Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

SUNSHINE23, ale pojechałaś z kamykiem22 i jej tyłkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po tym co sie naczytalam to sama zaczynam myslec o kąpieli:D:D:D kurcze jakie dziwne te watki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala problem to sie do was na poczatku zgłosze :P :P jak reszta dziewczyn jutro przeczyta co tu napłodziłysmy to sie przerazi :P topic o aparatach a my tu gawedzimy o tyłkach i piersiach :P dobra teraz to juz naprawde ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehehe :D:D:D Ale wszyscy będą wiedzieli kto jest prekursorem szczeliny odbytowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczelina odbytowa23, ja nie mam nic przeciwko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizys tyle intymnych szczegółów na jeden wieczór to za dużo zdecydowanie. Ide spac, bo jak przypuszczam akurat jutro nie jest ten jeden z 4 dni kiedy wstajesz o 5:15, co? a ja musze sie wywlec z lozka wiec pora na mnie:) dobranoc, rozwartnodupny potworze👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr... \"Rozwartodupny potworze\"? Paskuda! ;) Zmykaj, a ja jeszcze się trochę ponudzę;P W przeciwieństwie do Ciebie mam ferieeeeeeeeee :P:P:P Dobranoc i powodzenia jutro rano :) P.S. Będę żyła dłużej dzięki Tobie Ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala co robiłaś o 3.00 ? :) Ja poszłam spać przed 22.00, byłam zmęczona po siłce. Jeszcze przydałby mi się basen... Muszę jeść na okrągło, żeby przytyć. Trener powiedział, że najpierw trochę schudnę a potem waga będzie rosła :) Żeby tak było! U mnie wieczorem zaczął padać śnieg i pada to teraz. Są straszne zaspy po kolana :-( Brrr, nie lubię zimy. Z tymi mdłościami porannymi dziewczyny nie jesteście same! Ja też tak mam, ale nie zawsze. Jak biorę tabletki uspokajające to jest OK. Wcześniej jak rano wstawałam to nie było mowy o śniadaniu, dopiero w południe mogłam coś zjeść, bo przestało mdlić :) Jak zaczęłam łykać te tabsy to przytyłam z 3-4 kg. - taki miałam apetyt! Niestety to nerwica, ściska nam żołądek i przełyk :O Brałam je rok czasu, teraz znowu spróbowałam odstawić, jak na razie minął tydz. i jest spoczko. Mam nadzieję, że dolegliwości już nie wrócą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dziewczyny rozpisałyscie w nocy:-), no a jakie tematy;-) Dora ja tez nie lubie rano jeść ale staram sie codziennie jakieś śniadanko wepchnąć, zawsze sa to płatki na mleku zeby było szybko i łatwo:-), nie trzeba ich gryzc:-), a z tymi tableteczkami to uważaj,postaraj się sama z tym radzic, bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też bez śniadania poszłam do pracy, tylko łyk herbaty, a to dlatego, że zaspałam :) Takie głupoty straszne mi sie śniły! Mama mnie zbudziła, miałam pół godz. na zebranie się. Zdążyłam zrobić 2 kanapki do pracy i jako tako się pomalować. Dobrze, że już nie nakładam podkładu i nie maluję rzęs, to szybko schodzi :) Nakładam krem na twarz, pudruję pudrem sypkim, jak są jakieś \"gremliny\" to strzelę korektor, Trochę dorysuję brwi :) , brązowym albo zielonym ciemnym cieniem zrobię kreski na powiece i trochę pod okiem :) i na wierzch pokryję jasnym pastelowym, hehe, ot taki mój makijaż do pracy. Jak byłam na studiach, to makijaż zajmował mi sporoooo czasu. Miałam chyba wszystko na twarzy :D Nie wyobrażałam sobie wyjść bez np. pomalowanych ust na miasto :O A co mówić o rzęsach, hehe. Z czasem to wszystko przeszło... No jak się wybieram gdzieś to oczywiście strzelam różne kosmetyki na twarz :) A u Was jak jest z makijażami? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora mój makijaz się ogranicza do podkładu, a raczej kremu koloryzujacego i czarnego tuszu do rzęś, no i bezbarwna pomadka albo błyszczyk:-), nie wiem czy to mozna nazwac makijazem;-), jak gdzie wychodzenp. jakas impreza oczywiscie troszke wiecej jest tego jakis rozswietlajacy cień do powiek, albo rozswielajacy puder sypki, ale nigdy za dużo:-), nie lubie miec duzo na twarzy czuje sie nie wygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ważny jest tusz do rzęs, musi byc zawsze. na drugim miejscu była czarna kredka do oczu, którą ostatnio zamienilam na eyelinera. i tyle :-) chapstick do ust. to mój makijaż hehe. na imprezy to juz inna sprawa: dochodzi puder sypki, cienie do powiek i błyszczyk. ech dziewczyny nareszcie dzien bez kolosa/zaliczenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam sesji ale musze po niedzieli zacząc pisac prace, wstep, i troszke juz wiecej:-), ale co tam jakoś będzie:-), u mnie na 5 roku juz nie ma egzaminków, ale dobrze wiem co to sesja, wczesniej było ich okropnie dużo:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ale wczoraj poszalayscie :) nie bola was dzis tyleczki???:P:P:P:P:P:P ja uzywam tylku tuszu czarnego!a krem to podstawa....wogole juz mam tyle wyprobowane ze szok.obecnei uzywam z serii AA help! mam dzis zaliczenie przed 16 z ta babka co mnie wczoraj tak wpienila i pojechala ze mna!ciekawe co to bedzie! a wiecie co mi sie dzis snilo...ze bylam na wizycie u orto...zdjela mi drut i gumki i wyslala myc zeby... najpierw nie moglam znalezc szczoteczki, potem lustra jak w koncu je umylam wyszlam z tej toalety czekam az mnie zawola patrze a tam stoi serniczek...i co zrobila ewcia??? myk i do buzki!zjadalam bo nei moglam sie opamietac i musialam znowu leciec myc zeby a orto mnie juz wolalala....to byl koszmar....:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P milego dnia bretki(to po kaszubsku dziewczyny):) ide cos poczytac! a wieczorem amm skalki~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dawno sie ekscytowalysmy 100 stronka a tu czekac tylko az dzis albo jutro 150 stuknie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha kewcia, moze wyslac ci kawalek serniczka? najwyrazniej masz ochote :D fajny sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venla no zjadloby sie zjadlo...:P:P:P a jaki poponujesz?? od kad mam aparat i nie jem np czekolady(tylko biala) to strasznei duzo jem ciast!bardzo!jakos tak mnie wzielo!nie wiem kto i jak chudnie z aparatem! lece na zajecia!pozdrawaim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia nie tylko ty objadasz sie ciastami ja tez, bo najwygodniej tak sa miekkie:-), a serniczek pychotka:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzioewczyny !! 🌻 jak dobrze wczesnie wstać skoro swit :P :P Chciałam sie tylko przywitać i spadam na zajecia - ostatnie w tym semestrze ;) kurcze rozwaliłam sobie dziąsło szczoteczka i teraz boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko :) przeczytałam wszystkie strony ktore zapisałyście.... \"szczelina odbytu\"? nie wchodziłam na ten topic- po pierwsze raczej nie mam z tym nic wspolnego a po drugie..... jakoś mnie ten temacik zniesmaczył:P , ciekawe czemu.. hehehe w ogóle niektore topik mnie rozpierdalają. ludzie mają tak dzwine problemy ,że rany boskie przez ten śnieg zostałam odcieta od świata...hehehe idąc na basen, byłam po kolana w śniego:) normalnie to sie czołgałam. jak doszłam w kocnu do budynku to....już miałam dośc pływania :P kamyk22, powodzonka :) ja mam jutro spotkanie z doktorem :P i bede zaliczac na wyższą ocenke Cala, Claudia była poważnie suką, niesamowią suką. podczas filmu to kika razy potrafiłam ją wyklnąc...dzisiaj jest lepszy thriller:) ok.północy....zrobie se maratonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×