Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

to fajnie - krotko ;) bo dziewczyna z innego forum powiedziala ze musiala 4 miesiace na aparat czekac (od pierwszej do ostatniej wizyty) a ja chce zeby to bylo jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, krotko, szybko poszlo..tylko teraz sobie przypomnialam, ze na pierwsza wizyte musialam troche poczekac..Pamietam, ze umawialam sie telefonicznie i chyba 2 miesiace musialam czekac..czy jakos tak. W kazdym razie mysle, ze i tak w miare sprawnie. To juz prawie rok :) I niedlugo bede miec zakladany dol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. moja mama tez umowila mnie telefonicznie i dzwonila pod koniec lipca poczatek sierpnia a jestem umowiona 16.09 na 9:30.( fajnie do szkoly nie pojde) ;D a pomiedzy 1 a 2 wizytka ile czasu u Ciebie uplynelo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez to, ze chcialam na to wesele bez aparatu, to od pierwszej wizyty do drugiej minely chyba 2 tygodnie. I wtedy zakladane mialam separatory, po tygodniu zakladany aparat i potem juz wizyty co miesiac. A u Ciebie szybko zleci, zobaczysz..Ani sie obejrzysz, a juz zabki beda prosciutkie i bedzie mozna sie z aparatem pozegnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że leczenie ortodontyczne to taka droga sprawa. popyt jest tak duży że ortodonci mogą sobie usytalac tak wysokie ceny. dom mojego lekarza widac z daleka- najlepsza willa w okolicy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam na 1 wizycie wszystko: wyciski, rtg i plan leczenia. I raptem zajelo mi to wszystko pol godz( bo musialam w inne miejsce spacerowac na rtg). A od pierwszej wizyty do zakladania aparatu czekalam 2 tyg, musialam jeszcze zeba usunac. A w tym czasie luka po zebie miala sie zagoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> madzia, jasno-rozowe, mam w galerii, pierwszy raz odwazylam sie na kolorek i jestem bardzo zadowolona. Teraz chyba niebieskie zaloze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxien i farfadette ---> tez chce tak jak wy ze tylko okolo 2 tygodni musilyscie czekac na aparat. farfadette --->mixuj kolorki puki mozesz bo jak zdejma ci aparacik to nie bedzie jak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze teraz z odstepami [ k w i a t e k ] ale jak bedziesz pisac w stopce to pisz zlaczone wszystkie literki i pomiedzy tym nawiasem tez bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede odstawala, bo tez zabieram sie za porzadki:p do uslyszenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia nie masz takich zlych tych zabkow :D jak na moje oko ;) a ja teraz ogladam zdjecia i widze ze ta lewa strona sie do przedu wysowa... i 1 lewa jest wieksza od prawe. bo prawa jest juz prosta w polozeniu... kurde przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia!!! jedni walczą chociazby o takie zęby :D, moim zdaniem nic strasznego u mnie to był czad ale już roczek minął i jest coraz lepiej pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102---> ja tez uwazam ze Twoje zabki sa ok. Chcialabym miec wszystkie juz tak rowne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×