Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

heyka:) ja będę miała aparat 27 maja i nie mogę się doczekać:D przejrzałam fotki u tych , którzy dodali do wypowiedzi i postępy naprawdę widać,super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula29
Tez mam apracik: Hej, kiedy zamiescisz aktualne zdjęcia? Bardzo jestem ciekawa jak wyglada u Ciebie dół po tych kilku miesiącach. Sama mam Damona ale dipiero od 8 tygodni i jestem bardzo ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAŚ FAJNA
ja od wczoraj jestem szczęsliwą posiadaczką aparatu:) . zakładanie nie było przjemne i trwało ok. godzinki (2 łuki). koszt 2600 zł. czuje sie dziwnie i mam problemy z jedzeniem. mycie tez jest dosc męczące. ile wam zajmuje? i jakie macie szczoteczki? jestem mile zaskoczona tym ze wszyscy znajomi ze studiów bardzo pozytywnie reaguja na moj aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wizyta z aparatem, hm... Zmienienie gumeczek :) I tyle atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Ja będę miała zakładany aparacik dopiero 30 czerwca. Już nie mogę się doczekać! Też się cieszyłyście jak dzieci, czy może nie chciałyście mieć żelaznego uśmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehihey pewnie że tak ja tam się cieszę jak dziecko do nowej zabawki:D hehe i już się doczekać nie mogę kiedy mi założą ten aparacik jeszcze 3 tygodnie nie całe:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dość długiej przerwie :) wczoraj byłam w końcu na strasznie wyczekiwanej wizycie (pierwszej) u orto :) 23 czerwca usłysze plan leczenia a tydzień poźniej zakładamy aparacik :D mój aparat ( 1 łuk) kosztuje 1800zł bede miała zakładana tylko góre a za minimum rok dół gdyz lekarz stwierdził ze tam nie ma co prostować, ale musi załozyc zeby zgryz był prawidłowy :) ciesze sie jak nie wiem co :D aha a wizyta kontrolna kosztować bedzie 50zł pytałam czy jeszcze cos dojdzie np za nowy drucik i gumeczki a on powiedział ze to wszystko jest w cenie 50zł i nic wiecej mnie nie interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszt kurcze tanio masz wizyty, moje kosztują 100 zł:( a aparat 1500 zł i też tylko góra, narazie na dół nie mam kasy..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogłam uwierzyć, bo moja współlokatorka płaci raz na miesiąc 300zł za wizytę, jak powiedziałam jeje ile ja będę płaciła to jej szczęka opadła. Tym bardziej, że gdzie nie dzwoniłam to mowili ze 120-150 za wizyte. A tu tylko 50zł Jak orto mi to powiedział to 2 razy pytałam czy dobrze słysze :) chciałabym miec szybciej ten aparat (juz tyle na niego czekam) ale niestety brak funduszy na ten cel mnie odwleka... mam nadzieję ze juz na początku lipca będę miała metalowy uśmieszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula26 Nareszcie ktoś ;) A moje kosztują 120 złoty wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj jestem posiadaczką niebieskich gumeczek między zębami. Praktycznie w ogóle ich nie czuję. Tylko przy jedzeniu mam wrażenie że zaraz wypadną. Ale jak narazie jest ok i nic nie wylatuje. A za 5 dni aparacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird
ciułałam ciułałam i mam juz prawie całą kwotę potrzebną na 2 łuki(kosmetyczne):D teraz czekam,aż zdam egzaminy w sesji na studiach i ide do orto na wizytę:D gabinet już wybrałam,a w zasadzie waham się między dwoma:Prodent i Curodental w Gdańsku.ceny podobne.czyli w lipcu powinnam już być szczęsliwą(to sie okaze:p)posiadaczką aparatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluebird --> jedziemy na podobnych wózkach, ja też najpierw sesyjkę zaliczyć muszę, boję się tylko, że jak tak ciągle będę myśleć o aparacie to moje zamierzenie o zdaniu wszystkiego w I terminach nie wypali i będę musiała latać na poprawki...a nie chciałabym tego. Chę zaliczyć wszystko jak najszybciej i cieszyć się z aparatu... :D pewnie gdybym miała kasę to nie czekałabym na koniec sesji a zrobiłabym to (czyli załozyła) przed... ehh... teraz muszę się skupić na egzaminach. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych, którzy dopiero czekają na spełnienie swojego marzenia :* dacie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird
miszt--> o ,to super,bedziemy sie informowac o postepach:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
Czy któraś z was miała połączenie gumeczek niebiesko-pomarańczowych? Bo nie mam pojęcia jak to wygląda. Chyba w miarę dobrze. Bo już szukam fajnych kolorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niebiesko-pomarańczowe gumeczki to trochę duży kontrast ;P nie lepiej np. różowo-fioletowe lub niebiesko-zielone? :) u mnie w klasie takie mają pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buterflyxxx
WitajCie:) Mam aparat od 4 miesięcy, w ogole juz nie czuje że go mam:) Mam pytanie... Czy możliwe jest kontynuowanie leczenia za granica... mam mozliwosc wyjechania do szkocji na dluuugo, ale nie wiem co zrobić... slyszalam ze leczenie jest tam bardzo droge i nie chetnie chca leczyc takie osoby... slyszeliscie moze coś o tym? a moze ktos z Was ma doswiadczenie w tej sprawie? Pozdrawaim internautów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tak cos ugryzlem ze mi sie jedynka na dole rusza :(( i teraz nie wiem co bedzie a orto dopiero bedzie w czwartek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAŚ FAJNA
ja cały czas nie moge sie przyzwyczaic:(. gryzienie jest straszne i w dodatku na trójkach mam zamki z takim bolcem i jak sie uśmniecham to wargi mi sie o to zaczepiają... . mam nadzieje ze niedługo sie przyzwyczaje, ranki w buzi znikną i wszystko bedzie ok. u mnie wizyta ze zmianą gumek kosztuje 50 zł. a jak bedzie wymieniany drucik to 100zł. pastaram sie niedługo wrzucic zdjęcie. na początku troche sie bałam ze bede zle wyglądac ale powiem Wam ze aparacik na zębach wygląda... uroczo:)(no, poza tym jak sie usta zaczepiaja padczas uśmiechania :P). pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem w stanie znieść wszystko,żeby mieć ten aparat, bo dla mnie wszystkie niedogodności są niczym jeśli mam mieć ładne ząbki :) teraz kombinuję, żeby jak najszybciej mieć siano na aparacik bo chce go mieć na koniec czerwca, a nie lipca... chociaż to w sumie 10 dni bym więcej czekała, ale adla mnie to cała wieczność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas fajna - jatez maiałam ten sam problem, tez trójki z bolcem bardzo mi chaczyły policzki. Znajoma poleciła mi witaminke pp forte, jest tania ok 2 zł bez recepty, znakomicie goi ranki w śluzówce, po 2 , 3 dniach nie było po nich śladu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka88
bluebird & miszt Ja też dołaczam do waszego teamu hihihi Ja już teraz nie moge sie skupic na sesji ciągle tylko patrze w lusterko i sobie wyobrażam moję ząbki w aparaciku :-) Wizyte mam 13 i mam nadzieję że nie okaże sie pechowy ten trzynasty. Ehh może sie obejdzie bez usuwania zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Hejcia:) Ja za jeden łuk płaciłam 1200 zł. Wizyta z jednym lukiem kosztuje 20 zł, a jesli ma sie dwa 30 zł:P))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 i 30 zl jaaa, a mozna wiedziec gdzie u mnie 100 kazda wizyta i to podobno nie jest duzo u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Chyba mnie tu ze sto lat nie było. Najgorsze jest to, że prowadziłam na komputerze ten pamiętnik jako że zdjęcia z noszenia aparatu, ui miałam wirusa i wszystko szlag trafił...taka [pamiątka;/ ale trudno...tak miało być. zęby się trzymają, teraz nie wiem czemu na 2 miesiące mam przerwę i później dopiero następna wizyta. Już się nie mogę doczekać, bo od trzech miesięcy nie miałam kolorowych gumek:(, ale to nic. Może kiedyś to nadrobię:D. Całuję:* MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×