Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

anaczka, mozna jeść wszystko co jestes w stanie pogryzc, no pewnie mniej słodyczy nalezy jeść, ja po kawie i herbacie myje ząbki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z tego filmiku ma mega przerwie między jedynkami a ten z lewej (naszej) to hcyba coś go w spodniach drażni bo się tak klepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, extra! Ja też od zawsze marzę o ptaszniku :D Jak będę miała mój domek to sobie kupię :) Mama powiedziała, że go zatłucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z kolei mój Bartuś może go zatłuc:( Ona taki płochliwy jest (Bartuś rzecz jasna:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, ktoś mnie wołał? Cala, ani mi się waż:/ bo nie bede mogla z Toba mieszkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat, to też Bartuś. Jego ptasznik jest malutki na razie. Nie wie tylko czy to samica czy samiec. Samica podobno może żyć nawet 30 lat, a samiec około 2 lat. Kupuje mu robaczki, a jak będzie większy może zjeść nawet kurczaka. Brrr. Ma niebieskie nogi i dużą dupę (jak się wyraził mój brat ;) ). Chodziło Mu o odwłok oczywiście :D . Ciekawe co na to Jego Dziewczyna, za rok najprawdopodobniej dołączy do mojego brata na studiach i będą razem mieszkać. Teraz mój brat mieszka w akademiku z bratem swojej dziewczyny (ten który ma drugiego ptasznika) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Cala a Blend jest w galerii pomorskiej nie? tylko musze sie skupic czy damskie czy ino meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, ten brat Twojego brata dziewczyny to robi za stróża prawa i moralności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja to ja wiem ze tesknilas. juz sie nie boj.tylko nie gadajcie o pajakach (mam arachnofobie):D spotkanie z kazdym pajakiem doprowadza mnei do histerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą fajne są takie pajączki... Takie malutkie, mięciutkie :D Kiedyś już na allegro obserwowałam pajączki. Też malutkie jeszcze były. Ale stwierdziłam, że musze najpierw poczytać coś o nich, zeby wiedziec wszystko co i jak. Jak je karmic, jakie warunki zapewnic i takie tam. I nawet zaczelam juz czytac, no ale ta mama... Wrrr... Twoj braciszek ma nieco ulatwione zadanie brat dziewczyny jako ten bardziej doswiadczony pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshineeeeeeeeeee... Polubisz go zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordo zagadaj do mnie na gg bo nie mam Twojego numeru na liscie (czyt. jestem w domu tym domu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bratem Natalki mój brat chodził do klasy i teraz razem studiują i mieszkają, tak wyszło. Właśnie minęło 26 miesięcy od kiedy są razem, nie spodziewałam się tego po braciszku. Przystojnego mam brata, mówię Wam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa... kiedyś możesz pochwalić się fotką braciszka ;) My sie na pewno nie pogniewamy, prawda SUNSHINE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś :) . Zabiłby mnie chyba, gdyby się dowiedział. A teraz idę do łóżeczka. Zostawiam Was same dziewczynki, bądźcie w miarę grzeczne ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Miłego dnia aparatki:-) Aprpop takich pająków, o których wczoraj rozmawiałyscie dla mnie sa oblesne i nie zasnelabym jakby taki był u mnie w domu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- ja mam takiego pierdolca,ze jak kiedys byl pajak w pokouju mojego brata, a ja bylam sama w domu, to najpierw uszczelnilam drziw do jego pokoju, a pozniej dzwonilam (godzina 23) zabeczana do kuzyna zeby wpadl go zabic:/ sluchajcie mam newsa:) Cala wybrala juz stroj na nasz slub:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani:) widze ze naprodukowalyscie kilka nowych stron:) oj oj i weż i zostaw was choc na chwile...ja dzis jade do teściów a wlasciwie przyszlych tesciow i wroce dopiero jutro a tam neta nie ma:( wiec pozostaje mi czytanie jak wroce:( ciekawa jestem jak wytlumacze ze nie moge jesc cudnych obiadkow tesciowej bo tak mnie bola zeby po wczorajszej wizycie ze nawet jogurcik to problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do tych pająkow.. :D kiedyś myłam lustro i zobaczyłam że pająk chodzi sobie na póleczce pod lustrem. Pierwsze co to przerazliwy pisk z mojej strony, ale nikogo nie bylo w domu a ja jakos musialam sie go pozbyć. Balam sie go zabic wlasnoręcznie,wiec zgadnijcie co zrobilam? Spryskałam go Clinem z alkoholem :O biedny pająk :D ale potem tak fajnie chodzil, że az spadl z tej polki, przestal sie ruszać i wciągnełam go odkurzaczem. Nie wiem,czy juz nie zyl, czy mial takiego kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown też bym tak zrobiła:) kiedyś jak byłam w kibelku i robiłam co nalezy to koło nogi zauważyłam pająka, taki pisk że szkoda gadać (byłam u cioci, ) wszyscy się zlecieli niezły mieli polew:D późnije ktoś go zabił i dobrze. BLEEE chyba też mam fobie kiedyś na lekcji koło mnie zaczął chodzić pająk i zrobiłam takie show że mi uwagę wlepiła nauczycielka :D ugh ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem sadystką :D Ja nawet nie wiem,czy go zabilam :D Zlikwidowalam go i tyle ;) Ale pajaki to jeszcze nic, jak widze pszczołe,a co gorsza ose to od razu oblewam sie potem :o To cholerstwo uzadliło mnie w dziecinstwie chyba z 15 razy i teraz mam taki uraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×