Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ojj to współczucia... ja mam nadzieję że jak mi w poniedziałek to założą to do czwartku się uleży bo idę na imprezę i muszę się już dobrze czuć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry . a ja dzis wstalam z okropnym bolem glowy i lewej strony normalnie cos okropnego myslalam ze zemdleje... yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka ja tak miałam po próbach gryzienia, zawiasy mnie tak bolały że nie mogłam buzi otworzyc wogole, i od tego tak strasznie bolała głowa jeszcze... do teraz tak mam, ale juz nie jest tak tragicznie. Ja chciałam zapytac o o coś innego. Pijecie ta kawę ? BO ja od prawie 3 tygodni jestem bez kawy ( bo ze niby nie wolno). To że prawie nie jem to sie juz przyzwyczaiłam, ale tej kawy mi tak paskudnie brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaene oczka, ja pije 2 kawy dziennie mam kosmetyczny aparat i od roku nic się dzieje żadnych przebarwień, a bez kawy dnia nie potrafię zacząc :D (piję rozpuszczalną z mlekiem), a moja orto nic nie mówiła że nie wolno, pozdraiwam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wasnie dla mnei to dziwne, bo dostałam karteczkę czego nie wolno więc tam jasno napisane zeby ograniczyc spozycie kawy i prawie wcale nic pic coli i pepsi. A bez kawy jakos tak... Dziwnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wasnie dla mnei to dziwne, bo dostałam karteczkę czego nie wolno więc tam jasno napisane zeby ograniczyc spozycie kawy i prawie wcale nic pic coli i pepsi. A bez kawy jakos tak... Dziwnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pepsi czy cola nie mam problemu bo nie lubię, ale kawka moim zdaniem spoko, zrobisz jak uważasz ale nie dajmy się zwariować, ja meczyłam sie dobre 3 m-ce po załaozeniu z jedzeniem kuracja odchudzajaca jak diabli, zęby szalały ale przyjemności picia kawy nikt i nic mi nie zabierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Oczka Ja tam nie wyobrażam sobie życia bez porannej kawy. :D Co prawda na początku też uważałam i piłam ją przez słomkę to i tak gumki mi zżółkły. Myślę że kawa znalazła się na tej kartce bo przebarwia jasne gumeczki ale jak będziesz brała ciemne kolory np granatowy to nic wielkiego się z nimi nie stanie. Jabłka też nie można jeść ale jak ktoś się uprze i pokroi sobie to jak najbardziej może je wamać. :D To samo z colą, gumą i orzechami ... zawsze znajdzie się sposób żeby ominąć zakaz spożywania tych rzeczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeszcze mi opuchlizna bo zabiegu nie zeszla a tu w niedziele do pracy :( buuu a najgorsze jest to ze jeszcze nie moge gryzc....a tak mi sie marza tosty :) Czy wam tez sie tak wszystko przyczepia do hyraksa a jak nie to ile mija zanim sie czlowiek nauczy z tym jesc normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) prosze o uzupelnienie moich danych w naszej tabeli:) rok: 1985 ilosc usnietych zebow: 0 Łuk podniebienny: 23.07.08-Hyrax z szynami akrylowymi / 600 zł czas noszenia; 2 lata miescowosc wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstałam ze zdrętwiałą buzią. Nie moge sie przezwyczaić do tych odstających zamków ;(( no i nie umiem jeść :D. Co do kawy to nic mi orto nie wspominał, o coli też nie :D Mówi, że na początku trzeba sie ograniczyć, że nie będzie mi wymieniał 300 rzeczy które nie można jeść, tylko zrezygnować z twardych rzeczy (głównie gryzienia ich przedmini zębami) i guma do żucia, ale jak już sie przezwyczaje to moge jeść wszystko. O ile sie wogóle przezwyczaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---monisiauk ---ja jak juz kiedys pisalem jem wszystko od momentu zalozenia i niestety jedzonko jak kazdemu tez mi sie zaczepia o hyraxa no ale tego to chyba raczej nie przeskoczymy ja sie juz przyzwyczailem.. no ale czasem to mam go dosc a to w sumie dopiero poczatek:) oby szybko zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yh... jutro mam podkręcanie aparatu ;/ czuje że znowu będą papki :P ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl Za tyg zapomnisz że masz aparat w buzi. :P Kwestia przyzwyczajenia. A na pierwsze bóle w aparacie są najlepsze lody !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nibinwing ---->> może masz jakieś fotki z żółto - zielonymi gumeczkami ..... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm relacja z separacji hah:D otóż wszedłem do gabinetu, Pani Doktor chwycila takie fajne niebieskie gumeczki, wzięła takie szczypce fajne i wepchła mi je po między 5. a 6. zęby po każdej stronie i tyle:) i teraz dojechałem do domu i czuję takie rozpychanie:D ale narazie nie boli, ale chyba zacznie;/ no cóż czekam do poniedziałku na założenie aparatu:d mam nadzieję, że szybko przeleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio najedz sie najedz bo później boli jak cholera;/;/;/ aj jeszcze mnie to czeka na dole ;( ale to później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no właśnie słuszna uwaga :D Najedz sie :D :D Wieczorem sie zacznie, albo jutro rano. Noo mnie niestety też to czeka na dole jeszcze :// Nie wyobrażam sobie jak do tego można sie przezwyczaić! :D No ale jak mówicie no to pewnie tak bedzie :D Narazie to masakra. To coś wystające od pierścienia mi obciera język grrr co za dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×