Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

TruskaweczkaGoya - hmm to wszystko zależy od wady, mnie bolało tylko przez pierwsze kilka dni, ale wyłącznie przy jedzeniu, a potem zero bólu i zero kłopotu... no może jest jedynie troche uciążliwy przy jedzieniu, bo wszedzie nawchodzi ale poza tym luuz także nie ma się czego bać :D ziuteczka- no jasne, że nie jest koszmarnie! jest bardzo fajnie:D pamiętaj - aparat dodaje uroku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ważne że boli, że trudniej się je, inaczej się wygląda... ważny jest efekt, który rekompensuje wszystkie, dosłownie wszystkie!! bolączki :) i nic więcej się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdazet a ty co ile masz wizyty, bo pamietam ze miałas po mnie ostatnia, a ja byłam teraaz w srode i sie zastanawiam :) ale wnioskuje ze co 5 tyg. Masz upatrzony kolorek :D Moge ci wysłac kolejna porcje zdjatek z aparatami ale tym razem z buziami :) bo kilka znalazłam na necie. Ja mam teraz fioletowo -zółte gumaski a potem moze pomaranczowo pomaranczowe albo zółto pomaranczowe :) kto wie, sama wiesz jak ciezko sie zdecydowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamaja dawaj te buźki nawet się nie pytaj tylko ślij, ja zawsze jestem chętna na nowe kombinacje gumeczek:) a teraz biorę jaskrawa zieleń z pomarańczą:) może być chyba...zresztą wyjdzie w praniu:D No a co do wizyt to ja miałam tamtą 21 września, czyli mam co miesiąc, bo moja orto raz w miesiącu wpada do naszego miasteczka na piątek i sobotę, obrabia wszystkich i jedzie spowrotem do Poznania(oborników);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heika wszystkim:) zajecia sie zaczely i nawet nie mam czasu wchodzic regularnia na forum i czytac, ale wyrabiam sie... ja tez bylam na kontroli w srode, zmieniala mi i gumki i drut, wiec teraz znowu czuje bol przy jedzeniu, nawet wiekszy niz po zalozeniu, nawet podniebienie mnie boli jak jezykiem dotykam czego nie maialam wczesniej, ale powoli przechodzi....najwazniejsze ze sa postepy co mnie bardzo cieszy:), teraz mam gumeczki koloru....no wlasnie, nie moge znalezc porownania, cos wchodzace w morski, turkusowy, rzucajacy sie w oczy, ale fajnie, bo juz sie nie wstydze animojej wady, a aparat to nawet chetnie pokazuje jak sie smieje, fajnie sie tak wyrozniac :p a dzisiaj chcialam na uczelni zjesc milkiwaya i pomimo ze on taki miekki mialam lekkie problemy, bo mie moje jedynkami nic ugryzc, ale jak to mowia dla chcacego nic trudnego, a zabki na uczelni myje w osobnej kabinie gdzie jest umywalka, jakos nie chce zeby ludzie sie gapili, jak nie musza:) pozdr aparatki i aparatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdazet nom wysłałam. moze cie zainspiruja na kolejny misz-masz :D gabi nom ja nie mam mozliwosci kozystania z osobnej umywalki, ale jakos dałam rade :D acha nom pokaz swoje nowe gumeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) przed tem miałam zółty później błekitny a jeszcze później błękitny i żółty na zmianę ale jakoś tak ukraińsko wyglądał aż przyszedł czas na niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała lenka a to fajnie :) jak masz fotki z poprzednich wizyt to chętnie zobaczymy :D a na marginesie twoje zabki slicznie wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia22
Cześć dziewczynki :) Przymierzam sie własnie do załozenia aparatu bo jak sie domyslacie mam krzywe ząbki. Tzn jedna krzywa dwojke z przodu. Wertuje ciągle fora o aparacikach czytam i czytam i pomyslałam ze sie wpisze :) W temacie aparatów jestem zielona ;/ ale wiem co znaczy nbie moc sie szeroko usmiechnac dlatego uprałam sie teraz i załoze sobie aparat, troche sie boje reakcji otoczenia bo mieszkam w małej miejscowosci, gdzie sie wszyscy znaja, i jakos tak bedzIe dziwnie bo u mnie nikt tego nie ma tylko ja bede chodzic z drutami na zebach :( no i praca, miesiac temu zaczęłam jeszcze dobrze sie nie zaklimatyzowałam a niedługo wparuje z drutami heh ale musze bo juz nie moge tego zeba krzywego, powiedzcie mi jesli jest ktos z lublina lub okolic i mogłby mi polecic jakiegos ortodonte i podac cene takiego cuda byłabym wdzieczna, kurcze no.... boje sie tego aparatu ;/ ;/ pozdr basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko nic sie nie bój, bedzie wszystko dobrze najważniejszy krok juz podjęłaś-zakładasz witaj w gronie zadrutowanych hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek
Witam wszystkich:* W poniedziałek bede miała aparat...poki co mam separatory, które strasznie mnie bola;/a dodatkowo usuniete dwie górne 4...no i tu mam do Was pytanie..ile mniej-wiecej zajmuje czasu zejscie się dziury i czy pozostają szpary? Pozdrawiam p.s. jak myślicie jaki kolor gumek sobie wziać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiaczek! ja tez miałam usunięte górne \"4ki\" noszę niecałe 2-mce i jednej szpary juz nie widać z druga walczę ale poprawa jest niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIACZEK jak chcesz powysyłam ci zdjatka z kolorowymi gumeczkami -moze ci pomoze przy wyborze, musisz tylko dac emaila juz kilku dziewczynom je wysyłałam :) niektorzy z nas maja takrze swoje zdjatka linki do nich sa wnaszych stopkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek
;) to mój mail: kozanna@onet.eu mam nadzieje, że mi też się szybko zejda...;) boje sie troche reakcji znajomych...ale czego się nie robi by mieć uśmiech hollywood'skiej gwiazdy;) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia222
hej napiszcie ile dni bola zeby po zalozeniu tych gumek przed zalozeniem aparatu wczoraj zalozylam i koszmarnie boli nawet leki przeciwbolowe nie pomagaja w srode mam miec zakladany aparat nie wytrzymam chyba sama sobie je zerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiaczek na znajomych to Ty się nie oglądaj, Twój uśmiech Twoje zęby, zejdą sie zejdą przed chwilką była u mnie kumpela i dopóki jej nie powiedziałam nie zauważyła pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Wszystkie aparatki:) W poniedzilek mijaja 3 tyg odkad mam rozszerzacz na szczece.. to byly moje najgorsze trzy tygodnie zycia.. Ale jade we wtroek do mojej orto,nich mi to zdenjmuje,bo ide na wesle i nie mam zamiaru sobie wiecej seplenic ;p Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynnnnnka
Hey, ja juz aparat gorny mam rok czasu a dolne mam 9 miesiecy i za 2 miesiace bede miala zdejmowany :) bardzo sie ciesze ze juz mnie to ominelo :D ale byla straszna meczarnia hihi, jak widac nie bede miala 2 lata aparatu bo az tak krzywo nie mialam ale dla mnie to byla zmora i sie nie usmiechalam hehe :D moge pokazac efekt po tylu czasu ale musialabym miec meila i bym wyslala jakby ktos chcial :) pozdrawiam papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruuuszynko! Jestem bardzo ciekawa efektów oto moj meil myszas05@wp.pl, ja dopiero =zaczynam przygodę, która ma tez potwtrwać około roku pozdrawiam!!! piękna niedziela się zapowiada papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia222
dzisiaj trzeci dzien od zalozenia gumek przed zalozeniem aparatu juz nie jest tak zle bol nie jest juz taki jak wczoraj,jeszcze trzy dni i aparacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia zobaczysz jak szybko zleca 3 dni, pewnie juz sie denerwujesz- bo ja tak miałam, przed założeniem nawet mnie brzuch z nerwów rozbolał hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future
Kurcze... czytam sobie te Wasze wypowiedzi i dostaję stracha:p Od 7 dni mam te śmieszne gumeczki separacyjne, na początku trochę bolało, teraz już nie:D A w środe mam mieć zakładany aparat na dół i ten rotator, którego najbardziej się obawiam, a słyszałam, że trza go nosić ok. pół roku... wrrr... i mój problem jest taki, że nie wiadomo czy on pomoże... inaczej dwie 4-ki wylecą:P Może lepiej od razu wyrwać i się nie męczyć? I jeszcze to seplenienie... Pozdrawiam i gratuluję wszytkim odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczkagoya
klamaja- mogła bys wysłac mi tez te zdjęcia, była bym Ci bardzo wdzieczna, chce sie przgotowac troche do tego widoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×