Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

a ja już mam ten aparat... zakładanie nie było takie złe. Jak narazie oprócz warg to nic mnie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce! blondifeatkaja@interia.pl ja jutro poszukam aparatu to tez sobie zrobie... mógł by mii jeszcze ktoś wytłumaczy.ć jak to jest z tymi szczoteczkami?? dostałam 2 taka mała... i taka wieksza.. jakby zwyczajna.. ta wieksza mam używać całkiem zamiast normalnej czy jak??... ona mi coś, tam tlumaczyła ale jakoś nie miałam głowy o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie Lenka. Moje zęby zostały wysłane do kogoś tam :D Ciekawe co ten ktoś sobie o mnie pomyśli :) Kaja fotkę Ci wysyłałam wczoraj. Sprawdź pocztę. Mam Ciebie w wysłanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skrzynkę połączoną z pocztą firmową i nie wiem z jakiej dojdzie do Ciebie to moje zdjęcie. Ale podam Ci prywatną pocztę kati1982@poczta.fm Dawaj te zębiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... całkiem podobny do Twojego;p niebiesko-zielone... ale zupełnie inne odcienie od Twoich... Twoje są ładniejsze, ale ona nie miała w sumie ciekawych kolorów... To powiecie mi jak z tymi szczoteczkami.. bo własnie zjadłam drożdżówke;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, myj sobie czym chcesz, mozesz myc normalna szczoteczka, pewnie dostałas taka z takim, wgłebieniem na środeczku i taki mały wyciorek, ja polecam elektryczną, najlepiej czyści i normalna końcówka, nie ta ortho, chociaz słyszałam opinie ze niektorzy ortodonci nie pozwalaja myc elektryczna:-), tutaj nawet na forum ktos o tym kiedys pisał, ale ja myje i nic sie nie dzieje:-), mozesz mys zwykła mozesz myc ta co ci dała orto, ten wyciorek to miedzy drucikami czyści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko dzięki za fotkę właśnie wysłałam swoją fajnie wyglądają kolorowe gumki założe sobie w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati24, przepraszam, rzeczywiście wysłałaś mi fotke, nie wchodziłam na poczte, też myślałam nad kosmetycznym.... dołu to mi praktycznie nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 w koncu moge nazwac sie pełnwrtościowa aparatką :D doczekałam się i mam juz to \"cuś\" za zebolach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiBi----dokładnie ,to drugie to własnie hass. Ja dodatkowo ma mzałożone gumki (nie wiem jak się one fachowo nazywają), które łączą górę z dołem. Raz na dobę mam je wymieniać. Od razu na jednej wizycie miałam zakładany aparat na dole i hassa u góry. Szczerze mówiąc zakładanie pierścieni to pryszcz w porównaniu z zakładaniem hassa...jak dla mnie. Jak na razie u siebie nie zauważam żadnej niestety poprawy na dole, a noszę aparat już 1.5 miesiąca..j I właśnie dziwewczyny po jakim czasie widać pierwsze zmniany???? Ja też wcześnie prosiłam o Wasze fotki ,ale nie dostałam.Mój mail: dorota@quest.gorzow.org Jak zrobie sobie to też wam prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ❤️ mam teraz troche takie wrazenie jakbym starciła czucie w zebach - dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bedzie kamyczku na poczatku, tak jakby znieczulenie na zabkach, ale zobaczysz minie wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, ładny ten aparacik, i zakładaj kolorowe gumaski;-), aparat sie wydaje mniej mwtalowy wtedy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzis na 12 do orto i chyba bedzie mi zakladac separatory...w sumie to sama nie wiem:D wszystko sie okaze:) trzymac kciuki ;) Pozdrawiam i 👄 w ten deszczowy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! ratunku!! ta opuchlizna nie schodzi..wygladam jak arbuz.. :( faszeruje sie lekami.. najgorsze jest to ze czeka mnie jeszcze jedna ósemka.. pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załorze kolorowe na pewno:) już zadecydowałam:) o bożesztymój kolejna osoba z problemem po usunięciu 8 to jest jakiś horror no kukcze żebym ja tylko nie uciekła z gabinetu kati fajny masz ten aparat i rzeczywiście mało widoczny tylko drut chyba masz grubszy niż ja albo mi się zdaje i spoko żółte gumki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziś już mniej cierpię, chociaż jeszcze wczoraj wieczorem miałam mały problem ze zjedzeniem makaronu z sosem. Dziś zjadłam jednak rogalika z czekoladą, popijając kawą żeby był bardziej miękki :) Udało się :) Słuchajcie niedługo mam imieninki i moje Kochanie kupuje mi szczoteczkę elektryczną bo sobie zażyczyłam :D Pytałam orto i powiedziała, że nie widzi problemu a mam tyle tego żelastwa że ciężko mi myć zwykłą szczoteczką. I mam teraz dylemat którą szczoteczkę wybrać: 1. Oral-B Proffesional Care 5000 + 4 końcówki - cena z przesyłką 127zł 2. Oral-B Precision Clean - cena z przesyłką - 68zł + 4 końcówki - 31zł z przesyłką to razem 99zł Wychodzi mi jakieś 30zł różnicy a szczoteczka ta Proffesional Care chyba będzie lepsza. Tylko ona działa z jakąś niby większą siłą i tym sposobem wybiela zęby czyszcząc je z osadów itd. Boję się, że zadziała za mocno i będę miała kwadraciki pod zamkami :) Doradźcie mi co zrobić bo trzaba zamawiać którąś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka - współczuje.... ale nie wszyscy maja takie skutki uboczne po tym zabiegu, nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×