Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Brrrr... Osy są złe:) Kiedyś jedna użądliła mnie w wargę. Możecie sobie wyobrazić jak ona później wyglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja mam szerszenie na strychu:D i mam na nie alergie:D wiec jak kiedys umre latem to wiadomo:P tym bardziej ze ich trasa prowadzi przez moj pokoj:/(jakby na to nie spojrzec mieszkam na poddaszu w bliskim sasiedztwie strychu ktory jest nade mna:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j ajak widzę pszczoł e/ ose to w życiu nie widziałyście takiej schizy. Jeste, w stanie poprostu.... nie no nie będe mówić, uwieżcie mi że na pająki to może fobia jeszcze nie tylko moncy uraz ale pasiaczki... OMG szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzę się pająków, ale nie zabiłam żadnego jeszcze, w ogóle nie zabijam robaczków, tylko wyrzucam na papierku przez okno, albo krzyczę do Chłopaka: weź to, weź to ode mnie. Mam nowy monitor, mówię Wam, super. Zapomniałam już jak to jest widzieć kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, chociaż jedna dobra dziewczynka 👄 Ja kiedyś, jeszcze niedawno w sumie, wolno jadąc rowerem po leśnej drodze patrzyłam na nią i omijałam ewentualne żuki, które się po niej przechadzały. One są takie śliczne! Te ich pancerze 3d w różnych odcieniach fioletu i granatu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, w wargę! Od Ciebie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też przydałby się nowy monitor. Obecny nawala czasami zamieniając kolory, np. czerowny na fioletowy. Daltonista! Muszę go wtedy mocno puknąć, żeby wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczemu nikogo nie ma?! Ja juz zjadłam śniadanio-obiad, więc idę sie ogarnąć a potem do Dziadzi. Buziole 👄 ...i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo jestem :) Mój monitor czasem prawie w ogóle nie widział kolorów, np. czerwonego, a za chwilę był znowu tylko czerwony. Oczy mnie po nim strasznie bolały. Ten nowy za to bije aż po oczch :) . Muszę kontrast trochę zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ma nowy:) tzn nowy dla mnie nowy bo tata go używał i mi dał bo jest dużo lepszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista! ja taką chce! paseczki mmm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa paseczki to moja milosc :D:D Mam juz takich pasiastych w cholere, ale jakos sie nie moge oprzec ;) Tylko te wymiary są strasznie dziwne, i nie wiem czy kupie :( Bo troche za długa wychodzi jak sie mierze... a ja malutka jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! widze ze temaciki ciekawe:) :) wiecie co sie dzis dowiedzialam, ze moj przyjaciel, ktory zanim nasza przyjazn jest juz zapieczetoana jako przyjazn:), kochal sie we mnie, bylismy razem na studniowce i takie tam, troche swirowalismy, co robi???? bierze slub!!! oswiadczyl sie swojej dziewczynie po 9 mcach znajomosci!!! z jednej strony sie ciesze bo bardzo go lubie no i ja tez, a zdrugiej jestem w totalnym szoku i martwie sie o nim bo mam akies takei dziwne uczucie ze to cos za szybko....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"ciuszek\" fajny:) ale jak dla mnie to bez tych napisikow!!!ale paseczki sa fajne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!!!! Zrobiłam dzis Tiramisu ale nie z sera Mascarpone tylko kupiłma twaród kilkakrotnie mielony, dodałam ubita śmietanę i była extra masa. Ale jak dodałam utarte żółtka to zrobiła się zupa :-( Żeby to troche zagęścić dodałam ubite na sztywno białka :-) Ale nakuciałam! Teraz wszystko tężeje :) Mam nadziaję, że będzie jadalne :P Kupiłam dzis 2 pasty elmex przeciw próchnicy, które mineralizują szkliwo (czerwone), chciałam kupić zielone, bo były w promocji, ale tamte były tylko od nadwrażliwości.... Jak będę miała aparacik to kupie sobie plyn do płukania gęby Elmex - dobry jest? Dzis jeszcze będę robic pizzę z kurczakiem i ananasem :) No i z sosem czosnkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia, przekonałam się niejeden raz, że długość znajomości niekoniecznie musi mieć znaczenie. Mam kolegę, który oświadczył się po pół roku, ślub był mniej więcej po trochę więcej niż roku. Teraz są 3 lata po ślubie, mają słodką dzidzię i jest super. Za rok jest ślub moich dobrych znajomych, znają się jakieś 8 miesięcy (może dłużej), pół roku są ze sobą, za rok w marcu ślub. Są mniej więcej w moim wieku. Ja jestem w bardzo długim związku i na ślub się nie zanosi, więc to nie ma naprawdę większego znaczenia. Wątpliwości to my mamy, a jeśli para jest szczęśliwa, to najważniejsze. Teraz już wiem, że długość \"chodzenia\" nie ma aż tak dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, ja mam ELMEX. Jestem zadowolona z tego płynu. Mam 400 ml. Tylko i tak na krótko starcza, używam go dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilo
Ile kosztuje taki aparat mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilo
ale całkowity koszt Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt aparatu zależy od miasta i orto. Pisałyśmy o tym wiele razy. Napiszę jak jest u mnie: 1200 zł - metalowy za jeden łuk 1600 zł - elastyczny za jeden łuk (plastikowy) 1800 zł - kryształowy za jeden łuk do tego dochodzi: 90 zł za zdjęcie, 30 zł za wycisk, około 100 zł miesięcznie za wizytę kontrolną No i jeszcze koszty past, szczoteczek, wyciorków, płynów, nici. Dużo szybciej wszystko się zużywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ ja tez w to wierze, najwazniejsze ze sa ze soaba szczesliwi!:) a ja sie troszke martwie o ichc bo boje sie ze ich rodzicom sie to moze nei spodobac i zamiast ogolnej radosci moga byc newry! a wydaje mi sie ze to takie wazne chwile ze powinny wiazac sie z nimi wspaniale wspomnienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora ja uzywam elmex nakupowlam sobie kilka opakowan z okaji promocji:):):) i plynu tez i jestem zasowolona!!! tylko sa po tym czasem na aparacie takie biale"glutki" ale jak mi MMJ:) wytłumaczyla to reakcja ze slina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, szerszenie?? Ja sie ich boje jak niczego innego latem jak taki leci to uciekam:-(, jak ty mozesz z nimi spać???? a mi dreszcze przechodza, pająki to nic w porownaniu z szerszeniami;-) Cały dziń żułam gume i zeby mnie bola, juz nie bede:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
Dzisiaj dolaczam do grona aparatek :D w kocu sie zdecydowalam go zalozyc... nie bylo tak starsznie w sumei teraz tez nie jest zeby nie mozna bylo normalnie funkcjoniwac:P male rpoblemy sa podczas jedzienia hehe ale czego sie nie robi dla prostych zabkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katekatee
Witam już po szkole, wpadłam tylko na chwilkę widzę że dołączyło kilka osób, mam pytanie do danonek jaki masz aparat?? Ja 14 marca zakładam porcelanę ale tylko na górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis spokoj na naszaym forum panuje....cisza jak ...:):) ja juz zmykam do wyrka!! a propos szerszeni to jeden ugryzl moja babcie :( :( bylo ciezko...ledwo zdazyli ja uratowac!ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo!:) danonek dobrze ze sie zdecydowalas:):) a ile masz latek?? buziaki! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×