Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość martaaa1102
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Nigdy nie myślałam, że ktokolwiek będzie miał wątpliwość nad założeniem aparatu na krzywe ząbki.- A jednak. ;) Ja bez zastanowienia ruszyłam do ortodontki.;P Na pierwszej wizycie odlewy, zdjęcia itd. Wiecie o co chodzi. ;D Przecież niektórzy z Was są już weteranami i wiedzą na ten temat wszystko! ;)[ Pewnie nudzi Was już odpowiadanie na te same pytania ;D hihi..] Przechodzę już do sedna. :) No więc, na końcu pierwszej wizyty miałam sobie wybrać termin następnej. I na następnej wizycie miałam zakładany aparat. ;D Co to było.. Ulala ;D Czekanie mnie cholernie niecierpliwiło.;P Ale, gdy nadszedł już ten dzień, to powiem szczerze miałam pietra. ;D Ale jak się okazało niepotrzebnie. :) Aparat mam założony od 2 tyg. i 3 dni. :) Jestem z niego bardzo dumna. ;) Hmm.. mam jedno pytanie. Czym różni się aparat Damon od Damona2,3? Pozdrawiam wszystkich zadrutowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Fanta88 hehe troszke sie pokrecilo :) zamiast gorny jest dolny od 17.05.2008 metalik/1300,- rok produkcji 2008 , góra za okolo 3 m-ce, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> mariemi co do wieku to przypatrz sie uwazanie :) Najwazniejsze to wygladac dobrze i czuc sie mlodo niezaleznie od wieku :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykas Tak też myślałam że coś pokręciłam :P teraz dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102 ->> ja nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek bede miała wogóle aparat :D Też ruszyłam do ortodonty od razu jak mi to powiedział dentysta :D Teraz nie moge sie doczekać założenia :D A jak przyjdzie co do czego to pewnie bede miala tak samo jak ty :D NAJGORSZE TO CZEKANIE GRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madza14102
no wlasnie w 100% zgadzam sie z justka_pl. nie zniose juz tak dluzej czekac... jak moja mama dzwonila do ortodontow to prawie zaden nie odbieral...pewnie wszyscy sa na urlopach ;((((( a dlaczego uwazacie ze na poczatek takie mniej rzucajace sie w oczy ligaturki?????prosze o odpowiedz buziaki ;*****;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madza14102
u Was w Waszych miastach tez tak jest duzo ortodontow wyjechalo na urlopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> justka_pl a u mnie to było tak dziwnie, bo chciałam się urwać z lekcji i akurat moja koleżanka szła do dentysty wyrwać zęba- poszłam z nią. ;D I ta pani się pyta czy ja też do pana.;D A ja, że nie. A on, że nie zaszkodzi sprawdzić. Powiedział mi, że mam zdrowe zęby, tylko przydał by się aparat na te moje krzywuski.. ;) hihih. Ja mam na dole prościusieńskie ząbki, dlatego powieedziano mi, że jeżeli zaniedbam moją górę to pokrzywie te dolne. ;D Wyszłam nic sobie z tego nie zrobiłam. ;) heh.;D Któregoś dnia mnie tak natchnęło, załatwiłam sobie adres ortodontki. ;) Bardzo miła kobitka. ;P I tak mi do dzisiaj zostało. :) Teraz będę miała piękny, zdrowy uśmiech. Ale zanim dojdzie do oczekiwanych rezultatów troszkę minie. ;D Mam nadzieję, że u Ciebie równie szybko zleci i będziesz w naszym gronie aparatowców. hihi. ;) A jaki aparat chcesz mieć? Taki ten z gumkami? ;) Buziaki;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> madzia14102 No pewnie, że tak. Wakacje są- wszyscy na urlopach, a my żyjemy w stresie, co będzie jak coś się stanie.. ;P hihi Dlatego, jem teraz rzeczy, które nie powinny uszkodzić mojego aparaciku cudownego. ;D Będzie dobrze, musi być dobrze. ;) Im też należy się wypoczynek.! ;) Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102 ->> Noo ja poszłam ogólnie do dentysty do plombowania, nagadał mi i tak jakoś wziełam to do serca :D :D Ja też mam nadzieje, że mi szybko zjeci i wogóle wszystkim nam zleci szybko :D jak bedziemy tutaj pisać na forum hihi :D :D To pomaga duchowo ^_^ ^_^ Odnośnie urlopów to hmm mój ortodonta chyba nigdzie nie wyjeżdża... to raczej przezemnie mam tak odległy termin :D booo jade na obóz :) :) :) Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> justka_pl no widzisz?- ważne, że wzięłaś się do roboty. ;) I już 7 sierpnie będzie po wszystkim ;D :) Moje pierwsze wrażenie było dość dziwne, nawet powiedziałbym zaskakująco dziwne. Miałam pełną buzie i miałam wrażenie, że zaraz mi coś wyleci, bałam się położyć jezyka, bo myślałam, że sobie coś uszkodze. Nawet bałam się wziąść łyka picia. I uwaga! to moje spostrzeżenie. ;D lepiej pije się ze szklanki, niż z kartonika przez rurkę.!;D hihi Starsznie się śliniłam przez pierwsze dwa dni. I nie umiałam mówić. ;) Mogę już wszystko jeść. Tylko ja mam dość nietypową sytułację, bo na piątkach mam taki lakk, i mogę gryżdź tylko na nich.;D A staram się tego unikać, może to trochę z obawy przed uszkodzeniem?- sama nie wiem. ;) Będziesz miała aparat z gumeczkami? ;D - pytałam już, ale nie odpowiedziałaś. ^^ Buziii ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa1102 ->> Nooo najgorsze to te pierwsze dni :/// Aaaale chyba przeżyje mam nadzieje! Tak Tak z Gumeczkami (chyba :D :D ) Noooo ten metalowy too hmm z tego co wiem to są też bez gumek ale hmmm sama nie wiem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie;p a to każdy aparat ma kolorowe gumki? czy sa takie \"bezgumkowe\":P bo mi maja założyc metalowy:P ale o gumki nie pytałem:P ale ja chce gumki:P wiec czy istnieja takie bez nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
---> justka_pl No jasne, że przeżyjesz kochana. ;) Nie ma innej opcji. hih --->**Filip** Nie każdy aparat ma kolorowe gumki.;) Mój jest bez gumek. :) Metalowy i prosty w użyciu. Nie musiałam usuwać żadnych zębów, bo za pomocą właśnie jego, łuk zębowy nabiera prawidłowych kształtów. Całe szczęście!- bo diabolicznie boje się dentysty.;D aleee Ciiiiii .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja już drugi dzień męczę się z obtartym policzkiem:( i mam już szczerze dość. Na obtarcia nawet wosk nie pomaga;( Czasami to mam takie czarne myśli, w których bym chętnie pozbyła się tego aparata i wyrwała go. No, ale cóż bo skoro boli nie można mieć innych. Nie dam za wygraną, wytrzymam:) Wy też tak czasami macie, żeby przerawć jego żywot w waszych ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja już drugi dzień męczę się z obtartym policzkiem:( i mam już szczerze dość. Na obtarcia nawet wosk nie pomaga;( Czasami to mam takie czarne myśli, w których bym chętnie pozbyła się tego aparata i wyrwała go. No, ale cóż bo skoro boli nie można mieć innych. Nie dam za wygraną, wytrzymam:) Wy też tak czasami macie, żeby przerwać jego żywot w waszych ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien Ja na początku miałam takie myśli ale teraz już jest luz. :D Pewnie jak zacznie mnie boleć to myśli wrócą. :P Mnie cały czas trzyma na duchu efekt końcowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88---> to właśnie trzyma przy życiu;) -efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziś przeglądałam net w poszukiwaniu fotek \"przed\" i \"po\" ... to niesamowite jak ogromna jest różnica u niektórych ... normalnie to jak taki mały cud :D ... aż się serducho w środku uśmiecha jak tylko pomyślę że i ja będę mieć kiedyś takie ładne ząbki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykas ----> aha.... faktycznie, nie zauważyłam ;p No a z tym wiekiem to masz racje. Nie ważne ile się ma lat, ważne na ile się czuje :) A ja tak od ok 6 lat czuje się cały czas na 20 ;p A wyglądam na 18 :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 ->> Ja to już wszystkie strony przeglądnełam juz nie mam co czytac :D zostaly mi tylko same fora :D tylko ze tam to jest wszystko co juz wiem i co chwile tylko LUDZIE LUDZI BOLI ZAKŁADANIE? BLA BLA BLA BLA BLA :D masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu pytanie do Fanta88 amam do ciebie prosbe czy moglabys podac mi adresy tych stronek przed i po bo ja nie moge znalezc...;) bardzo bym prosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze piszcie jakie kolorki ligaturek posiadacie bo ja jeszcze nie podjelam ostatecznej decyzji co do tego tematu hehe a wiec mozecie napisac jakie kolorki macie...mam dylemat i tyle. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102 --> a kiedy zakładasz aparacik??? Kurcze musze wam powiedzieć ze straaaaaaasznie mi sie dłuzy czas.... :( dopiero środa...ehh... a aparat dopiero w sobote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia- mi się marzy kryształowy i gumki przezroczyste >moja siostra juz ma i nic nie widac:) musze myśleć o pracy i kontakcie z klijentami. Nie polecam białych na kryztałowy albo ceramiczny. Bardzo źłe to wygląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×