Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

mała_Lenka - mam koleżanke we Włodawie. Parczewie, ale to chyba delej od Chełma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dalej ale we Włodawie mam rodzine i dość często tam jestem w Parczewie nie znam nikogo ale w mojej mieścinie jest znak jak jechać na Parczew:) tzn. kierunek i km ehh musze się uczyś na spr z matmy, jak ja nienawidze matmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora- mala_Lenka ma racje. Nie boj sie wyciskow. Ja tez mam duzy problem z odruchami ale obeszlo sie bez. pasta jest orzezwiajaca i przyjemna(taka chlodna) nic sie nie boj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się już nie boję :) Dziewczyny bawicie się w te punkty na darmowe kosmetyki Nivea? Wystarczy zalogować się na stronie. Kto chce zaproszonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zaproszenie zobaczymy co to za bajer:-) aparatka1@op.pl Sunshine jak Twój obolały ryjek:-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: rejestrujecie się tam, potem czekacie na link potwierdzający rejestrację i potem sie logujecie. Akcja trwa do 17 kwietnia. Trzeba zbierać punkty w różny sposób. Niektórzy pisali, że jak wysłali zaproszenie do 10 osób i te osoby się zalogowały to otrzymały żel antycellulitowy za darmo. Maja też inne produkty. Zapraszam do zabawy! Ja jestem tam od wczoraj to mam mało punktów jeszcze :-( aparatka- Tobie też wysłałam zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wizyty to jeszcze nie ustaliłam. Ale będzie to maj, bo się pytalam jak długo się czeka i powiedzieli, że początek maja najbliższe wizyty. A szczepienie będzie tylko czekam na dobra szczepionkę bo teraz są jakieś podróbki (odpowiedniki) za 30 ileś zł. A ja chce tą oryginalna za 40 iles zł :-( Trochę szarpnie z kieszeni, bo 3 x np. 45 zł = 135 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE super gumeczki WIOSNA:) dziś byłam w tej spódnicy z allegro, ale bomba! dyrektorka do mnie podeszła i spytała, czy mi mama pozwala w miniówach chodzić ^^ a pozatym to nie zaliczyłam chemi;( kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam aparat, jaki on śliczny i normalnie mówie i nic nie boli ojejku jak fajnie, jeszcze do mnie nie dotarło o rany mam aparat, heh nie dociera do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora nic nie doszło:-( katekatee, opowiadaj wszystko jak było jaki aparat no i w ogóle:-):-) Gratulacje🌼!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine dzielny ryjku👄, mi juz tez lebiej z dwoma aparatami:-), ale jeszcze nie koniec jeszcze jakies cudeńko na rozszerzanie bedzie:-(, no ale chyba lepiej to niż wyrywać zeby:-), zresza jeszcze sie okaze jak to bedzie z tym bajerem, bede cała blaszana w buzi:-(, ciekawe jak to bedzie wygladało...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surprise
Witam :) Katekatee, opowiedz więcej :) jaki masz aparat dokładnie? :) mnie czeka to w przyszły czwartek... :) a jutro wyrywanie ząbków. Aż cztery... może na jednej wizycie cztery będę miała wyrwane... :) lub na dwóch :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, SUNSHINE - jeszcze raz wyślę.... jak macie skrzynke onetową to dłuuugo idzie. Odświerzajcie często strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery zeby na jedej wizycie???, Wow, lepiej podziel to na dwa razy zrób na poczatek z jedej strony a później z drugiej:-), i tak podziwiam za odwage:-) Oki Dora ale to jak sie wykapie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc....ide jutro do ginekologa....strasznie tego nie lubie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam apara porcelanowy i przeźroczyste gumki, nie bede nic jesc żeby nie zabarwiły:):) Żartowałam. Jest super nic nie boli, zakładanie około godzinke, niezbyt miłe ale da się przeżyć. Ja nie miałam zębów wyrywanych ale będę miałą piłowane. Też przeżyje. Jejku jaka ja jestem szczęśliwa, dzięki bogu że wpadłam na pomysł z aparatem. Mam ochote skakać, tańczyć Hehe, a jutro sie pewnie obudze z bólem, ale to nic. Przeżyje. Ja i mój śliczny aparacik:) Już go kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee gratuluje! kewcia nie martw się! będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×