Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość ago88

Teraz się już rzadko kiedy usuwa zdrowe zęby, są inne metody poszerzania łuku. W kwestii doboru aparatu i tego, czy na 1 łuk czy na 2, zdałabym się na ortodontę. To on jest tutaj specjalistą. Ale jeśli nie czujesz się przekonana, umów się do innego na konsultację, Jak jesteś z Warszawy, polecam Rock Your Smile, ja tam trafiłam przez przypadek i bardzo się cieszę, bo od razu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Chyba po prostu musi być to zrozumienie między lekarzem a pacjentem, żeby to zdało egzamin 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymilinamnn

Decyzja dobra, ale warto odwiedzić dobrego ortodontę, który cierpliwie wyjaśni jak będzie wyglądał cały przebieg leczenia tak jak to miało miejsce w mojej sytuacji w gabinecie  www.ortodonta-katowice.eu gdzie spotkałem się z profesjonalnym podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona92

Ja zakładam wkrótce aparat w Rock Your Smile w Poznaniu na ul. Norwida. Siostra już tam założyła aparat i od kilku miesięcy chodzi na kontrole, efekt jest już widoczny. Właśnie jej decyzja o założeniu aparatu zachęciła i mnie 🙂 Jest zadowolona z opieki pani doktor, która prowadzi jej leczenie, więc nie szukałam nigdzie indziej, bo po co 🙂 Z tego co wiem od siostry to najgorsze jest kilka pierwszych dni aby się przyzwyczaić i że czasem boli na początku, ale jak to mówią, aby być piękną - czasem trzeba pocierpieć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mam aparat od pół roku, początki były kiepskie, musiałam się przyzwyczaić. Po miesiącu kupiłam irygator haxe, tańszy niż te, które wszyscy znają ale tak samo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też późno zdecydowałam się na aparat ale teraz nie żałuję. Mogę wreszcie cieszyć się pięknym uśmiechem. Aparat zakładałam w Eurodental w Warszawie i bardzo ich polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę aparat od miesiąca, bardzo się cieszę, że podjęłam tę decyzję, bo od zawsze uśmiech był moim kompleksem. Leczę się w Rock Your Smile w Warszawie, wiec jestem pod dobrą opieką 🙂 Moja pani doktor - dr Krakowiak jest naprawdę świetną specjalistką, jestem w szoku, że już po tak krótkim czasie coś się dzieje i widzę zmiany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolona ze Stomatologii dr Cichonia - super opieka, zakładali mi aparat i wszystko było idealnie i dokładnie wytłumaczone! no i mają mnie na oku - opieka rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety Eurodental w Warszawie. Mają tam świetnych specjalistów. Leczenie odbyło się zgodnie z ustalonym na pierwszej wizycie planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i uważam że to dobry pomysł założyć aparat stomatologiczny! można w końcu teraz w miarę łatwy sposób mieć ładne i równe uzębienie! ja szczerze mówiac zakładałam w Stomatologii dr Cichonia i jestem bardzo zadowolona! jest dokładnie i równo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHCIALABYM PRZESTRZEC- MIALAM NOSZONY APARAT 3 LATA- PO ZDJECIU BOLA MNIE JEDYNKI DO GORY I ROBIA SIE SZARE- JESLI ZEBY SA ZBYT FORSOWNIE PRZESUWANE TO MOZE TO ZNOSZCZYC KORZENIE.  DO TEGO DWA OSTATNIE ZEBY NANKTORYCH BYLY ZALOZONE TAKIE BLASZKI NAOKOLO TAK ZOSTALY ZNISZCZONE ( NIE MA MOCNYCH ZEBY Z MYCIEM DOJSC POD TE BLASZKI) ZE DZIURY TAKIE ZE JEDEN JUZ SIE WYKRUSZYL A DRUGI  KANALOWE LECZENIE.  
 

NIE MIEJCIE APARATU DLUZEJ NIZ 1.5 ROKU I OSTRZEZCIE ORTODONTE ZE PRZESUWANIE MA BYC POMALU ZEBY KORZENIE SIE NIE ZNISZCZYLy.

ZADEN ORTODONTA NIE POWIE ZE KORZENIE MOGA UMRZEC PO - CZYTAJCIE PAPIERY CO MACIE DO PODPISANIA- ONI TAM TO DODAJA I CHCA ZEBY BYLO PODPISANE ZE POTEM NIE BEDZIE ROSZCZEN.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałam rok temu aparta w stomatologii cichonia, widze znaczną poprawę ale też zostałam poinformowana jak powinnam dbać o zeby żeby nie mieć problemów....i taką opiekę sobie cenię bo wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×