca_fe he he za zdjecie aparatu sie nie placi :) Hmm ja tez mialam hyraxa tyle ze nosilam go tylko 5 tygodni bo moja szczenka sie rozszerzyla :D nie wytrzymala bym w nim napewno dluzej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca_fe
No tak wlasnie myslalam ale ktos wczesniej pisal ze placi sie za zdjecie aparatu... stad moje zdziwienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi....mi tez weekendy tak nie za bardzo, bo teraz jak mam wolne od pracy to często gdzieś wyjeżdżam:) Hmmm.a co powiecie na czwarek 16.08?? może byc 16:) Pasuje wszystkim...chyba, że wolicie piątek tak jak zaproponowała Kalamaja:) Don Doggy fajnie, że tez jesteś za:) To czekamy na dalsze propozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachliwa .............. czwartek 16.08 może być ale o 17. a spotkać się możemy przed browarem :) o ile wam pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpek
Zdjęcia rtg ( prawie casting.... hihihi) - zrobione, materiały dla modeli diagnostycznych - pobrane! następna wizyta - zamówiona/umówiona. Cel- piękny, szczery uśmiech nie zasłaniany dłonią Za trzy tygodnie będę miała założone separatory, aby 3 września "uzbroić" mnie w pierścienie oraz aparat na żuchwę. Oby nie było tak słodko założony będzie też łuk podniebienny. Dopiero trzy tygodnie później aparat na szczękę. Czy ktoś z obecnych miał podobną sytuację? jaki był powód takiego schematu leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka21*
hej dziewczyny sledze ten topik juz jakis czas i sama zastanawiam sie nad aparatem jednak narazie brak kasy czy jest tu ktos co niedługo bedzie zegnał sie z aparatem po jakim czasie czy rok wystarczy na wyprostowanie sie zębów ja mam 22 lata i troszke sie wstydze tego ze mam miec aparat wiem ze sa starsze osoby niz ja ale boje sie reakcji i sama nie wiem dlaczego czy ktos sie orientuje ile mniej wiecej trzeba nosic aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę że wystarczy hasło rzucić, a Wy już zorganizowani :) mi nie pasuje godzina 16 bo od poniedziałku mam zacząć tą pracę i niby 10-18 więc wolałabym po 18, a że praca w Okrąglaku to mogę już na 18.20 pod Browar podejść, no problem :) także rzucajcie konkretny dzień, mi obojętnie :) mój chłopak własnie stwierdził że sobie druta przyklei na kropelkę i przyjdzie ze mną na to spotkanie :D heheh fajnie jakby to wypaliło :) znak rozpoznawczy?? hmmmmmmm żelazny uśmiech :D idę spać, rano od razu sprawdzę co tam wymyślicie jeszcze dziś :) dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×