Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

malutkamalaja to przesylam fotke i czekam na twoja jak juz zalozycz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, one zolkna bo ich nie moge z rozmachem szorowac :/ Ona latwo sie wybielaja,ale tez latwo zolkna... A jak nie bede miec pasty wybelajacej, to juz w ogole bedzie masakra :( Moze ja je zbyt delikatnie szoruje? Ciagle sie boje o te zamki - jestem za granica,wiec odklejenie sie zamka byloby powaznym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia - ja bym chciała zobaczyć Ciebie i twój aparacik!!! :) dora.kafeteria@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
No 100 strona to poważna sprawa:-), Dora mieszkam na mazurach więc jezior mam sporo:-), a nad morzem staram sie bywać w kazde wakacje:-), dlatego takie zdjęcia:-), z tym ze mam duze zęby to sie zgodze ale jakie krzywe:-) Malutka22 do ciebie tez juz wysłałam fotki:-) Ja tu tylko widziałam Dore i Kamyka:-), nikogo wiecej:-) aparatka1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest dziewczyny? Co z akcją pokażmy się? Kto się zapisał pod listę to niech teraz rozsyła fotki :) Jak ktoś nowy się dopisze to ja od razu ślę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl venlaa --> venla@poczta.fm spinaczowa --> spinaczowa@tlen.pl meegi_ --> moowe@o2.pl X-MAN --> mefisto1980@gazeta.pl Ewdzia --> widewcia@wp.pl aparatka- --> aparatka1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dora szalejesz:) hehehe to Ty otwórz porozlewaj ile nas tu jest i wypij nasze zdrowie ;) ja nie mam szampana w domu i nawet mi sie nie chce dzisiaj nigdzie ruszac, zimno,wieje,pada...brrrrr a stronka 100 pojawi sie na pewno jeszcze dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nie chce wychodzić... Może by tak zamówić pizzę do domciu? Eee tam, zawsze siedzę w domu to teraz się wyjdzie, będzie inny klimat. Aparatki zadrutowane jecie pizzę i zapiekanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekanki nie, bo za malo kruche. Pizze tak, ale wyzeram srodek, a te chrupiace brzegi ze lzami w oczach odkladam ;) Do jedzenia \'ryzykownych\' rzeczy uzywam na ile sie da trzonowe zeby. A miekkie, wlazace - oj, musze smieszne miny robic,zeby nie weszly miedzy jedynki a aparat... Pewnie tak, jak koty jedza jakies smakowite kaski - jakby mialy powazny problem z pogryzieniem ;) Wzdycham sobie przy tym , sapie, przekrzywiam glowe, odpoczywam co chwile... i smieje sie sama z siebie ! Coz, jestem poczatkujaca :) Niestety, mam tez odruch zaslaniania ust dlonia jak sie smieje... Pracuje nad tym,zeby jednak 'blyszczec' - przeciez to nie wyglada zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba przebiłam wszystkich... Wstałam o 13:30 :D Praktycznie równo z moim braciszkiem, który miał wczoraj studniówkę:D Ehh... poszalałabym sobie jeszcze raz na 100dniówce... malutka22, jaka jestem??? \"Prze...\" dokończ:P aparatka-, dziękuję za fotki! Odesłałam Ci moją:) Idę na śniadanko... raczej sniadanio-obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamalutkaja trzymam kciuki za twoje pierscienie zeby dobrze sie nosily:) ide sie uczyc bo w poniedzialek dwa kola och kiedy beda ferie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Topic podczytuje, bo sama od sierpnia mam aparat. Moge sie przylaczyc? Mam wade zgryzu i chyba niesymetryczna szczeke. Przez te pare miesiecy \"ustawiali\" mi zeby, troche pewnie prostowali, a wczoraj mialam wyrwane dwie czworki i umieram....Dodam, ze mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia, witamy wśród nas:) Opowiadaj jaki masz aparacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cala Ja mam przezroczyste zamki i drucik, nie wiem czy to kosmetyczny czy nie:) Nie jest bardzo widoczny, no ale teraz bez tych zebow to chyba jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Ja jem i zapiekanki i pizze:-), moze jak bede miała aparat na górze to bedzie trudniej:-), zawsze prosze o mniej wypieczona zapiekanke i jakoś idzie:-), raz to nawet na drugi dzień po zmianie drucików jadłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj problem polega teraz na tym, ze nie wierze ze mi te dziury po czworkach znikna:) Moze po prostu w bolu tak bredze. Czy ktos tu mial wyrywane zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala no po prostu prze....:) to już samo mowi za siebie hihi a co do tego ze po zdjeciu aparatu zeby moga sie pokrzywic to np. nie mozna zapytac sie orto czy daje 100%wą pewnosc ze po zdjeciu sie nie nie powykrzywia? bo chyba powodem tego jest zła diagnoza i leczenie przez orto...? czy nie...?!?!? ja nie wyobrazam sobie tego ze zaplace kupe kasy, bede sie meczyc z tym żelaztwem w ustach przed ponad 2 lata, odmawiac sobie pysznych rzeczy do jedzenia a potem brzydko mowiąc .... KUPA! naciesze sie pieknym zgryzem przez miesiać a potem dawaj...w lustrze zobacze to co widzialam przed zalozeniem aparatu!!!! przeciez to musi byc okropne :( :( :( ja chyba jak bede zakladac to zmusze orto zeby mi na pismie potwierdzil ze nic mi sie potem nie powykrzywia heheh czy jest w ogole taka mozliwosc, zeby tego typu deklaracje skladali...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natopia, masz kosmetyczny aparacik :) Kosmetyczny to wszystkie inne od metalowego ;) A propos wyrwanych czwórek to Kociulinda miała wyrwaną jedna na górze i nie będzie miała przeciąganych zębów bo trzonowce zwykle nie chca się przeciągać, zaś przy przeciąganiu może przesunąć się kość podniebienna jak pisał Romek. Kociulinda w miejsce czwórki będzie miała prawdopodobnie most klejony. Można wstawić też implant, no ale wiadomo - to duże koszty. P.S. Przeczytaj kilka stron wstecz. Tam jest wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Dziękuje za zdjęcia, Cala ja sie zawsze uśmiecham inaczej nie umiem:-), ładna koszulka, uwielbiam turkusowy kolor, dlatego mam takie gumeczki w aparacie, no moze one sa bardziej błekitne:-) Ewcia, ładniutko mieszkasz jak to zdjęcie było w okolicach twojego domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Hehe, zostało czerwone wino z wczorajszej kolacji ale chyba aparatki nie pijemy czerwonego bo brudzi ząbki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma-trzeba będzie cofnąc 4 i 5 no i pewnie spionizować 7 i 8 generalnie mnóstwo pracy a później trzeba będzie pewnie uzupełnić 6 bo szczelna może się jeszcze powiększyć Tatonka nie powiem że na pewno ale usuwanie zębów nie sprzyja stabilnym efektom leczenia. Odnośnie leczenia w Czechach to moje uczucia sa mieszane jednak to język słowiański ale to nie to samo co polski,tam są na pewno wybitni specjaliści jednak jeżeli coś pojdzie nie tak to gdzie dochodzić swoich praw,powiem tak skoro taniej to należy sie leczyć jednak ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, przefajna? przemiła? :D:D:D Może po prostu niedomyślna bo nie wiem o co Ci chodzi :P A propos tej deklaracji, o której pisałas. Myslę, że jest coś takiego. W każdym razie powinno coś takiego być. W końcu nie po to płacimy kupę kasy za aparat wizyty, żeby później wada sie nam cofnęła z winy lekarza. Na następnej wizycie spytam czy orto jest w stanie mi zagwarantować skuteczne leczenie i efekty takich, jakie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czytalam:) Kurde, zeby to nie wlosy i niestety nie odrosna, ale chyba ci ludzie wiedza co robia.....Kociulindy przypadek chyba jest jakis odosobniony, bardzo to dla mnie dziwne. Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj lekarze ponosza jednak odpowiedzialnosc za to co robia. Ja wczoraj wyrwalam dwie czworki. Znieczulenie dzialalo jak chcialo, jak zawsze w moim przypadku. z jedna poszlo sprawnie, druga-slyszalam i czulam jak sie lamie w mojej szczece....potem cuda wianki odprawiali, zeby ta ulamana czesc korzenia jakos wyciagnac i....nie wyciagneli, bo powiedzieli, ze za blisko zatok i sie boja uszkodzic. Pozszywali dziury, dali antybiotyk i tak sobie cierpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×