Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

MALUTKA22, my tez nie mamy problemow takich, ale wiesz.. jest jeszcze kilka niezlych topicow na kafe:P Cala, jak zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne:) *Dora* o 3 wyłączałam kompa, zanim poszłam spać była 4:30. No i właśnie pół h temu zwlekłam się z wyrka. Moja WIELKA Stopa wkuwała całą noc na zaliczenie, wspierałam ją siedząc w pokoju obok;) Biedaczek nie spał całą noc:O Teraz odsypia, a ja mam wolny czas;) Jesli chodzi o makijaż... Używam kremu koloryzującego (jako baza koniecznie krem nawilżający), tuszu do rzęs i nawilżającej lekko różowej pomadki ochronnej bebe (ale najpierw krem nivea). Czasami, w zależności od ubrania dorzucam delikatne cienie do powiek. Dla mnie nie stanowi problemu wyjść do sklepu czy miasta niepomalowana. Fakt faktem, że wtedy wyglądam na zaspaną, ale czapka tirówka ten problem rozwiązuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, żyję:) Całe szczęście nie śniło mi się nic związanego z tą dolegiwością szczelinową, ufff... A Ty jak sobie poradziłaś rano? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, a powinnas przeczytać ten topic, powinnaś... :P Wiesz, nigdy nic nie wiadomo jakie gówno (czytaj choroba) Cie dopadnie. A tak juz będziesz znała odpowiedź chociażby na pytanie: Co to jest szczelina odbytowa? ;) Nie no, ale z tego topicu to akurat zbytnio nie mozna się śmiać. Pani biedna się zwierza i szuka pomocy... Ale te inne topiki... Olaboga. Niektóre są naprawdę... yyy... zaskakujące? Np. ten ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, skoro mówisz, że ten dzisiejszy thiller będzie lepszy to obejrzę:) Też na jedynce będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no ja nie smieje sie broń Boże z problemu szczeliny.. tylko z innych. to jest akurat choroba, ktorej nie chcialabym miec( sama nazwa mnie juz zraża) tak wiec sprostowałam.... :) no thriller bedzie chyba na TVP2...zresztą mam tylko pięć kanałów wiec na pewno na którymś z nich :P :P :P hehehe ja nie lubie wychodzic z domu bez ... lekkiego podkładu. tapety nie \"wale\" na twarz bo w sumie daje ją tylko po to zeby miec fajny kolorek i taką gładziutką skórke... uwieeeeeeeeelbiam kredki do oczu, mam chyba wszystkie mozliwe kolory:) oprócz czarnej... no i błyszczyk i tyle. chcialabym jakąs tirówke:) ale mam taki łeb maly ze we wszystkich sie topie. jedynie co to mam pełno opasek na głowe, bo mam świra na ich punkcie tak samo jak na punkcie kredek do oczu:) i mam dwa daszki...heheh jeden dziecięcy.... :) wszystkie inne byly duuuże buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest....? mowiłam, ze jak ja wchodze to uciekacie.... ?!?! :( ja już nie smierdze, umyłam sie na basenie :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - często chodzisz na basenik? Pewnie masz już niezłą kondychę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dora :) 3 razy w tygodniu. nie ma takiego dnia na basenie zeby ktoś mi czegoś nie powiedział... pływam szybko, bez zatrzymanka cały czas od wejscia na basenik. to jest bardzo fajna sprawa. nogi mam bardzo twarde, brzuch tez i bary mi sie rozrastają :P :P ;P skóra jest zupełnie inna w dotyku. tak naprawde ja mam do cyznienia z basenem już od dobrych dziesięciu lat ale miałam przerwe 3 lata..i teraz zaczełam pływac dopiero od wrzesniam bo mi basen kolo domu wybudowali. mylse, ze po silowni jest sie bardziej zmeczonym niz na basenie . chcociaz....jak ktos juz trenuje to dla niego wszystko jedno, czy godizne cwiczy czy 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, wiesz, jakos dalam rade tylko pod tym prysznicem tak nieswojo mi bylo:D:D:D Ehh Panienki, sesja sie zaczyna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, już nie wnikam co Ty tam pod tym prysznicem robilaś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, no w gimnazjum należalam do sekcji pływackiej. Do zawodów byłam przyzwyczajona, ale od momentu pójścia do LO zaprzestałam uprawiania tej dyscypliny czego bardzo żałuję. Wszyscy mi to wypominają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja żałuje ze nie brałam udziału . nigdy nie chcialam sie uczyc pływać kraulem, dlatego nie potrafie do dzisiaj a tym stylem sie pływa najszybciej. ja potrafiłam (potrafie)żabką prześcignąć kraula...a ze teraz bardzo mnie pieką oczy od wody chlorowanej to .. \"odgarniam zarośla\" (czyt.żabka nie kryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie umiem kraulem :-( a chciałabym się nauczyć... Może zacznę chodzić na basen, w niedziele mam szanse na darmowe 2 godz. Ale jak juz to bliżej lata, bo teraz mi zimno :) Od dzieciństwa pływam tylko żabką, tak jak maultka - nie krytą, hehe, nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Nie lubię zanurzać głowy w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane potrzebuje pomocy! od wczoraj mam te gumeczki separacyjne. i kurcze mnie boli:( czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, to sie nie nazywa tak, tylko że....to nie jest żadne styl- żabka odkryta, dlatego kiedyś kolżanka mi mówiła, że ratownicy tak lubią mówić na to :) :) :) wiesz, oni to są ...ą ę w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, to normalne, że boli. Gumki separacyjne mają zrobić miejsce na pierścienie. Więc troszkę muszą rozsunąć zęby. Jednych boli mniej, drugich bardziej. Nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, kobietki. Widze,ze basenowe rozmowy - goraco polecam aerobik w wodzie. Cudo! Nie trzeba umiec plywac. Ale u mnie skutek uboczny jest taki,ze jak ide poplywac na basen, to mi sie nudzi i kombinuje,zeby jakies deseczki, makarony,czy pletwy dorwac i pocwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociulinda witaj:) no aerobik jest fajny. czesto jak pływam to kobitki sobie ćwiczą-skaczą w tej wodzie....wyginają sie że hoho a ja przynamniej fajnej muzy posłucham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to obawiam sie ze mnie karolcia tez bedą boleć tak jak Ciebie..mam tak ciasno zęby, ze czasem jak czyszcze nicią to ....miedzy zebami zostaje jej troche i mi sie plącze i wtedy musze wziąsc gume do żucia i wyłazi to \"włosie\" z moich zębów...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nić się plącze i zostaje, mam ciasno ułożone zęby, ale bardzo nie bolało. Dziewczyny, to nie jestregułą. Ale zauważyłam, że mnie w ogóle mniej wszystko boli. Więc nie słuchać mnie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu trzymaj się dzielnie:-), przestanie boleć:-) Malutka22, wyprobuj nitki oral-b SATIN FLOSS, takie niebieskie opakowanie jest bardzo mieciutka, widziałaś moje ząbki tez zbyt duzo miejsca nie mam:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ jakie włoski:-)? To moja ulubiona nitka, jest dla mnie najwygodniejsza i jak ciasno to wejdzie bez problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żescie się napisaly:) ale nie przeczytałam tego, bo za duużo:P. Mam już aparat, zęby bolą:( gumki rożowo-niebieskie (nawet dość mocne). Koszta całkowity: 1670zł a teraz siedze z nogą w gorze, byłam przed chwilką na pogotowiu;/ Mam mocno naciągniętą kostkę. Skacze na jednej nodze:P ale ból;/ Ale tyle nauki. Cholerna BIOLOGIA. Nie nawidze BIOLOGI! :(:( 3majcie się i łącznie ze mną w bólu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a nnie mówiłam ze niebiesko różowe:-), trzymaj sie dzielnie ski ze swoim aparacikiem:-) Trzeba do Dory dzwonic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×