Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kewcia a Cala nie wysłała tobie zdjecia?? miała różowe z zółtym, prześle tobie to zdjecie, chyba sie nie pogniewa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe uda mi sie przesłac cos poczta zacina sie jak to na onecie bywa;-), zobacz sobie na tym symulatorze zółte z różowymi fajnie wygladaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sie zdecyduje na te zolty i roz w koncu komu wierzyc jak nie wam:) tylko prosze o szczegoly:) roz taki jasny blady? a zolty??? przepraszam ze was tak mecze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basha
Ja tez robie sobie aparat!! Boze jak sie ciesze, ze wpadlam na ten topik! Na razie musze duzo poczytac. Ale mam juz za soba pierwsza wizyte, wiem ze mam do wyrwania 4 zeby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Aparatko nie wiem:( czekam do srody na USG:( jesli o tych problemach mowisz. bo ostatnio nakulalo sie sporo innych. na przyklad oblalam egzamin na ktorym napisalam naprawde wszystko i wszystko dobrze. jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze na to ze to jakas pomylka i ze facet zle wpisal do systemu (sprawdzalam w necie) a jesli to nei pomylka to ide zobaczyc swoja prace. pierwszy raz umialam wszystko i co? i nie warto sie uczyc na to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia meczysz, no coś ty:-), pytaj ile chcesz i o co chcesz:-) Różowy taki dośc intensywny, zółty tez taki mocniejszy:-), tk na zdjeciu wygladały:-), co do zółtego to nie bój sie raczej jak cos jest bardziej zółte niż ząbki to same ząbki wydaja sie byc bielsze;-), tak mi sie wydaje:-), ja tez cos z zółtym jak bedzie sobie wymieszam nastepnym razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia, wysłałam Ci aparat Cali :) . Sprawdź pocztę. Miałam do Was nie zaglądać już, bo jak zwykle coś robię, ale nie mogę się oczywiście powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE,nie chce zebys sie smuciła:-), o rany masz tyle na głowie współczuje, zobaczysz z czasem wszystko sie ułozy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki!to biore roz i żółty...zobaczymy co z tego bedzie:) jakos boje sie tej wizyty!nie wiem czy to przez zabki czy przez to ze chce zappytac orto czy wystawi mi zaswiadczenie ze musilam zalozyc aprat( a tak naprawde to chcialam sama) bo jesli takie cos mi wystawi to mialabym sznse na zapomoge z uczelni z tego tytulu. zawsze jakis grosz sie przydalby dziekuej zapomoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, widzisz jakie z nas kusicielki:-), ale dzieki Tobie Kewcia zobaczy jak te gumeczki wygladaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23 miejmy nadzieje ze to pomylka!trzymamy kciuki za to:) MMJ dziekuje !bede sprawdzac poczte!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wyobrazam sobie zeby to nie byla pomylka.. albo w ogole nie sprawdzal, bo kumpela ktora nic nie umiala dostala 4:/ a ja bylam pewna ze 4 to conajmniej i to przy czepianiu strasznym:( tak, aparatko, troche mi sie teraz zwaliło na głowe:( chwilami mysle ze az za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dziewczyny :) jak ja Was lubię. W tym tygodniu i przyszłe będę miała tematy i higienie i zdrowiu. We środę i czwartek o ząbkach :) . Pisałam Wam o tym niedawno. To się dzieciaki nasłuchają i naprodukują same. Lubią takie higieniczne tematy ;) . Właśnie przygotowuję się od godz. 14.00 do teraz i jeszcze dłużej na przyszły miesiąc. Mam trochę materiałów, ale i tak na każdy dzień muszę mnóstwo rzeczy przygotować, a drukarka kaput (zasilacz spaliłam). W szkole nie wolno nam drukować za dużo materiałów (ograniczenia ze względu na finanse, a tam gdzie mogłam, skończył się toner i jeszcze chyba nie ma). Czyli popędzę i podrukuję jak to często bywa za własne pieniążki. Hmmm, złości mnie to. Wymagają kreatywności i różnych metod. Staram się, ale to wszystko kosztuje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dasz rade z tym wszystkim:-), dzielna dziweczyna z ciebie, trzymam kciuki za wszystkie twoje problemy, a raczej za to zeby juz ich nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ bardzo Cie podziwiam za Twoja prace!!!!! naprawde! musisz byc wyjatkowa osoba wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshein musisz sprobowac to wyjasnic!moze akurat sie uda! a ja zmykam juz do wyrka! MMJ nie mam jeszcze maila mam nadzieje ze do rana dojdzie!ale z gory dziekuje!!!odwzwe sie po wizycie!!! dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMj, to dasz chyba niezły wyklad:-), o ząbkach:-), super, to prawda, juz chyba pisałam Tobie ze wydaje mi sie ze bardzo duzo ciepła dajesz tym dzieciakom od siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to nie tak, nie jestem wyjątkowa. U mnie w szkole jest mnóstwo takich osób. Mam koleżankę, która całe życie poświęciła uczniom. Jest plastyczką z wykształcenia, pracuje w takiej klasie jak ja, tylko gimnazjum. Ją to dopiero jest co podziwiać. Ale nie chcę skończyć tak jak Ona :( Brutalnie to zabrzmiało, wiem. Ale Ona ma 50 lat, jest panną, niedługo emerytura i co Jej zostanie? To bardzo przykre i smutne. Ona sama się tym martwi. Mój Chłopak nie bardzo lubi moją pracę przez to ciągle ślęczenie. Nie opowiadam Mu już nawet nic. Ma rację, bo przesadzałam, liczyła się tylko moja praca i nic więcej. Teraz praca jest na drugim miejscu. Ale jak Jego nie ma, w dalszym ciągu jest najważniejsza. To nie do końca jest dobre. Nie chcę się szybko wypalić. W domu jestem naprawdę nieznośna dla bliskich. Przeraża mnie to, bo taka nie byłam:( Chciałabym być najlepsza w tym co robię, a brakuje mi jak stąd do nieba niestety... Ktoś powiedział, że kiedy w pracy jest super, to pierwszy znak, że w życiu prywatnym coś jest nie tak. Nizupełnie tak to brzmiało, ale coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio jak tak piszecie, bo wiem, że taka nie jestem niestety :( , a chciałabym... Kewcia, mam nadzieję, że niedługo dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMj nie mozesz byc dla siebie taka surowa!!!!!!! jestes wyjatkowa! bo potrafisz sie zajac dzieciakami i zgadzam sie ze dajesz im suzo ciepla!!!!! nie wymagaj od siebie idealu bo to nie osiagalne!!!!:):):):) trzymaj sie! a ja sie klade!dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, normalne starasz sie dajesz z siebie wszystko, staje sie to dla ciebie czyms bardzo bardzo ważnym, opowiadasz o tym wszystkim, po prostu zyjesz tym, tak to juz jest jak cos staje sie psja, bo chyba w twoim przypadku to jest pasja:-), nie martw sie nauczysz sie godzic prace i kontakty z bliskimi:-) Łatwo mi mówic;-), ale tak mi sie wydaje:-), w sumie to raczej nie powinnam sie wypowiadac bo co ja wiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) Właśnie szukam przysłów o zdrowiu :) O dwunastej idę spać żeby nie wiem co się działo. Ustaliłam sobie taki limit. Jestem strasznym śpiochem. Niestety o 6 muszę wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatko, ja też niewiele wiem :). Mam pracę, ale własnej rodziny jeszcze nie mam. Moje Kochanie tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
MMJ dziekuje:) jak macie jakies zdjecia z kolorowymi gumeczkami to mozecie mi wyslac bedzie mi prosciej sie zdecydowac przy kolejnej wizycie jakie wybrac :) Robisz to co lubisz i posiwecasz temu czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Kewcia powodzenia na wizycie:-) MMJ, wlasnie nie mozesz byc dla siebie zbyt surowa:-), dobrej nocki, zobaczysz jak juz twoj chłopak bedzie cały czas przy tobie wszystko bedzie łatwiejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×