Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość gość
na szczęście noszenie aparatu to już nie obciach. Teraz robią takie, że nawet zęby zdobią a nie szpecą :) tutaj mają szeroki wybór aparatów http://holdentalesklep.eu/177323/materialy-protetyczne co nie oznacza, że się nie cieszę,że niedługo mi go zdejmą! ale się będę szczerzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylviaaaa
Dziś założyłam aparat na górę i dół i jedzenie to koszmar, chociaż jeszcze nie boli jakoś bardzo... Ktoś jeszcze do grupy wsparcia świeżych aparaciarzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pociska
Ja tam obstawiam aparat stały - założyłam :), kilka miesięcy i po kłopocie. Kombinowanie ze zdejmowanymi mija się z celem, przynajmniej u mnie, bo jestem nieobowiązkowa i nie mam czasu na myślenie o nimrobiłam tu (www.ortodonta-katowice.eu) , a pisze o tym dlatego, bo lekarka dokładnie mi wyjaśniła co i jak jeść , co i jak robić, i myślę że jakbyś zadzwoniła pewnie by ci podpowiedziała, bo jest mega spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika__27__
Ja nosilam aparat staly prawie 2.5 roku. Po jego zdjeciu dolne jedynki i dwojki nie sa idealnie proste, ale jest ok. Ale najgorszy jest kamien! Dzis bylam na jego usuwaniu i jestem rozczarowana. Mialam robiony skaling, piaskowanie i polerowanie i niestety zolte przebarwienia przy dziaslach (dolne 1, 2, 3 i gorne 2, 3) zostaly i nie da sie ich usunac. Jak myslicie mozna to w jakis sposob usunac? Przed zalozeniem aparatu mialam bielutkie zabki. I teraz nie wiem czy lepiej miec biale i krzywe czy zolte i proste? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria88
ja właśnie założyłam u dr Henschke. Przemiła kobieta. Trochę zabki bolą ale wiem że opłaca się trochę wycierpieć :) już się nie mogę doczekać efektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj założyłam w tym gabinecie www.truszel.pl/ortodoncja.html matko ale scisk i ból :( takie dziwne uczucie, no nie wiem, wygladam smiesznie, ale wole miec juz proste zeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam aparat zakladany w http://www.duodental.eu/ Chodze teraz regularnie na wizyty itp. Przewiduje, ze bede miala aparat jeszcze przez jakies 1,5 - 2 lata. No ale czego sie nie robi dla urody:) mysle, ze warto sie przemeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialabym zalozyc aparat ortodontyczny. nosilam wyjmowany gdy bylam mala, ale nie robilam tego regularnie :( jaki jest koszt stalego aparatu na gore i dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam to ceny zaleza od tego gdzie mieszkasz. Ja mam aparat czesciowy, czyli od 4 do 4, na dole i na gorze i zaplacilam za calosc 1500 zl. wiec na calosc koszt bylby x2. Niedlugo bede miala juz zdjety, po 2 latach, i uwazam ze to byla najlepsza decyzja w moim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miranda90- a jak z wizytami u ortodonty, jak czesto i ile mniej wiecej placisz za wizyte? i czy jeszcze trzeba uzywac jakichs specjalistycznych prduktow do aparatu? jakie sa tzw. dodatkowe koszty? rozumiem ze im bardziej krzywe zęby tym dluzej nosi sie aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę aparat stały i moimi przyjaciółmi stały się nici dentystyczne oraz płyn do płukania jamy ustnej. Bez tego higiena codzienna nie istnieje generalnie. Aparat robiłam tu: http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/. Generalnie z dodatkowych kosztów, to wiadomo, regulacja, wizyty kontrolne, ale to jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, kilka miesięcy i będziesz miała piękny uśmiech. Ja na szczęście trafiłam na dobrą klinikę stomatologiczną (www.stomatolog-przymorze.pl/) a w innych mi mówili, że za stara jestem na aparat...mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zacofanie w PL. Ja jestem to 40tce i bynajmniej nie jestem najstarszą pacjentka u mojego ortodonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie zdecydowalam na aparat (stomatolog warszawa http://impladent.pl/ ). Juz nie moge patrzec na swoje krzywe zeby, sa strasznie szpeczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę w tym niczego złego. Ja też noszę aparat, a mam 24 lata... Ale wolę mieć ładne zęby niż się dołować. :) Założyłam go w klinice http://dentalservice.pl/ , ściągam za 3 miesiące... Nie mogę się doczekać, ale efekt na pewno będzie wart noszenia. To praktycznie nic nie boli, jak już się przyzwyczaisz to nie przeszkadza i nie wygląda jakoś strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie noszę stałego aparatu ortodontycznego tylko nakładki prostujące na zęby od www.clearaligner.pro, nakładki działają w ten sam sposób co aparat a są dużo wygodniejsze, nie bolą i można je zdejmować w miarę potrzeby. Ja jestem zadowolona zarówno z efektów jak i jakości leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam świetnego ortodontę. Co prawda już swój aparat ponosiłam i zdjęli mi go w zeszłym roku ale mam ładne równe ząbki więc warto było się namęczyć. Jeśli chodzi o Wrocław to możecie spróbować dwóch klinik: www.omnident.pl, www.novamed.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy666
moja córka też właśnie ma taki aparat i zastanawiam się długo gdzie iść go zrobić aby było wszystko ok. Znalazłam klinikę Avenue http://dentalavenue.pl/ortodoncja/ jestem bardzo zadowolona, teraz poszła tam moja koleżanka. Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko zrobione tak jak było mówione. Obsługa na najwyższym poziomie, a przy tym duże zniżki na aparaty ortodontyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 19 :) zakładam za 3 miesiące aparat przezroczysty ortodontyczny kosmetyczny i juz się ciesze :) na obie szczęki ale najpierw na górna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na moją stronę z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach! www.morelove.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankx91
Polecam aparat clearaligner :) przezroczysty i w pełni komfortowy. Dla zainteresowanych z Warszawy i okolic zakładałam w Dental Clinic Józefów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstaraaparaciara
Przymierzam się do aparatu. Mam 37lat. Namowiła mnie moja dentystka,ortodontka tez namawia,a ja ciągle myslę...Najgirzej przeraża mnie wizja 3lat. Akurat ja nie mam dużej wady. Stare apararki,jak długo nosiłyscie aparat i czy efekty są ok? Zakładac? Zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nosze stały aparat i widzę już pierwsze efekty, moim zdaniem nie warto odkładać leczenia wad zgryzu, bo jednak krzywe żeby odbierają naprawdę urode. Ja znalazłam dobrego ortodontę w Gdyni http://kaiserziorkiewiczbeata.pl i u tej pani jest bardzo duży wybór aparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stały aparat to swietna sprawa jelsi ma tylko pomoc na przyszłosć. Ja zaklozylam tez u www.ortodontawroclaw.com.pl . Juz sie nie moge doczekac efektow, a to juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu1432
Ja zakładałam stały aparat, ruchomy u mnie nie wchodził w grę :) Moja doktor Iwona Gnach-Olejniczak bardzo dobrze się sprawdziła w dobraniu oraz poradach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam zakładany aparat stały w prywatnym gabinecie Ortoprotex, zupełny przypadek, bo znajoma z pracy mi poleciła to miejsce i panią doktor Joannę Ślusiewicz. Jestem bardzo zadowolona. Jak w Łodzi to tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z tego, że w końcu mogłam założyc aparat ortodontyczny, o którym już od tak dawna marzyłam. Świetnie będzie mieć proste i ładne ząbki. Jesli ktoś planuje w Gdyni zakładac aparat ortodontyczny to powinien przejrzeć ofertę kaiserziorkiewiczbeata.pl bo moim zdaniem to jedna z lepszych ortodontek w Trójmiescie. Jako jedyna uporała się z moją wadą zgryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×