Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

chociazby po to ze dzieki temu mamy swoje forum. i tu kazda z nas wie po co:) zapamietaj sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przeczytałam, MMJ, podziwiam, wydaje mi sie ze kochasz to co robisz i ze jesteś w tym swietna:-), awypowiedz o chłopaku, słodko, na pewno ciebie kocha najbardziej na swiecie:-) Sunshine, gratuluje i ciesze sie razem z toba ze chłop zmadrzal i przyszedł:-), a ósemiki na zyczenie jak idziesz prywatnie mozna pod narkoza:-), mogłas dac temu kuzynowi zdaje sie , przeczytac wypowiedzi z usuwania ósemeczek:-),wypowiedz moja i MMJ jest bardzo optymistyczna. Emma, w każdym zwiazku tak jest raz dobrze raz gorzej i mi tez sie wydaje ze wszyscy w koło są bardziej szczesliwi niz ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ale sobie fajnie gadałyście - MMJ i SUNSHINE :D Mój wieczór walentynkowy to wypad do pizzerii na żarcie + soczek bananowy + obowiązkowo sos czosnkowy :) na Walentynki dostałam bluzkę żółtą (żółty oznacza zdrada, hehe) a ja mojemu kupiłam zieloną (nadzieja, heh) i sie śmiejemy, że ja go zdradzę a on ma nadzieję... :D Zapisałam sie na poniedziałek na wyrwanie korzenia po siódemce. Ósemke na razie zostawię w spokoju :-( Jutro zrobie może jeszcze raz badanie na krzepliwość i pokaże przy okazji chirurgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki! Jestem padnięta, spać mi się chce jak nie powiem co ;). Całą noc przespałam na połówce łóżka z kotem na nogach (nie mogłam się obrócić na bok), w końcu wzięłam ją bliżej do siebie i obie byłyśmy zadowolone, tylko Felka mruczała, a ja mogłam spokojnie usnąć, dopóki budzik w telefonie nie zaczął dzwonić, bezczelny :) Felka dalej wyleguje się z mojej kochanej flanelowej pościeli, myje się po śniadaniu, ona już zjadła, ja kończę. No i masz, zapomniałam co mi się śniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki👄 NO, Aparatko, mówiłam temu głupkowi ze to nie jest takie straszne i ze po co mu narkoza , bo po narkozie sie rzyga a ten debil sie uparł i juz. mowil ze pani jakas tam ta co go usypiała mowila ze dobrze ze sie zdecydowal na narkoze,bo te zeby byly tak gleboko ze nie dałby rady bez narkozy:) Aparatko dzis jest bal???? zdjecie bedzie, zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa odnodnie imprez- musicie mi pomoc:) dostalam zaproszenie od bylej klasy na spotkanie z okazji 5 lat od matury. ma byc to spotkanie \"eleganckie\" w ich mniemaniu, w jednej z \"bydgoskich restauracji\", co okazało się domem wędkarza (nie pytajcie co to jest, jakas sala w zwiazku wedkarskim) kosztuje 80zł, w tym jest jedzenie - zupa i danie, a pozniej sery wedliny i chleb. w cenie jest tez dj(to bezsens moim zdaniem) i upominek dla pani wychowawczyni(jeszcze gorzzej, akurat ona byla totalnie wredna i nie chce mi sie jej widziec:() wszyscy kumple z na ktorych obecnosci najbardziej mi zalezy- nie ida. zostaja 3 osoby z ktorymi chetnie bym sie spotkala, reszta jest mi raczej obojetna. pewnie jest szansa na to, ze bedzie smiesznie i w ogole... ale nie jestem przekonana.. w dodatku zarzadzenie jest takie ze w zadnym wypadku nei mozna przylezc z osoba towarzyszaca. i impreza ma byc w uwaga: poniedzialek wielkanocny. od miesiaca mysle czy isc i nie moge wymyslec/. dodam ze straszna okolica tam jest wiec dojazd w obie straony- tylko taksa lub samochod wchodza w gre. no i nie wiem czy kundelkowi nie bedzie smutno jak go w swieta zostawie.. tym bardziej ze sie to zaczyna o 19 i ma trwac \"całą noc, do 2\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja poszlam spac a wy tu siedzialyscie jeszcze 2 godzinki!!!! a pączków zjadlam jednego całego ale przy moich oponkach to o jeden za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ dziekuje za fotki:) fajna masz prace i widac że twoje dzieciaki sa zadowolone:) i zdlone swietne prace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, idź zobaczysz fajnie bedzie , zawsze tak jest ze jak sie nie chce to sie okazuje ze jest super impreza:-), ja zjadłam pół paczka,nie dobry był i oblepił mi cały aparat;-), wiecej nie zjem:-), tak zdjecia jak wyjda to oczywiście będa, juz sie powoli szykuje, pomalowałam paznokcie czekam az wyschna, do fryzjera musze iść bo sama to na nawet prostowac włosów nie umiem;-) Emma dzis mozesz zjes nawet 10 paczków,:-) ja przegrałam konkurs zjadłam pół:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies zdjecia byly zaraz zobaczymy czy MMJ mi wysłała;-) Dora odwazniaro;-), powodzenia na tym usuwaniu korzenia;-), chirurg obejrzy ta twoja 8 i cos tobie poradzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ortodontka odradzila narkoze mówiła ze sie nie oplaca i bogu dzieki ze nie zdecydowałam sie na to, sama narkoza to wiecej stresu niż wyrywanie tej 8:-), moze w niktorych przypadkach widocznie trzeba Włozyłam kolczyki, jak dawno nie nosiłam, aż mnie uszy bola teraz musiałam przebic je troche;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka dzis twoja impreza zrob duzo zdjec i czekamy az wyslesz:) i milej zabawy:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo SUNSHINE :) Wczoraj oglądałam Piłę 3. Ty i malutka22 miałyście rację. Nic specjalnego. Ta część wręcz podchodziła już pod since fiction:/ Wygrałaś... yyy... co chcesz wygrać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rączki 3małam pod kołderką bo zimno było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale się nie misiaczyłam Emma23 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie WIELKOSTOPOWAŁAŚ???:) no nie wiem co chce wygrac.. co proponujesz???:) kurcze Aparatka, ale ja nie wiem czy poniedzialek wielkanocny, czy ta speluna i czy tak bez kundelka...:( ja bym chyba nie chciala zeby lazl na takie spotkanie beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pily... no... gówno totalne.. chwilami az zbyt oblesne. i cos malo fabuly tam bylo mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka- chirurg obejrzy ósemkę i może od razu wytnie :) Rozmawiałam dziś z moim lekarzem i kazal mi zrobic szczepienie od żółtaczki przed tym zabiegiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wejść na pocztę :-( Pisze, że jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Dora ale ciebie nastresują, szczepionki, słaba krzepliwośc, biedactwo🌼, mi nikt nie wspomnial o szczepionce, moze juz mam zółtaczke;-) Laseczki już uciekam , milego wieczorku:-), jutro jak sie wyspie to poczytam wszystko:-) Sunshine, czasem trzeba bez chlopa iść:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMJ - a mi wysłałaś? Bo nie moge teraz wejść na pocztę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×