Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość katekatee
JA też jeszcze 21 za niecały miesiąc stuknie mi 22 na 5 dni przed urodzinami spełnie moje marzenie, założę aparat tylko już teraz sama nie wiem czy tego chę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ski, nie chciałabyś chodzić do szkoły specjalnej :) . A tak w ogóle uwielbiam swoją pracę. Dostałam dziś kartkę od uczennicy (nie mojej), że już nie może się doczekać kiedy mnie zobaczy. To było niesamowicie miłe. Cala, też miałam ochotę Mu krzywdę zrobić na początku :) . Mam zajęcia u niego w domu. Pracuję z nim od roku. Teraz jeśli zachodzi taka potrzeba podniosę na Klaudka głos, wtedy się uspokaja. Mam kontakt ze specjalistą od autyzmu (niesamowita kobieta) i teraz wiem jak się zachować w przypadku agresji. Zresztą teraz to już nic, teraz jest święty :). Najpierw się troszkę pozłości, a potem wycałuje. Za to Mama próbowała z Nim ostatnio ćwiczyć, to ją skopał i porozrzucał wszystko po pokoju. Ciężka praca, ale za to jest satysfakcja, kiedy w końcu są efekty. Napisałam przedtem post, ale mi go wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwiążę włosy, założę sportowe ubranie, prawie się nie umaluję, to wygladam młodziej. W sumie to nie przeszkadza mi to tak bardzo. Na początku mojej pracy (3 lata temu) rodzice moich uczniów dziwnie na mnie patrzyli. Jedna mama powiedziała, że ja i pani z w-fu wyglądamy jak uczennice. To komplement nie był. Teraz się do mnie przekonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Heh ale Ci fajnie, pewnei jesteś malutka ja jestem wysoka i to bardzo 177, ciągle słuchałam czemu nei idziesz na modelkę, ludzie myślą że żeby być modelką wystarczy być wysoka trzeba mieć łądne zęby!! Ja takich nie mam, ale już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, malutka jestem. Mam 160 cm wzrostu i ważę 42 kg. Noszę rozmiar 34, ale jak jest 32 to czasem lepiej. Dużo chyba z tego ważą moje włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Zawsze tak chciałam, być taka malutka, drobniutka a nie "rasowa blondyna" no ale cóż nie zmienie tego no może ciut właśnie jestem na diecie no i aparat, tym też chce coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam kiedyś teledysk, na którym dziewczyna miała strasznie krzywe zęby. Powiedziałam do brata, a On mówi, że chyba jestem jedyną osobą, która zwróciła na to uwagę. Dziewczyna była ładna i prawie nieubrana ;) . Ale nie byłam złośliwa, tylko na początku zwracam uwagę na zęby u wszystkich i dłonie u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Ja też tak mam i nos pierwsze na noc patrze to nos, być może dlatego że mój jest daleki od ideału no ale cóż jak narazie operacje korekty nosa nie są aż tak powszechne może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam być wyższa:). Tak to już jest. Teraz się lubię, jak mam dobry humor ;) . Jeśli znajomi mówili Ci, że powinnaś zostać modelką, to musisz być ładna i ciesz się z tego. Wygląda jest bardzo ważny. Mówcie co chcecie :) . Ale jeśli wszystkie chcemy mieć proste zęby, więc pewnie też zwracacie uwagę na wygląd. Chodzi mi bardziej o zadbanie niż urodę. Bo ładny może być każdy, wystarczy, że zadba o siebie i uwierzy, że jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos :) . Zaczęłam kiedyś wydziwiać na punkcie mojego nosa. Chłopak powiedział, że jestem nienormalna ;) . Mam jaki mam i muszę się z tym pogodzić. Moja koleżanka mówi, że miała kompleksy na punkcie nosa i stóp. W końcu powiedziała sobie, że musi tak być, bo sama jest duża, więc wszystko powinno być duże, bo jakby wyglądała :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mam na zębach to JEST KLEJ :( (pisałam o tym wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Też sobie tak mówie, wszyscy mi tak mówią ale od jakiegoś czasu w lusterku widze tylko nos, chyba mi odbija na starośc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam kompleksy na pkt swoich stóp... 41 :( nie moge nosić butów troche do szpica a mam je tam chude że raz na 1000 wypraw do skepu może coś kupie, tu już jest nienormalne, ja w ogóle nie patrze się nawet na wyglą tylko to czy jest takie duże i takie wąskie. NIENAWIDZE TEGO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od zęba 3 do 5 na drucie jest pełno kleju, na pon chyba musze isć do orto bo to już chyba przesada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, jesteś wysoka, więc dużej stopy nie widać. Tylko rozumiem Twój problem, jesteś szczuplutka, więc stopa też taka jest. Musisz mieć rzeczywiście problem z zakupem butów. Dziewczynki, wszystkie jesteśmy piękne? Niech tylko któraś powie, że tak nie jest to dostanie w zęby i zameczki się odkleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście dużo go masz. Ale skąd klej wziął się na drucie? Dziwne. Kleju używa się do pierścieni i zamków. Niech orto Ci usunie ten klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Heh zaniedługo też będe pisać o swoich zamkach,klejach i ligaturkach czy jak im tam:0 Apropos dzwonił mój chłopak żebym obejrzałą na 2 Joanne Liszowską że oan ma takie zęby i jakoś żyje Feee jak ona może, ja mam podobną wadę coś między liszowską a cichopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
A wy duże macie wady czy aparat to takie polepszenie ciut krzywego zgryzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widziałaś moja trójka rośnie za wysoko. A na dole mam lekko stłoczone zęby. Nie zwróciłam uwagi na zęby u Cichopek. Liszowska ma chyba coś z jedynkami? tak? Ale uśmiech Liszowskiej i tak mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Kiedyś w pracy kolega powiedział mi że sie ładnie uśmiecham, pmyślałam że jest chory na głowe bo jak z takimi zębami (jak u Liszowiskeij) można mówić o ładnym uśmiechu. Chyba masz coś z głową:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się podoba uśmiech Liszowskiej i Cichopek:) Fakt faktem, mają lekko skrzywione jedynki, ale to im daję właśnie takiego uroku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Jak bym słyszała mojego chłopa, czyli co odbiore sobie urok?? NIe bez tych skrzywionych jedynek będzie więcej uroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Chłopak też powiedział, że mam ładny uśmiech. Oczywiście nie wierzę Mu. Ale dlaczego? Może wcale nie kłamie. Jeśli mamy jakiś kompleks i ktoś powie kompelement, nie wierzymy. A ten kompleks siedzi w naszej głowie, może wcale go nie ma. A co do zębów, to przy wadzie zgryzu aparat jest potrzebny. Aparatu nie nosi się tylko dlatego, żeby zęby były proste. Wada zgryzu powduje też inne komplikacje. Ale nie pamiętam już jakie. Cala jest specjalistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą się dowiedziałam, że moja koleżanka zakłada sobie aparat (góra+dół). Jak usłyszałam cenę to kopara mi opadła! 1600 zł. ... ale nie za jeden łuk! Za dwa łuki 1600 zł.!!! Mało tego od kła do kła będzie miała porcelanę. Nie wierzę! I nie uwierzę do póki nie będzie miało już ich założonych. Póki co jestem przekonana, że jej się coś powaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Ja też nie wierzę, a może myśli że za dwa a się wyjdzie że 1600 za jeden, heh wtedy jej nie będzie do śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Cala a ty jaki masz porcelanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×