Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Jak użyłam jej za pierwszym razem, urwała mi się :) . Musiałam szperać między zamkami i łukiem pęsętą żeby ją wyjąć. Ach ta niezastąpiona pęseta :) . Po założeniu pierścieni mam w niektórych miejscach tak ciasno, że nić nie wejdzie. Chociaż już jest lepiej, ale włoski w jednym miejscu z tej puchatej części nici czasem skubańce zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście - łączymy się z Tobą w bólu! Ale czemu wcześniej się nie pokazałaś na forum? Martwiłyśmy się :) Co Ci się stało w nogę? Masz metalowy aparacik? Ps. Które aparatki jadą na darmowy obóz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski - to dobrze, że nie czytałaś wypowiedzi z ostatnich dni ;) ..bo nie były ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ a o tej samej nitce mówimy:-), ta co ja mówie nie jest włochata, jak tasiemka wyglada jest płaska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparacik metalowy na górę:) taak ale te gumeczki wyglądaj inaczej na aparacie a inaczej jako gumeczki zapakowane. Bo poprosiłam błękitne. Ale pani powiedziała, ze one smutno wyglądają. Włożyła jadną i nie było jej prawie widać- sam metal. Więc wzięłam taki lekki fiolet który na aparacie wygląda dokadnie jak róź i niebieski z deczka morski ale nie jażący. mam w pizdu nauki, i ta zasrana biologia:( sorx że tak brzydko mówie ale nie chce mi się dobierać słów fajnie że myślicie o mnie:* sorx poprostu nie miałam kiedy wejść, kurs angielskiego, lekcje, zadania i wiele innych spraw;/ i ta zastaran biologia no dobra nie będe nudzić. Co u was? Bo przestałam śledzić rozmowe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam :) . Po linku zorientowałam się, że to nie ta nić :). Jak mi się skończy, to kupię tą, którą masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam dziś mocną kawę. Byłam w takim miejscu, że nie mogłam umyć od razu zębów. Przyszłam do domu, poprzegladałam się w lusterku i nic :) . Nie miałam ciemniejszych gumek. Umyłam zęby i wszystko jest ok. Dziś zjadłam parówki z ketchupem i też w porządku. Starłam się uważać, ale nie mam czerwonych gumek. Oj, panikara ze mnie okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie urwie MMJ:-), a kiedy twój chłopak zobaczy ciebie z aparatem:-)?, jeszcze chyba nic nie wspominałaś o jego opinii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez mam ta nitke satin floss i naprawde nie moglam jej wcisnac zwlaszcza miedzy 5 6 i 7:/ a jak juz wlazło to potem mi dziąsła krwawiły:/ kurcze naprawde mam dylemacik czy wybrac przezroczysty na przednie ząbki czy caly metalowy...Jak radzicie?? roznica w cenie jak dla mnie troszke duza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę :) . Widział tylko na zdjęciu. To, które Wam wysłałam samych zębów i jeszcze całą buzię. Bardzo Mu się podobało. Ale nie wiem co będzie \"na żywo\". Wiadomo, że mi zależy bardzo na Jego opinii, ale myślę, że Mu się spodoba. Jakoo dziecko nosił aparat ruchomy, ma bardzo ładne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam metalowy i jestem zadowolona. Musisz zobaczyć na czym ci zależy bardziej. Bo jeśli do metalowego założysz przeźroczyste to bedziesz troche metalowa:P ale cena to pierwszorzędna sprawa więc musisz sama zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post powyżej przeze mnie napisany to do karolci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, masz 19 lat? Myślę, że spokojnie zakładaj metalowy. Ja mam 27 lat i pracuję w szkole, dlatego mam kryształ i przezroczyste gumki. Aparat nie jest tanią rzeczą, gdybym była młodsza, zalożyłabym metalowy i szalała z gumeczkami. Nie każdy może sobie pozwolić na kosmetyczny (ja też nie ;), wzięłam kredyt). Zwłaszcza, jeśli rodzice płacą za aparat, to tak trochę głupio wyciągać od Nich tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym po prostu chciala zeby byl jak najmniej widoczny... mam jakiegoś głupiego wkreta ze ludzie bea mi sie przygladać...:/ Was to naprawde nie krępuje?? kurcze im blizej tym wieksze wątpliwości:/ ski... dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannnna_20
hej, mam z pozoru glupie pytanie, ale z drugiej strony jest ono naprawde wazne:) jak jest z calowaniem podczas noszenia aparatu stalego? napiszcie wasze doswiadczenia, czy przeszkadza,czy nie :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, no coś ty. A jak komuś sie nie podoba to jego problem! dziewczyny z aparatami zyskują coś. Sama nie wiem co ale chłopców w większości to kręci:p a czy wie ktoś (kurde to pytanie intymne ale zaryzykuje, ze nie zbrechtacie mnie) czy ktos całował się już z aparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawy będziesz mieć, dopóki nie założysz aparatu, potem wszystko minie, zobaczysz. Mój co prawda jest mało widoczny, ale niekórzy jak zauważą, mówią, że fajnie, że go mam i pytają o rady (koleżanki chcą namówić swoje dzieci na aparaty). Więc jestem dobrym przykładem nauczycielki dla dzieci ;). A Ty będziesz dobrym przykładem dla swoich rówieśników :) Wiesz, jak zawsze zazdrościłam osobom, które miałay aparat (właśnie metalowy)? Bo nie mogłam sobie na niego pozwolić, a one mogły. Chyba, że bardzo chcesz żeby był mało widoczny, to zastanów się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy z rzędu to samo pytanie. Ale fart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak 19 latek... ja za metalowy place 1800 zł. musialabym dolozycz 400 zeby miec pierwszych 8 zabkow przezroczystych... mozna powiedziec ze ta kase sobie zalatwilam tylko czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, sama mam kosmetyczny, jestem zadowolona. To fakt. Ale gdybym miałam 19 lat chciałabym żeby mój aparat był widoczny i już na pewno miałabym niebieskie gumki, potem różowe :). Decyzja należy do Ciebie. Bardzo podobają mi się młode dziewczyny z metalowymi aparatami :). Miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, już wiem co. Aparaty metalowe nie są tak delikatne jak kosmetyczne. Powie Ci to każdy ortodonta. Ale nie znaczy to, że kosmetyczne nie naprawiają wady, trzeba bardziej uważać na to co się je. Ja właśnie zjadłam fererro rocher i orzeszka w środku i zamki są całe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście....umiecie podniesc na duchu:) szkoda mi rodzicow tym bardziej ze juz full kasy na wyleczenie zabkow poszlo... teraz musze wyleczyc doł dojda wizyty z gorą:/ ale kurcze wiem ze aparat jest konieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×