Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość dorota...21
hej wszystkim:) dowiedzialam sie ze bedemiec zakladany rotator, moglby mi ktos z was przyblizyc jego dzialanie? jesli go mielscie to prosze o jakiekolwiek informacje na jego temat. chetnie dowiem sie wszystkiego o nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota...21--> rotator to chyba to samo co hyrax, była o nim mowa kilkanaście stron wcześniej. W zasadzie ten temat ciągle się przewija. Zajrzyj na stronę 607 i dalej, z tego co pamiętam, tam były informacje o hyraxie. Ogólnie rzecz ujmując- hyrax poszerza szczękę. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kurde, nie było mnie kilka godzin a tu tle postów... Hehe :D A rotator to nie to samo co Hyrax - podobne, ale nie wiem dokładnie. Kurka a starzy wyjadacze się zmyli na ament :P Również \"dobrej nocy!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Idzcie spać druciaki!:D Dobranoc :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
dzien dobry:))))wlasnie skonczylam 4 nocna zmiane i teraz w nagrode mam tydzien wolnego, bede sie nim rozkoszowac bezczelnie:Pja sie wcale nie zmylam, caly czas czytam wasze posty, a ze wizyta u orto dopiero w poniedzialek to milcze:)ale jestem na biezaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pro po \"odchodzących druciaków\" wydaje mi się, że odchodzą, bo nie mają o czym pisać, wiecie dla niektórych to forum było po to aby się czegoś dowiedzieć lub rozwiać jakieś wątpliwości czy też uspokoić informując co jest do czego.... a teraz (ostatnio pisane są - nie oszukujmy się --> pierdoły typu \"jakie gumki teraz załozyc\" czy tez \" a czy takie są ładne??\") ludziska!!!!! przecież każdy ma inny gust, a poza tym to takie zwykłe i oczywiste!!!! osobom które mają już jakiś czas aparat, nie chce się pisać o takich głupotkach :P jak ja zaczełam sie udzielać, na forum były poruszane tematy typu : wady zgryzu - co kiedy i jak sie robi, odmiany aparatów, masek, ekspanderów itp - ktos kto sie znał mógł sie pochwalić wiedzą, a ten kto nie wiedział mógł sie czegoś dowiedzieć... no niestety taka jest prawda.... ale przecież nie bedziemy pisać o czyms co znajduje sie kilka stron wczesniej - dlatego druciaki odchodza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWch
Byłam wczoraj na 2 wizycie. Ściągnęła mi sprężynę z dwójki i ją włączyła do reszty a co za tym idzie dzisiaj boli mnie strasznie prawa strona ale jak boli to działa więc się cieszę :D po za tym mam granatowe gumki były różowe ale strasznie zblakły więc wzięłąm ciemniejsze i jakieś takie metaliki. Aha orto podkręciła mi jeszcze łuk i spiłowała taki cement który miałam na 6 przez co miałam zgryz tylko na tych 2 zębach przez 2 miesiące ktos już o tym wspominał ze miał podobnie. następna wizyta dopiero we wrześniu.... :/ a teraz mykam pochłonąć jakiegoś jogurta bom strasznie głodna. he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak misz ma racje :D justys- hmm raczej sama go nie podciagniesz :D mi juz przeszlo to wczorajsze obdzieranie :D wiec nie nawiedzilam mojej orto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Fanta88 dopisz prosze do listy u mnie obok hass/hyrax 450,- a wlasnie robicie sobie rozliczenie wydatkow? ile kosztowalo was leczenie do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja obliczam wszystko ile wydalam na wizyty ile na pasty plyny szczoteczki i inne dodatki wkoncu musze wiedziec skad mojej mamie tyle pieniedzy ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird -- > napisz koniecznie czego mam sie jutro spodziewać, opisz uczucie zakładania aparatu i czas trwania i w ogóle jak sie to odczuwa no wszystko :D ja dopiero jutro zakładam aparacik...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu sie cicho zrobilo... moja mama mi wczoraj powiedziala ze u niej w pracy byla taka jej kolezanka co miala aparat a miala strasznie krzywe zeby i juz efekty sa super. ta dziewczyna byla u orto i ja poleca bo dobrze jej zrobila i chyba tam pojde...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird --> pewnie już w aparaciku??? kurczę, ale nie mogę się doczekać jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszt tak ci to szybko zleci ze ani sie obejrzysz a juz bd na fotelu siedziala i czula zakladanie aparatu :D eh jak ja to pamietam ale szczeze jak sobie tak teraz pomysle to chyba az tak bardzo na niego nie czekalam bo aparat normalka kazdy nosi wiec mnie to nie dziwilo ze mialam zakladany szczeze nawet sie nie cieszylam owszem cos tam mowilam ze fajnie ze bd miec ale nie no bez przesady za 2 lata go nie bd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo odchodzenia starej ekipy \"druciaków\" to w pewnym sensie ich rozumiem, bo skoro wiedzą już wszystko to nie mają już o czym pisać :D Jednak z drugiej strony skoro wiedzą już wszystko tooo mogli by nas troszku podszkolić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z krzywymi zabkami ;D i z pieniazkami nosi tak to mialo byc :D a no i ci co chca miec ladne zeby chyba zakumacie no nie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ta stara ekipa szczeze byla fajna nasza tez jest super jesli moge w niej byc :D chyba ze mnienie chcecie... Ciekawa jestem co tam *Dory* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :D Jednym słowem hmm "kasiaste krzywusy" :D :D :D Noo to były 2 słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście :D Jednym słowem "kasiaste krzywusy" :D :D :D To były 2 słowa :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo Yo Yo :) Widzę jakaś liste "Szindlera" nt. aparatów :) Ja usunełam 3 zeby aby założyc to cacko :P Za tydzień 18 lipca zakładam separatory i po 2-3 dniach aparat. Dołaczam do tematu, pozwolicie ? :) A takie pytanko, ktoś miał usuwane aż 3 zeby do aparatu? Bo tak sie zastanawiam czy to ejst w porzadku :) Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miną mi miesiąc od założenia aparatu ... różnica jest ogromna ! Nawet się nie spodziewałam że aż tak duża. Wiecie jak się codziennie ogląda ząbki po kilka razy to nie zauważa się tych różnic. Dopiero po zrobieniu fotek widzę jak duży krok zrobiły moje ząbki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
PiBi---> Dziękuję ślicznie za odpowiedź:))) Pozderki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×