Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

metalowy-1500 kosmetyczny-2000 szafirowy-2300 ja bede miala mieszany,szafirowo-metalowy,cena w stopce.zakladam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalowy-1500 kosmetyczny-2000 szafirowy-2300 ja bede miala mieszany,szafirowo-metalowy,cena w stopce.zakladam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu504 ja na te \"bolce\" mówię haczyki ^^ i służą one do tego, żeby zakładać na nie wyciągi (czyt. gumeczki ale nie takie jakie są na zamkach) ja np. noszę te wyciągi, żeby moją górną szczękę wysunąć do przodu. (Zakładam je z góry na dół) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> PiBi - mialas chyba zastosowane wszystkie mozliwosci ortodontyczne :) Jesli mozesz porownac to czy wygodniej bylo z hassem czy teraz z expanderem? Czy zauwazylas ogromne zmiany po nich? i czy twoj expander wyglada tak? http://www.johnsdental.com/images/ortho/fixpics/npexpander/NPE%20Ni%20Palatal%20Expander.JPG jak posiadasz jakies fotki z okresu przed zalozeniem i w trakcie to beda mile widziane :) pozdrawiam aparaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien---> z tego co wiem to te metalowe ligaturki mają wiekszą siłe ale podobno uwierają bardzo... to masz tak jakby owinięte w ósemke... Hmm nie wiem jak to opisac... Tzn z tego co wiem i czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD--> brrr, może nie będą tak mocno uwierać. Zobaczymy następna wizyta 1, a póki co nadal obciera mnie ta nieszczęsna prawa 3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz umylam zeby i cos na koncu przy pierscieniu mi zaczelo haczyc... kurdcze chyba dryt mi sie przekrzywil... a wosku juz nie mam ... oby mi to przeszlo bo jak nie to wizyta u orto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańsk. nie no,spoko,jestem dobrej mysli,babka wie,co robi.poza tym,moja kolezanka miala wlasnie tam zakladane i wszystko ok.aczkolwiek,gdybym wiedziala o tym wczesniej,to mimo dobrego wrazenia ,jakie wywarła na mnie pani doktor,poszłabym gdzie indziej.no ale zobaczymy.w kazdym razie jutro zakladamy i juz jestem podekscytowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańsk. nie no,spoko,jestem dobrej mysli,babka wie,co robi.poza tym,moja kolezanka miala wlasnie tam zakladane i wszystko ok.aczkolwiek,gdybym wiedziala o tym wczesniej,to mimo dobrego wrazenia ,jakie wywarła na mnie pani doktor,poszłabym gdzie indziej.no ale zobaczymy.w kazdym razie jutro zakladamy i juz jestem podekscytowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird---> ja jestem fajniejsza, bo nawet nie wiem jak nazywa się moja orto :] w następnym tygodniu zamierzam jednak się dowiedzieć nie tylko jaki będzie plan leczenia, ale także jak ma na nazwisko :P dzisiaj padł chyba rekord postów :D szkoda, że niektórzy ludzie wykruszają się... jedni przychodzą, inni odchodzą... pozdrowionka zadrutowani!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
co to, to nie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to nie wiem czy bede miała aparat z ligaturami czy bez? :D Może to przez to podekscytowanie nie zważamy rzeczy na takie info? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite sa te filmiki na YouTube. Aż strach co ci ortodonci robią z ludźmi. Co ciekawe my ludzie sami tego chcemy i płacimy za to niezłe pieniądze :) A podobają się wam moje gumeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
justka_pl a nie mówiłam :D hihih jest genialna.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
Tak czytam wasze wypowiedzi i nie za bardzo wiem co napisać ;P może lepiej nic nie pisać xD ząbki znów zaczęły boleć :/ ale niesamowicie żuje się gumę w aparaciku, u mnie guma to podstawa ;D pozdrowionka zadrutowani ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys93_xD---> dzięki za linka teraz to przynajmniej wiem w czym rzecz. I coś jak na to patrze to rzeczywiście myśle, że może i będzie bardziej uwierało niż zwykłe ligaturki. Szczerze chyba jestem w stanie to znieść, aby mieć tylko piękny uśmiech:) Wiecie co jeszcze nie było mnie na forum dosłownie 3 h a tu tyle zapisane. No, no my to możemy wiele zdziałać:) pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×