Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Sunshine, wróciłas do zycia:-D A na pryszczki:-), nie wiem co:-), 3 polskie wow duzo, ja mam jutro omówienie wyników badań, do pracy i wlasnie licze jeszcze jakies resztki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonek
widze ze z zabkow doszlismy do twarzy :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim ja sie musze pochwalic komus ....od grudnia mam aparat i jest duza poprawa :D praktycznie z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej normalnie szok:)a mialam straszna wade zgryzu ..... Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbki to juz blisko twarzy:-), Już językiem obadałam moja ranke po rwaniu 8, szwy sa długie i jakies bardziej miekkie niz ostatnio, poza tym wszystko sie wygoilo:-), Dora po 4 dnaich jest u mnie bardzo dobrze:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh danonek-nie tylko do twarzy:) do wielu innych czesci ciala juz tu byly nawiazania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka Zboczuchu Ty jeden ja to sie balam jezykiem gmerac nawet w tej dziurze po piątce, a co dopiero szwy jęzorem targać brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dla siebie? Hmm, chciałabym. Nie pamiętam takiego. Paznokcie obcinam teraz na krótko (szybkie piłowanie, szkoda czasu, nie maluję nawet), kapiel (tak, wtedy zdarza się, że mam pół godziny czasu dla siebie). Zauważyłam, że ostatnio wszystko robię bardzo szybko, ciągle biegam i zawsze mam mało czasu. I ciągle zawodzę mojego Chłopaka. Chciałabym inaczej, tylko mam za dużo zobowiązań w pracy. Nie potrafię się chyba zorganizować, nie wiem. Ale czasu też mam mało, bo wiecznie jestem w pracy. Mam wrażenie, że wpadłam w jakiś koszmarny krąg i nie wiem jak z niego wyjść, tylko biegam w kółko i ciągle zbieram coś do do niego wpadnie żeby to zrobić. Bardzo lubię swoją pracę, ale teraz, to już gruba przesada. Nawet piszę o niej w każdym poście. Za to dziś już kończę, po 23 mam zamiar pójść spać (od godz. 14 siedziałam i cały czas robiłam coś do pracy z przerwą na kąpanie, nawet jadłam i robiłam coś, właśnie to sobie uświadomiłam). Miałam zrobić zdjęcie po wizycie u orto i szkoda było mi czasu :( Jutro może zrobię. Ciągle ktoś mnie zaprasza do siebie, a ja zawsze odmawiam :( . Mam od wczoraj płaczliwy nastrój. Idę myć zęby (jadłam wafle ryżowe z dżemem sezamowym - strasznie słodki, teraz mam go pewnie między zamkami). Jedynka mnie boli strasznie jak zagryzam. Jedna na szczęście. Boli jak przegryzę przez przypadek, bo tak, nie boli. Ostatnio nie czułam tak. W ogóle prawie nie bolało. Teraz czułam jak orto ściskała drucik. Nie wiem czy Wam pisałam, że za wizytę zapłaciłam tylko 30 zł (nie ściągała mi całego łuku, tylko go ściskała mocniej, a jedną część zdjęła i założyła nowy no i gumki wymieniła na śliczne nowe). Następnym razem zapłacę więcej, ale nie wiem ile :) . Aż zapytałam dlaczego tak mało ? :) Bardzo fajną mam orto, na pewno nie pamięta wszystkich pacjentów (ale czasem ma się wrażenie, że pamięta, nawet nie muszę mówić jak się nazywam, a karta już na wierzchu), pyta o to jak się noci aparat, czy się przyzwyczaiłam, ma super podejście do dzieci. W ogóle bardzpo sympatyczna kobieta. Przypuszczam, że pracuje dużo więcej ode mnie (i nie narzeka ;) , ale ma za to konkretne pieniążki pewnie. W zasadzie, nie powinnam narzekać na pieniądze, bo jestem sama (ale nie utrzymałabym się, gdybym sama mieszkała). Znowu piszę długiego posta, źle się czyta :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a ja sie nie boje:-)dziwne wrazenie jak włoski na dziąśle te szwydwie sterczace nitki, a moze je troche obciąć;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, dziekuje 👄 wyprobuje bo juz mam dosc swojej cery wrr :D a 3 polskie mam dlatego,ze ostatnio jej nie bylo i musimy na wychowawczej nadrobic... w sumie dobrze, bo tak to na wychowawczej sie uczymy savoir vivre\'u ,ze niby sie zachowac nie umiemy ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka.. ze co zrobic??? szalona:/ MMJ... odnosnie zarobków ortodontów.. taaa zarabiają masę kasy, nie płacą podatków nawet z tego co mi wiadomo. tata mi ostatnio tłumaczył zasady ich działalnosci i przyznam ze dobrze byc ortodontą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ, mówie sie ze jak masz za dużo zajeć to znajdz sobie dodatkowe;-), ale powznie, nie można tak, musisz odetchnąc i odpocząc, pomyśl co sprawia Tobie najwiekszą przyjemośc i zrób to nie martwiąc sie ze szkoda czasu, ze nie opłaca się, pamietaj ze najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie:-), takze dbaj o siebie!!! Powiedz sobie ze jest czas na wszystko, ze obiad to nie tylko tak bo trzeba, naucz sie czerpac przyjemność z każdej wolnej chwilki:-), nawet zwykły obiad niech bedzie dla ciebie chwilką relaksu:-):-) Ciesze się ze jestes zadowolona z orto ja tez nie narzekam, a wręcz przeciwnie kazdemu ja wychwalam, jest taka kochana i opiekuńcza, jak szłam na 8 to musiałam pierw wziąć od niej zdjęcie i na pocieszenie i dodanie odwagi buziaka dostałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam tych waszych ortodontek.. ja az sie boje isc do niej po tej ostatniej \"akcji\" z bujajacym sie zebem...:( mam wizyte 12 albo 14 marca czyli wkrotce:( w dodatku zrobila mi sie wstretna szpara miedzy jedynkami, mam nadzieje ze cos z tym zrobi, juz nawet ladniej wygladaly jak na siebie wlazily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala to chyba zapracowana ostatnio jest, nie odwiedza nas:-( Podciąc te szwy tak o połowe bo jak sie źle ułożą to je zagryzam:-), troche denerwujące ale do środy wytrzymam:-), jak cos moj chłopak ma dobre nozyczki to przytniemy:-) Ciekawe co to za cudo miałam za uchem i czemu dostałam na to antybiotyk??, zastanawiam sie czy go brac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala nawet mnie zaniedbuje:( czasami cos na gg piśnie a tak to też cisza.. niech sie nacieszy pracą małpiszon jeden.. nie mam pojecia co tam miałaś ale lepiej bierz antybiotyk skoro kazali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, mi tez sie zrobila szpara miedzy jedynkami.. doslownie z dnia na dzien :o ochydaa.. ale u mnie chyba tak ma byc bo mam na rozszerzenie szczeki. Potem orto to \'naprawi\'. Moja jest taka srednia, tzn raczej taka mila nie jest za bardzo chociaz nie jest jakas wredna... i chyba wie co robi sadzac po calej scianie dyplomow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dotarłam do konca waszych waszych \'wypocin\" - ojj duzo sie działo podcazs mojej nieobecnoci Chciłam sie tez pochwalic dobra wiadomoscia - w koncu ZAKŁADAM APARAT :) :d :) :D musze tylko wyrwac dwa zeby :( ( juz za nimi tesknie) daltego mam pytanie - czy któraś was miala usuwane zeby na kase chorych (nie jestem pewna czy mozna a chcialabym zaosczedzic kase ) i czy czyscic zeby z osadu i kamienia przed czy po wyrywaniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ta szparka to chyba dlatego ze sie zabki rozłazą w miejsca po wyrwanych, ja tez tak mam, trója zajeła miejsce i miedzy niz a 2 jest szpara:-), wyglada jakby mi w tym miejscu zeba wyrywali a nie 4:-)ale namieszałam, ciezko wytłumaczyc jak to wyglada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie brown, moja niby tez doswiadczona i w ogole.. eee tam w koncu sie z nia nie wiaze na cale zycie:) paskudne sa te szpary, wciaz mam wrazenie jakbym szczerbata byla:( mam nadzieje ze naprawi juz teraz ją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za uchem??? nie wygladało, cos pod skóra było, jak guz:-), i bolało i było opuchniete:-) Kamyk wyczyść sobie po wyrywaniu, bo jak wyrwiesz to bedziesz delikatnie myła i bedziesz sie martwiła ze sie zabrudza, heheh ja tak miałam:-) ale myśle ze nie ma różnicy kiedy to zrobisz:-), tylko jak po wyrwaniu to zeby ranka sie zagoiła:-), a które ząbki wyrywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka, ale tak mi nie zostanie ona prawda???:( bo wszystkie inne (dwójki trójki itd) wciaz sa stloczone tylko te jedynki sie rozlazły:/ jak to zza ucha wyglądało to to? Kamycek!!! Chwal się kolejnym planem leczenia:) czyli bedziemy pewnie podobnie mialy:) dawaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, wiadomo jak to państwowo, obejrzał, no dobrze wstał za nim pielegniarka i ja poszliśmy za chirurgiem przewodnikiem do sali opatrunkowej i powiedział znieczulenie tu niewiele da:-), połozyłam sie rozcia, podłubał i poszedł, pielegniarak założyła jakąs gaze umoczona czyms zółtym:-), chyba jakies nic to było:-), nie martwie sie tym w porównaniu z wyrywaniem 8 to było jak obcinanie paznokcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc brown eyed girl:-) Kamyk opisuj jak bedzie leczenie wygladało, jaki aparat i wszystko wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×