Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Emma, nastraszylas mnie, ja teraz pewnie tez bede miala naklejane nowe zamki , bo teraz mam ostatni (rurke) na szostce, a juz mi sie zrobila szpara miedzy szostka a siodemka wiec pewnie czekaja mnie atrakcje:/ ale pierscieni juz mi nie zalozy jak mam rurki prawda??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo to boli to:( i jak ona je odrywa to boli pewnie co? boje sie ze jak bedzie zrywala mi ten zamek z rozchybotanej szostki to zawalu dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabki lepiej:) ale powiem wam cos ciekawszego mowilam moze wczesniej ze moja lewa jedynka wysunela sie przed wszystkie zeby o jakis 1mm i wlasnie to przeklejanie zamkow mialo pomoc w jej powrocie do normy a teraz nie moge sie juz doczekac kiedy to bedzie nawet zaczelam o sobie mowic dziewczyna z zebem na przedzie hahahah wyglada to okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 mam podobny problem jak ty i sie zastanawiam nad tym juz od jakiegos czasu mianowicie u mnie po spionizowaniu zebow pojawily sie przerwy pomiedzy zebami przednimi i teraz one sa przesuwane a pierscienie mam na 6 to co po tym jak te 6 przesuna sie do przodu??????!!!!!!zostanie mi dziura pomiedzy 6 a 7??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 a teraz o przeklejaniu zamkow same odrywanie nie boli, jest to nie przyjemne ale nie boli az tak bardzo boli czyszczenie z kleju zeba to jak uderzenie mlotem pneumatycznym w ząb ale to moje osobiste odczucie i moze ciebie nie bedzie bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka ja nawet o zdejmowaniu nie mysle na razie czarno widze koniec mojego leczenia pewnie w dalekiej nieokreslonej przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, z tego co ja zrozumialam, to pozniej bedzie naklejala zamek na 7 i osemki tez.jak sie przesuna szostki to pewnie naklei na nie normalny zamek a na 7 rurke/pierscien. tak mysle. chyba ze nie zakumalam dokladnie co ona mowila. w ogole chyba naprawde za duza sile stosuje, bo ta szostka mi sie przesunela, ale bardziej jej dolna czesc- wyglada jakby sie miala przewalic, krzywo ja ciagnie ten zamek czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, zobaczysz szybciutko zabek zajmie swoje miejsce:-), na pewno nie wyglada zle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny mam pytanie: orto nie wlozyla mi luku z jednej strony zalozyla gumeczki i druciki i tyle a luk jest pomiedzy zebam a gorna czescia pierscienia zastanawiam sie czy tak moze byc ona zapomniala o tym ja to dzis odkrylam i nie przeszkadza mi to sadzicie ze to szkodzi mojemu leczeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka wyglada fatalnie ale na razie nie sieje paniki jeszcze zaczekam ten miesiac zobacze co mi powie na kolejnej wizycie a moze to sie juz naprawi do kolejnej wizyty bo zeby nie to to juz bym miala slicze zabki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, nie wiem o co chodzi z tym;-), ze nie masz łuku:-), ja tez kiedys myslalam ze ortodontka sie pomyliła i mi nie na te co trzeba załozyła spręzynke;-), ale tylko mi sie tak wydawało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 ten wyciag nosze sukcesywnie mialam od 2 do 2 teraz mi zalozyla od 3 do 3 potem pewnie dalej bo przerwy po kazdej stronie to ok 3 mm to jest sporo wiem ze po usunieciu zeba jest wiecej ale te 3-4 mm wygladaja na pzrednich zebach fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wam to zle wytlumaczylam mam luk zalozony tylko ona nie wlozyla mi go z jednej strony w pierscien i to mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, ja mam taka szpare z przodu miedzy 2 a 3;-), bo dwojka jeszcze troche od tyłu na jedynke zachodzi:-), ale po nastepnej wizycie juz tego nie bedzie:-) A wam tez tak szybko sie zeby przestawiaja, mi tta szpara w ciagu jednego wieczora sie zrobiła:-), mój chłopak nawet to zauwazył;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma raczej wszystko jest dobrze:-), moze sie tylko tobie wydaje ze cos nie tak, podejrzewam ze orto sie nie pomyliła, spokojnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ide kapac sie bo jutro pierwszy dzien na polibude po feriach alez mi sie nie chce:( dobranoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, jesli w tym miejscu nie masz luku(bo ja wlasnie tam mam, przed ostatnim zamkiem, to chyba powinien byc wczepiony w pierscien! mi sie raz wyczepil, sterczał obok i mowila ze z racji tego ze mam tam wyciag to i tak aparat dziala a gdyby nie bylo wyciagu to musialaby wczepic. lepiej zadzwon i sie dopytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro mam wizyte u orto! jakei wziac gumeczki?pomozcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia weź zółte:-), u Cali na ząbkach super wygladaja:-), albo takie lekko fioletowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmienie kolorek, bo juzmi sie znudziły te błekitne:-):-), bardzo podobały mi sie Cali gumeczki jak moja orto bedzie miała takie kolorki to sobie takie wezme:-):-), mój chłopak powiedział ze jak choinka bede wygladała;-), ale on taki juz jest, powiem mu ze błekitne wezme a wróce z kolorowymi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam chec na jakas mieszanke...tylko nie wiem jaka...mialam juz roz i blekit to moze teraz razem??? kurcze nie wiem....orto powinna miec takie pokazowe w poczekalni zeby mozna bylo sobie wybrac wczesniej a nie w sekundke na fotelu! a jaka mieszanke miala cala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz doczytalam ze cala miala zolte, ale nie wiem...jakos mi sie wydaje ze mi to zabki pozolci....czy sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×