Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość ona94D
Dzięki Fanta88 Co Wy na to, żeby jeszcze raz zacząć temacik o irygatorkach na ząbki?? ;P ja jakoś nie mogem sie zdecydować i na razie zbieram fundusze na jakiś porządny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy bez nich też można sobie dobrze wyczyścić ząbki w aparacie????? bo przecież nie każdy ma?? bądz miał..i chyba żyje.... nie wiem, niby orto mi zalecił, ale nie mowił ze to konieczne, moja kolezanka jest przed zdjęciem aparatu, a nigdy czegoś takiego nie miała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird --> a co sie z Tobą dzieje???? jak sie czujesz w aparaciku juz prawie tydzien??? ja tylko gryżć nie moge ale ogólnie nie doskwierał mi aparat, nie wziełam ani jednej tabletki przeciwólowej, nie mam pocietych policzków ani warg.. tylko 3 razy użyłam wosku:) już nauczyłam się w nim funkcjonować, ale z jedzeniem ciągle kłopot :P a jak u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo polecam irygrator sama mam :D no i jestes baaardzo zadowolona moze mi sie wydaje ale gumki mi mniej zółkna :D wiec jest super Ah dzisiaj jadlam hamburgera i normalnie tak mnie jedynki terasz bola ze masakra :d mmm no ale teraz zajadam sie orzeszkami solonymi boze jak mi ich brakowalo :D pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska! jestem po upragnionej wizycie u orto z planem leczenia. Tak strasznie bałam się usłyszeć werdykt! A tu suprajzzzzz :D A pytań miałam chyba z milion aż moja dentystka stanęła z boku i zaczęła polewać...razem z asystentką, no i samą ortodontką :P bałam się,że orto nie będzie miała kolorowych gumeczek,ale pokazała mi pudełeczko a tam cała gama we wszystkich odcieniach :D zasugerowała mi aparat z pierścieniami,ale jak wspomniałam o rurkach, to powiedziała, że da radę :) Fanta88--> proszę o wpisanie mnie na listę obecnych ;) rok urodzenia: 1985 ilość usuniętych zębów: 0 data założenia górnego łuku/rodzaj/cena: 30.07.08/metalowy/1400zł data założenia dolnego łuku: po ok pół roku po założeniu górnego czas noszenia: 1 rok do 1,5 miejscowość: Szczecin Się rozpisałam, ale szczęśliwa jestem!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Ja też chce na liste! :D rok urodzenia:1992 ilosc zebow usunietych: 0 data zalozenia gornego luku: 22.06.2008/ Damona/ 2000 data zalozenia dolnego luku: ? data zdjecia: ? czas noszenia: 2-2,5 roku Gorzów Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanta to ja tez chce na liste!!!!!!!! rok ur.-1981-chyba jestem najstarsza;)ale nareszcie moge spelnic to marzenie:):):) usuniete zeby-zero:) zalozenie gornego i dolnego luku-8.9.08 aparat metalowy bez luku podniebiennego data zdjecia-17czerwca08 czas leczenia-rok:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
Irygator to jest jakie coś do czyszczenia ząbków ;) A jeszcze są jakieś tabletki to zębów co pokazują w którym miejscu źle umyłeś ;] chciałam sobie to zakupić ale nie wiem jak sie nazywają i nie wiem jak zapytać o to w aptece;P nie chcę wyjść na jakąś kretynke ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the truth
Chyba tabletki barwiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziś wyrwałam 2 czwórki z dołu, na raz a jak!:) Teraz czekam na decyzję kiedy zakładać. Myślę, że już w przyszłym tygodniu będę świecić blaszkami;) Pozdrawiam all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda wladzia
hej hej ... :)) ja też będe mieć szyny na ząbkach :D:P dzisiaj byłam u ortodontki i robili mi zdjęcia, żeby ona mogła jakieś pomiary robić.. i za ok dwa tyg bedę już wiedzieć co i jak.. i już się boje... :)) hmm i napewno bede miec u gory i na dole ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
a tu co taka cisza ludziska Wy moje.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka, nie jestes najstarsza :) Biedna Fanta..namorduje sie z ta lista :D wszyscy chca na liste :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... a ja myślę że kwestia czyszczenia zębów zależy od każdego z osobna ... mi np wystarcza zwykła szczoteczka i wyciorki ... a ktoś inny woli irygator. :) Lista osób które nie mają wszystkich rubryk w tabeli. xxx_aparatka - miejscowość wAdzia - łuk podniebienny maja-kobietka - cena aparatu, miejscowość Mykas - miejscowość ona94D - miejscowość Bluberry - czas leczenia mdzia14102 - wszystko martaaa1102 - łuk podniebienny bluebird - rok urodzenia, ilość usuniętych ząbków, łuk podniebienny, czas leczenia PiBi - rok uroczenia, czas leczenia Czarne Oczka - ilość usuniętych ząbków (które), łuk podniebienny Nibinwing - wszystko tez mam aparacik - rok urodzenia, ilość usuniętych ząbków, czas noszenia Kayoko - wszystko aneczkaZirlandii - cena aparatu, miejscowość Daaawid - wszystko Wymagająca jestem kurde :P hahaha Jak ktoś nie chce czegoś podawać to pisać wtedy zrobię krechę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farfadette Eee ... nic się nie martw ... ja tam lubię i chętnie robie takie rzeczy. :D A ty będziesz miała aparat na dół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaawid Do naszej klasy to tej liście jeszcze bardzo daleko ... po za tym ja nikogo nie zmuszam żeby się tam wpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat kosmetyczny - Górna szczęka 22.11.2007. - 2200zł. Aparat kosmetyczny - Dolna szczęka 10.04.2008. - 2200zł. czas leczenia - 2-3 lata usuniete cztery czwóreczki o zadnych lukach nic mi nie wiadomo urodzony: 1.1.85 oczywiscie stolica: Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik przeciez tylko zartuje :)) a odnosnie mojego aparatu gdybym wiedzial ze DAMON jest tez przezroczysty nawet bym sie chwili nie namyslal i wzial drozszy ale skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-kobietka
moj aparat to 1500zl i w wejherowie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia z czego sa te zabki. jedyny fakt to sa biale i raczej nie porcelanowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the truth
Rok urodzenia - 1994 lość usuniętych zębów na potrzebę aparatu - 0 Data założenia górnego łuku / rodzaj / cena - 31.03.2008r./damon półprzezroczysty/2200 zł Data założenia dolnego łuku / rodzaj / cena - na razie nie mam Łuk podniebienny - nie mam Czas noszenia - 1,5-2,5 roku Miejscowość - Siedlce. Poproszę o wpisanie mnie na listę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko... zamki koncowe macie na szóstkach czy na siodemkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaawid Aparat szafirowy jest całkowicie przezroczysty, a porcelanowy taki trochę woda z mlekiem. Ja na siódemkach i szóstkach mam pierścienie , a ostatni zamek na piątkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88---> dziękuję za dopisanie danych :) a co do łuku podniebiennego to ni ma i chyba nie będzie,więc krecha :) dobrej nocki druciaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
->Fanta88 Dzięki za dopisanie mnie do listy :) ,a co do łuku podniebiennego to nie ma , więc kreseczkaaa.. :D Buziaki druciaki. :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farfadette>>>>>dzieki, od razu lpiej sie poczulam jak zobaczylam ze taka stara znowu nie jestem;););)oczywiscie zartuje, mi juz za 3 miesiace 27 stuknie, no ale nigdy nie jest za pozno zeby sie uszczesliwic:):) Fanta>>>>u mnie to bedzie problem bo ja mieszkam w Irlandii i place za aparat w euro:~to jest 2.850 a miejscowosc to Galway na dzikim zachodzie;)pozdrawiam z zachmurzonej wyspy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×