Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dobry :) Możecie obstawiać jaki kolor gumek wybiorę :P Zadanie jest trudne bo to będzie zestawienie dwóch kolorów, o którym jeszcze nie mówiłam :P Tylko o jednym kolorze wspominałam ;) Zwyciężczyni nagrodę wręczę osobiście (wow) ;) Miłego dnia Piękne :) P.S. SUNSHINE23, czytałam czytałam! Kochasz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! Cala co Ty tak wcześnie? Ja jak zwykle nie spałam w nocy, myślałam dużo o tych zębach i tym aparacie :-( Pal licho ten wydatek i te szyny itp., ale najbardziej mnie przeraża to, że co miesiąc 100 zł a jak coś zrobi to 120-150 zł :O U Was też tak drogo? Co robić? Zgadzać się? Czy iść zobaczyć do innej orto? Ale nie wiem czy lepszej.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - dziękuję za maila i za fotki :) Miło mnie zaskoczyłaś :) Masz ładne rysy twarzy, szkoda, że nie widać ząbków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wy jak zwykle sie rozpisałyscie:) a ja ryłam w książkach całą noc:( ale pochwale sie wam z wczorajszego egzaminu dostałam 5:):):):):) a na dzisiejszy ide nieprzygotowana bo nie dało sie tego opanować w kila godzin nocnych razem z robieniem ściąg mało czasu mi zostało:) Kociulinda:) Ja też chce zdjęcia :):)poproszę:) Boshe jak ja sie denerwuję dzisiejszym dniem trzymajcie ksciuki ja lecę na uczelnię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 12 ostatni najgorszy i wogole brrrrr........... Kochana Dora jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim wczoraj po kilkumiesięcznym zastanawianiu sie byłam u orto - mam 29 lat i bardzo chce zalożyc aparat ale tez baaaardzo sie boję. Jak tak czytam co piszecie o cenach tu u mnie chyba drogo aparat porcelanowy 2500 za łuk i wizyta co miesiąc 80 oczywiście za łuk - no ale to jedyna orto w moim mieście. No chyba że nie wiem o innych a no i jestem z Koszalina - może jest na forum z Koszalina i wie o innych orto w tym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuuunia
a czym sie różni porcelanowy od zwykłego ?? dzisiaj o 15.oo mi zakładaja aparat mam 16 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kosmetyczny 2600 zł :O a wizyta od 100 do 150 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły to metalowy (widoczne zamki) a kosmetyczny to porcelanowy albo przezroczysty albo jakiś tam jeszcze (zamki prawie niewidoczne, a jeszcze jak się wstawi łuk kosmetyczny to już całkiem nie widać) :) Kochani co robić??????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahakaha
oj Dora, ciężko coś mądrego doradzić, ale ja na Twoim miejscu bym się zgodziła, bo inaczej będziesz tego żałować do końca zycia... ewentualnie może bym skonsultowała się z jakimś innym orto, ale z tego, co pamiętam, to pisałaś, że w Twoim mieście nie ma zbyt dobrego orto i dlatego wybrałaś tamtą wczorajszą. Nie podoba mi się tylko to, jak się do Ciebie odnosiła, bo przecież teraz to lekarze powinni mieć zupełnie inne podejście do pacjentów i zamiast robić im wyrzuty, to powinni się cieszyć, że chcą "się naprawić" i w dodatku wybrali właśnie ich. Dora, bedzie dobrze i pamietaj, że im wcześniej będziesz zadrutowana tym wcześniej widoczne będą efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamycku, Kociulinda, wczoraj nie moglam Wam powiedziec dobranoc bo mi padł komp:( Cala, taaa no widzisz w koncu sie wydało Kochanie;) a gumki wcisniesz pewnie błękitno-jakieś:) Dora, ja bym na Twoim miejscu popytala dentystę/dentystów, moze poleca Ci inne orto, a jesli powiedza ze ta jest dobra- trudno, przemecz sie.. moja generalnie tez nie jest szczytem wylewnosci, uczuciowosci i w ogole.. ale w koncu ma mnie leczyc a nie sie ze mna przyjaznic wiec ostatecznie olałam to że jakas srednio mila mi sie zdawala,zreszta od jakiegos czasu jest milsza jakby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kahakaha - Dzięki za miłe słowa. najgorsze było wejście i pierwsze zajrzenie do buzi, podły słowa z jej ust: \"Gdzieś Ty do tej pory była?????\", \"W jakim świecie ja żyje\" - Czy coś takiego! \"Gdzie lecze zęby\", \"Gdzie pójde wycinać ósemkę\" - co ja to obchodzi!!! Babka nie wie, że ja mam nerwicę lekową i panicznie bałam się chodzić do dentysty! Wolałam miec popsute zęby niż iść je leczyć :) Ale to się zmieniło od wrzesnia :) Wiem, że juz za puźno, bo mam zeby jakie mam, ale poleczone już prawie wszystkie. Uniknęłam leczenia kanałowego, to chyba znaczy, że jeszcze nie było aż tak źle. Ale i do wyrwania było co nieco :) I tak pewnie musiałabym wyrwać do aparatu. Sunshine - No właśnie dentystka i inne osoby ją polecają :) Jest w moim małym miasteczku jeszcze jedna orto. mam taniej aparaty a wizyta 100 zł. Hmmm. Ciekawe co ona by mi poleciła... Czasami sobie myślę a po co mi aparat! Tyle kasy zostanie w kieszeni :) Ale wiem, że bym tego żałowała. Teraz ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ ja poprosze o przepis na teramisu:):) jade do domku na ferie! buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora biedaczko!trzymaj sie!pamietaj ze robisz to dla siebie i badz twarda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to bedzie takie piękne: I wizyta 50 zł (pogawędka i wyciski) II wizyta 1400 zł (zakładanie aparatu) a nie: I wizyta 50 zł (pogawędka) II wizyta 50 zł (wyciski) III wizyta 50 zł (znowu jakies wyciski) IV 1500 zł (zakładanie gradobicia :P ) i kiedys tam doklejanie zamków na przód - 700 zł :O = ok. 2400 zł Ale zycie nie jest tak piekne jakby sie chciało i zawsze cos sie zgmatwa, przynajmniej u mnie :) Pójdę wieczorem na siłkę to się powyżywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, wiec skoro dentysci ja polecaja to moze warto sie pomeczyc..? prawda jest taka ze bedziesz ja widywala co 2 miechy jakies 10 minut wiec przezyjesz:) Niestety zdarza sie czasami tak, ze jak ktos jest w czyms dobry to mysli ze mu wszystko wolno i nie dba o pacjentow bo wie ze i tak przyjda inni... gdybys miala wiekszy wybor moglabys szukac orto z powolaniem, ktora jest i dobra i serdeczna.. ale nie masz wyboru z tego co mowisz wiec nie zwlekaj, tylko zacisnij zeby (poki mozesz , bo z aparatem nie bedzie to juz mile i latwe:)) i brnij w to dalej.. bo jak sie zawahasz...- ja sie zawahalam dwa razy.. gdyby nie to- juz dwa lata tamu bylabym po skonczonym leczeniu- takze Dora- wytrwalosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyty co miesiąc! Aha.. jeszcze mi powiedziała, że jak sie rozmyślę to żeby się wypisać, bo ma masę pacjentów, wrrrrrrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam Emma pisze na egzaminie :) Czy jej dobrze ściąga popadła, na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co miesiac? z tego co wiem to nie mozna chyba tak czesto zmieniac ???? pierwsza wizyta po miesiacu a pozniej rzadziej chyba byc powinno. chyba ze ze wzgledu na ten łuk czy cos tam.. zapytamy Cali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Dora, z tego co mowisz to rzeczywiscie wyglada na taka, co jej sie w dupie poprzewracalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakiś czas (może rok) co miesiąc wizyty potem rzadziej. Ona ma 36 lat. Dzis jeszcze po pracy muszę zadzwonić i sie umówić do chirurga. Cała kasa z poborów to na te zęby! Ech.. gdyby znowu nie te zęby to by była d*** z gęby! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze dzis korzystam z komputerka chłopaka ale moze wieczorkiem bedzie moj działał:-), Cala Cala!!! Jak aparat:-)??? Masz zdać szczegółowe relacje:-), MMJ juz sprawdzam poczte, jakie kompleksy:-)?, nie ma czegoś takiego jak kompleksy, każdy jest śliczny:-):-) Dora jeszcze raz ci mówie nie załamuj sie i działaj, jak nie teraz to kiedy? A o te odruchy mozesz pytac codziennie:-), mi nie przeszkadza, mozesz pytac ile razy sie tobie chce:-) podczas zakładania aparatu nie ma odruchów wymiotntch:-), ja tez sie dzis umawiam na ósemeczke, a nie pomyłka jutro bo jutro bede u orto:-) i przy okazji do chirurga sie umowie na 21. 02 gdyby nie bal poszłabym jutro ale boje sie ze bede obolała czy coś lepiej nie ryzykować, a wiecie jak bizuteria na ząbkach pasuje do kiecki:-):-), zawsze to wiecej błyskotek, heheh:-), Cala obstawiam, błekitne albo jakiś odcien niebieskiego i coś z różem??? zgadza się moze jeden trafie to bedzie połowa nagrody:-):-), a moze błękitny z fioletem:-) juz sie nie moge doczekac relacji:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ ślczna z ciebie dziewczyna a oczy masz jak czekaladki:-), dziekuje bardzo no i za przepis tez dziekuje, buziak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierdziel się pewnie ogląda w lustereczku:) NIebiesko jakie? czerwone???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- 2 razy Cię ukłóli i już po znieczuleniu? Dobrze działało? Jak przyszłam z pracy to zadzwoniłam to tego chirurga. Każą mi zrobić badanie z krwi na krzepliwość i oddzwonić w czwartek. Jutro idę krew pobierać :) Na 12 w poniedziałek są wolne terminy :O Jutro sie zapiszę... A w ogóle to po co wycinać poziomo rosnąca ósemkę? Komu ona przeszkadza? Aha, wycięcie ósemki 250 zł a wyrwanie korzenia 200 zl :O Co do ósemki to może być, ale korzeń to chyba wyrwę gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manamanam patipitipi, manamanam patipitipi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×