Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Czarne Oczka ->> Jest trudno, ale ujdzie. Chodziło mi głównie o to, że gimnazjum to było senatorium nie szkoła :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie justka:) ja też jestem w 2 klasie na bio chem fizie... mowia ze to anjgorszy profil.... znaczy sie najtrudniejszy:D bo ja wybieram sie na akademie medyczna:) przynajmniej amm andzieje ze mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleubird -> Ja mam aparat kosmetyczny i nie mam problemów z gumkami. Jem praktycznie wszystko poza buraczkami i rzeczami jagodowymi. Kolor moich ligaturek nie zmienił się ani trochę. Też jadłem musztardę, ale chrzanową i bez problemów. Sarepskiej nie jadłem - spróbuję kiedyś i powiem, czy coś się zmienia. Powiedz mi jeszcze, w jakim kolorze masz gumki? Ja mam słabiutki błękit, które nie są w ogóle widoczne. Przy kolejnej wizycie poproś ortodontę niech założy Ci gumki w jakimś delikatnym kolorze, który w ogóle się nie rzuca w oczy. Mi powiedziano, że mnóstwo osób chce nosić przeźroczyste, mimo że je odradzają, bo się szybko zabarwiają. Ja powiedziałem, że nie dbam za bardzo o kolor i poprosiłem o ten błękit. Są jeszcze w kolorze wyblakłej czerwieni, które rzekomo też nie są widoczne. Filip -> Odnośnie do szkoły to zgodzę się z Tobą w stu procentach. Co prawda nie byłem jeszcze w szkole średniej, ale teraz idę i już tęsknie za gimnazjum, w którym praktycznie w ogóle się nie uczyłem, a na dobrych ocenach jechałem. Teraz idę do technikum, ale z tego co wiem to na moim kierunku też nie jest źle. Jedynie co to obawiam się nowej wychowawczynie, bo podobno jest brzydko mówiąc zjebana. Z resztą się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
u mnie "tez" rewelacja:D nic nie boli:D jem dosłownie wszystko, zuje gumy chrupie landrynki:D kompletnie nie przeszkadza mi juz ze mam aparat a po pierwszych dniach z nim starsznie zalowalam ze go zalozylam i plakalam:D:D a etraz jest super;p poprawe widze naprawde znaczna (moze dlatego ze moja wada jest minimalna, 3 gorne wyzej usadzone i dolne 1 i 2,3 troche na siebie nachodzily) no wiec 3 z gory prawie calkiem zeszly i gora mozna rzec prawie idealna:P a i na dole spore postepy;p łuki idą prawie jak na sztucznych zebach hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip ->> Ja jestem na humanistycznym i mam rzeźniących nauczycieli od rozszerzonych, czyli polaka, woku i historii. W dodatku profil humanistyczny jest z elementami edukacji medialnej ii połowe czasu po szkole musze poświęcić na wyjścia do jakiś galeri, spotkania, kręcenie filmów itp itd. Niby fajne, ale czasochłonne... Do tego oczywiście lekcje i nauka... A każdy wymaga tak samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na humanie ani sekundy nie wytrzymał:P nie znoszę przedmiotów humanistycznych:):D właśnie od 15 minut mam 17 lat:) czyt. mam urodziny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** ->> w takim razie życzę wszystkiego najlepszego:) i szybciutkiego prostowania ząbków:) A co do szkoły, eh powiem wam że to fajne były czasy, potem jest już tylko gorzej.. studia.. praca... i tylko ciężej z roku na rok:P takie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dokladnie moi kochani jak mowia kolezanki, czasy LO byly piekne:-), az chcialoby sie wrocic, teraz to studiapracastudiapraca tymbardziej ze robie szkole dzienna i weekendy pracuje takze nie mam na nic czasu,niestety ale jeszcze tylko rok i planuje wyemigrowac do Wroclawia:-), no no oby byl juz 16.09 bo sie doczekac nie moge;p, ale zdziwiona jestem ze tydzien po zalozeniu gory orto zdecydowala sie na dol:o myslalam ze plany beda tak po pol roku, zakladamy dol a tu tak szybko:o tydzien po tygodniu, chociaz wade mam fest ciezka i brak 100% pewnosci ze zeby sie idealnie wyprostuja, ide na zywiol ale nic mnie nie powstrzyma w dazeniu do pieknego usmiechu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19820amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kim*
Hej, Czy mogłyscie brac aparat na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kim*
Sorry miało byc mogliscie (przeciez panowie tez tu są :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** ---- >> justka_pl --->> Wiecie co ja jestem w 2 gimnazjum dopiero a już chce do Liceum ! Mam dość tego gimnazjum teraz odeszli absolwenci ! Moja ekipa cała i co ja mam robić bez nich ... ;/ masakra :( I moje kochanie też odeszło ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kim* ->> To chyba zależy od gabinetu... Trzeci ząb zaplombowany :D Grrrr i znów próchnica pod plombą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia ->> Ciesz sie gimnazjum póki tam jesteś :D Liceum to już pod górke, no a na koniec ważny wybór - studia :/ ehh matura itp itd :/ aż nie chce o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak ale ja i tak już chce Liceum :( Zamule sie w tym gimnazjum :D a stuuudia o też chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
Filip -> wszystkiego najlepszego... Oj ja chętnie bym się cofnęła do gimnazjum albo chociaż do liceum... :)) bo praca+studia to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie mnie tu nie straszcie :P jaaa jeszcze nie chce pracować i mam nadzieje ze nie będe musiała .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kim* -> Ja płacę można powiedzieć, że na raty. Co kwartał wpłacam określoną kwotę i tak do końca liczenia. Ortodonta zliczył mi wizyty i wszystko, co potrzebne do liczenia, podzielił na sześć kwartałów i wpłacam pieniądze co 3 miesiące. Dydusia -> Chyba sama nie wierzysz w to, co mówisz. Masz nadzieję, że nie będziesz pracowała? To co Ty chcesz w życiu robić? Gimnazjum to wakacje, szkoła średnia to już trochę gorzej, a studia połączone z pracą to w ogóle masara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam ostatnią klasę gimnazjum i z tego co czytam muszę korzystać z tego ostatniego roku ;D Słyszałam że II klasa gimnazjum jest najtrudniejsza, ale wcale nie była tak zła jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
>>>bluebird,też mam przezroczyste gumki,nie mogłam zaprotestować,bo miałam rozszerzacz w ustach;p i też mi się wydaje,że trochę się przebarwiły..to chyba od fajek,bo nie jem NIC barwiącego,zresztą praktycznie od razu po jedzeniu myję zęby.rzuciłam nawet mój ukochany keczup,którym przyprawiałam wszystko i herbatę,którą piłam litrami;/szlugów nie oddam,ale sądzę,że to one mogą być sprawcami żółtych gumek;/oczywiście zapomnij o makaronach z sosem,pomidorową,czekoladzie i czymkolwiek,co zawiera jakiś barwnik/kolor:( >>filip, 100000lat!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voldtekt--> pomidorowa i czekolada nie barwi:)to,ze sie myje zeby zaraz po posilku to nic nie znaczy,jak juz zafarbuja to nic nie pomoze:( w przyszlym tygodniu pojde je wymienic i wezme moze takie,w kolorze zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
nie barwi,mówisz??wiesz,boję się jeść cokolwiek kolorowego,nie chcę chodzić z żółcią na zębach,do orto również nie uśmiecha mi się biegać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
hehe,prawda?w ogóle,to nie za dobrze mu tutaj?;);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKarolaxD
Filip -> wszystkiegoo naaaj ;]] Proszę o wprowadzenie zmian na mojej liście : termin zakładania góry i dołu : nie 11.09 lecz 25.09 ;// Niestety, okazało sie, że ta 4 i 5 wchodzą do hmm .. zatoki czy cos takiego i trzeba zrobic ten zabieg chirurgicznie ;/ masaaaakra .. wiem, że zabieg nie bd bolał ale te szwy mnie troche przerażają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
przypomniałam sobie,co zabarwiło mi gumki..soczek kubuś!!wczoraj wieczorem wypiłam sobie trochę "dla smaku" słomeczką,bo cały dzień piłam tylko wodę,no i się kur** doigrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleq3
a ja właśnie miałam ochotę na soczek kubuś lub coś tego rodzaju xD lepiej nie będę pić xP dopiero przed kolejną wizytą :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne,mi nigdy nie zabarwil. w kazym razie,z mojego doswiadczenia-nigdy,przenigdy nie jedz nic z curry!nie jedz musztardy,chyba,ze jest jasniutka,jagód,czereśni,zupek z proszku typu Nuddle Knorra i zupek chinskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×